Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ibot - Czyli co z czym


maczuga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chodzi ci o isro to nie działa cl.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

  • Odpowiedzi 873
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Testosteron nie działa już. Ściągnij hardmoda:

http://www.mpcforum.pl/topic/136200-hardmod-isro-rusro-by-ziomq/

albo edxloadera:

http://www.mpcforum.pl/topic/107029-edxloader-by-nuclearsun/

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Witam, mam drobny problem z buffami, gdyż grając wiz/bardem bot nie zmienia mi broni do określonych buffów. Da się coś z tym zrobić? Dziękuję z góry :)

 

@edit

Przepraszam, jeśli piszę w złym miejscu.

 

@edit2

Aha...odpowiedź jest na forum. Wystarczyło ustawić drugą broń na pierwszym miejscu w inv. Przepraszam, ale jakoś to przeoczyłem :P

Opublikowano

Witam mam taki problem bot nie chce mi używać buffów gram na rusro

mam zangielszczenie i mam wpisaną nazwe broni ale nie chce się buffować

Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni.

 

Nick: BlackHeart

Server: LifeSro

Lvl: 76

Guild: FallenAngels

Bulid: Blader Fire Focre

Opublikowano

Zobacz czy dobrze wpisałeś nazwę broni.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam problem: jak naciskam hide client to wyskakuje mi ze nie znalesiono SRO_ klienta chociaz zalogowalem sie przez loadera i nie wiem o co chodzi ;x HELP

Opublikowano

Witam mam taki problem , że na ribocie w ogóle nie wczytuje mi postaci mam dobrze ustawionego loadera i nie wiem w czym rzecz.

Pomagałem ustawić go koledze i jemu działa a mi nie wczytuje postaci. = / help.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Masz zaznaczone Patch Seed w loaderze?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Działa bot na ruSRO?

łatwo wykrywalny?

jeśli działa na ruSRO to trzeba też loadera do ruSRO?

 

sorki ale dopiero dzisiaj mam zamiar wrócic do silka jestem zielony w tych nowych botach itp. a chciałbym zacząć na ruSRO

Opublikowano

Działa bot na ruSRO?

łatwo wykrywalny?

jeśli działa na ruSRO to trzeba też loadera do ruSRO?

 

sorki ale dopiero dzisiaj mam zamiar wrócic do silka jestem zielony w tych nowych botach itp. a chciałbym zacząć na ruSRO

 

ibot do isro, ribot do rusro

Jak masz farta wykryja cie jak nie to nie

Masz w podpietych loadera i reszte.....

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Opublikowano

Witam

Mam problem, gdy robie tak jak trzeba i ustawiam:

22388199.png

Wyskakuje po chwili ładowania ten oto błąd:

25308995.png

 

Natomiast gdy wpisze takie dane:

59182033.png

To moge zalogować się na postać, jednakże nie wyszukuje jej w bocie.

 

Byłbym wdzięczny jakby ktoś pomógł :)

 

@EDIT

DLA WSZYSTKICH CO MAJĄ TAKI PROBLEM! MI POMOGŁO ZAINSTALOWANIE NET FRAMEWORK 3.5 KTÓRY JEST PODANY NA FORUM!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

sZpirytus sprobuj na takich ustawieniach odznacz zoom hack hook input nude patch multiclient swear filter redicter world IP a zaznacz redicter login ip i Patch Seed a w porcie w tym u gory wpisz 16000 ja na takich ustawieniach wlaczam moze odpali

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Proszę o pomoc.Robiłem tak jak jest napisane w postach i nic mi nie zadziałało.

Mój błąd polega na tym iż włączam loadera wszystko dobrze silkroad sie odpala ale nie czyta mi postaći w grze i nie moge tam nic poradzić.

Proszę o pomoc , i z góry dziękuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...