Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ibot - Czyli co z czym


maczuga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

papasmerf mam do Ciebie wielką prośbę. Na bocie ustawiam buffy i skille. Do skilli nie mam zarzutów jednak buffy wogólę nie robi. Mógłbyś mi napisać wszystkie opcje co jest nie tak ? Tylko ze szczegółami bym prosił i dosłownie bo mam z tym problem; /

 

Jeśli chodzi o DC ustawiłem loadera tak jak miał papasmerf. Dc miałem co 3 minuty. Gdy odznaczyłem multiclienta śmiga cały czas bez przerwy. Bota ustawiałem dzisiaj o 2 w nocy , rano się budzę dalej śmiga, pojechałem na turniej, wróciłem 3 minuty temu i dalej śmiga ; )

  • Odpowiedzi 873
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

druga zakladka iventory wybierasz glowna bron klikasz set 1st wapon wybierasz druga bron klikasz second waepon, no i potem w bufach zaznaczasz always on i dziala...

 

 

ja jako nuker chce tylko na jedna bron. Wiec tak wyjasniam. Dodalem buffy zaznaczylem always on oraz wybralem bron ktora nosze czyli ta glowna. Jednakze nie dziala. nie robi mi buffow; /

Opublikowano

tak po prostu nic nie pisze od czasu do czasu?

 

Jeśli chodzi o buffy to nie. Skille używa normalnie ustawiam typ broni do buffow to nie uzywa.

 

PS Używa buffy kiedy mob PT albo giant atakuje . . .

Opublikowano

Powiedzcie mi jak ustawić, zeby bot sam wskrzeszał nupa, bo ustawiłem "auto ress party members", ale jak ktos padnie, to bot stoi i nie atakuje.

Mam cleric roda na pierwszym mscu w inv i nic, to jest moj jedyny problem z ibotem.

 

Aha i jak by ktos dokładnie mógł wytłumaczyć jak nagrać skrypta, bo nagrywam i nie działa ; d

Nie piszcie "zakładka loop, record i już", bo tak robie i nie działa. Wszyściutko po kolei ; d Z góry dzięki ;*

Opublikowano

Jeśli zaznaczyłeś w auto party (auto ress) to teraz wejdź w zakładkę ze skillami i masz pod skillami takie przyciski jak auto refresh , add ress skill - ten musisz nacisnąć , potem zrób refresh i powinno stykać ; )

 

 

Co do skrypt nie lepiej Ci ściagnać?

 

 

- Mapki Całego Świata i Qin - Shin Tomb(Wklejamy do folderu z iBotem.)

http://www.agbot.net/bot/map.zip - mapy świata

http://www.agbot.net/bot/jinsi.zip - mapy JG Cave

[coloro=#FF8C00]- Skrypty[/color]

http://www.speedysha...Bot_Scripts.rar

 

 

 

Papa powiedz mi jakie teraz masz ustawienia na loaderze przy ostatnich teraz znow co chwila dc nie moge rozszyfrowac; (

Opublikowano

paczka do ibota z niezbędnymi programikami i linkami(+ loader hardmod 9.7) i "instrukcją" ;) :

 

HardMod 9.7 do silka(v1.262)

ibot_ocx_files_installer

libraryfiles

vcredist_x86

 

deposit files

lub

http://uploading.com/files/ma15dae4/ibotprogramiki.rar/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...