Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Acta Sopa i PIPA wasze opinie/co nam grozi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak coś ściągne np 27 stycznia to co się stanie ?

 

Jeśli zostanie to podpisane, to najprawdopodobniej odetną Cię od sieci + kara jak dojdą do Ciebie.

Piszę, że w tych sprawach oni wymierzają karę a nie sąd.

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No japierdole nawet jak ściągnę muzykę ? 0,o !?

 

Jeśli nie masz licencji ani praw do niej to tak

 

Link do petycji :

http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_action_center_b/?slideshow

Opublikowano

PODALEM WAM STRONE GDZIE MOZECIE SIE PODPISAC POD PETYCJE JEST JUZ 2.3MLN A TRZEBA 2.5 I NIE HISTERYZOWAC TYLKO WBIJAC NA TA STRONE!

ale ta strona nie jest przypadkiem tylko na terenie USA

Jeśli pomogłem DAJ Lubie to

76561198023839893.png

Opublikowano

ale ta strona nie jest przypadkiem tylko na terenie USA

 

Patrz, że nie podpisują to sami amerykanie tylko cały glob ziemski.

 

Ktoś wyżej pisać o ściąganiu muzyki.

PŁYTY SIĘ KUPUJE, A NIE ŚCIĄGA!!

Opublikowano

A jak teraz mam pościągane np muzyki to jak komorowski to podpisze to też mnie odetną od neta?

 

 

Pozatym nie mogą mnie odetnąć przecierz bo jestem neostrady a nie jakiś PIP ..

Lol PIPA to nie żadny internet jak neostrada xD.Ja teraz masz pościągane piosenki nic ci nie zrobią jak ściągniesz jakąs po 26 stycznia to zrobią ;d

 

Demotki piszczą

 

1327074504_by_Hunch_500.jpg

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

A jak teraz mam pościągane np muzyki to jak komorowski to podpisze to też mnie odetną od neta?

 

 

Pozatym nie mogą mnie odetnąć przecierz bo jestem neostrady a nie jakiś PIP ..

 

Nie sraj...

 

Co prawda oni wymierzają kary a nie sąd. To co masz to miej oni tylko cenzurują internet czyli sieć a nie twojego PC.

Opublikowano

prawdopodobnie nic ja widze ze polowa osob tutaj ine rozumie jak to bedzie dzialac ale nie bede tlumaczyl poraz kolejny

 

napisze tylko tyle ze jak to wejdzie to nasi dostawcy internetu beda prywatna policja internetowa :)

Opublikowano

Ludzie czy ja śnie?

Komorowski i tak to robi tylko po to żeby się podlizać Obamie.

Joł.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

co 5 sekund 1 petycja gdzieś ;)

Lipa bo nie płace za neta już pół roku bo dostawca chyba o mnie zapomniał xD i sobie może przypomniec i lipa

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...