Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Metin2 od podstaw na 32 i 64 bitowym FreeBSD 8.2


Xyli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co zrobiłem źle jeśli mam coś takiego ? ;p http://imageshack.us/photo/my-images/641/errorjz.png/ I jak to coś naprawić ?

 

Ten krok zrobiłeś poprawnie?

 

24. Wpisujemy. (Każdą linijkę zatwierdzamy ENTER'em)

 

 

CREATE USER 'mt2'@'localhost' IDENTIFIED BY 'mt2!@#';

GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'mt2'@'localhost' WITH GRANT OPTION;

flush privileges;

 

 

I wykonałeś spoiler:

Musimy usunąć kilka niepotrzebnie dodanych rzeczy w plikach Sherera&Masticka

 

?

Po prostu wypisuje ci, że jest nieprawidłowe hasło do mysql dla usera mt2.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

kliknij Prawym przyciskiem myszy na rozpakowanie i wybierz otwórz za pomocą m2 :)

Jak wybiorę program m2, to nie pokazuje się w wyborze zalecanych ani inny programów...

Opublikowano

Musisz sam go wybrać :) poszukaj w tym folderze w paker tam masz m2

 

KLiknij tym PPM na rozpakowanie i otówrz za pomoca ... weź Przegład i poszukaj w tym folderze co masz pakera

Opublikowano

A nie łatwiej użyć tego?

http://www.mpcforum.pl/topic/504780-dl-metin2-file-archiver-v2


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Gdy właczam serwer komendą start itp. Wszytko pięknie się ładuje a po chwili jest:

./game: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game99: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game22: 1: Syntax error: "(" unexpected

./auth: 1: Syntax error: "(" unexpected

#Metin2

 

Co źle zrobiłem? ;/

Opublikowano

Przygotowałem specjalnie dla nieumiejących wykonać czynności z poradnika pliki serwerowe według tego poradnika :D

http://www.sendspace.pl/file/cf8d4ee45a203cecc4aa1ec

hasło do archiwum: www.mpcforum.pl

 

Pliki zawierają:

1. Czysty system operacyjny FreeBSD 8.2 i386

2. Baza danych MySQL 5.5.25.

3. Pobrane i zainstalowane porty.

4. Zainstalowany i skonfigurowany serwer Metin2.

5. ServerFiles 2k11 by Sherer&Mastick

6. Zabezpieczone przed BashPanel

7. Poprawione ServerFiles

8. Poprawiona baza danych.

 

Dane logowania SSH:

login: root

password: xylimpcforum

 

Dane logowania MySQL:

login: root

password: 123xyli456

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Owszem z zainstalowaniem plikow nie ma problemu , lecz pliki sa deczko zbugowane:/ Ciezko wgrywac zapytania do navi itd:/ ponadto mysql po naprawieniu tabelek sie buguje;/ Nie polecam tych plikow !

Opublikowano

Ma problem z połączeniem. Mianowicie gdy wybieram ch i wpisuje login i hasło pisze, że się łączy z serwerem i tak czekam z 30 minut i nadal się łączy. Czy mam jakiś zły plik?

Opublikowano

Nie. Masz zły pong.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Jakiego launchera posiadasz? Czy zrobiłeś spoiler:

 

Musimy usunąć kilka niepotrzebnie dodanych rzeczy w plikach Sherera&Masticka


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Sprawdź jeszcze raz, czy w game masz pong 'testtesttesttest'.

Wpisujesz /etc/rc.d/netif restart przed startem serwera?

Rooty dałeś z końcówką .100?

Czy wyświetlaja się koło ch1 norm?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

spróbuj to 1234abcd5678efgh zmienić na testtesttesttest


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Gdy włączam serwer:

Jakieś MAP ALOW od 79 tak do 206

 

 

Potem mam napis - LocaleService locale/germany/locale_starting.txt

 

 

Log_file_delete_old: start : No such file or directory

 

 

Socket_tcp_bind: tcp_socket: Address already in use

 

 

O co chodzi ?

Opublikowano

Odpalając serwer w virtual box-ie wyskakuje mi taki błąd:

 

Real Server

Log Offlog_file_delete_old: stat: No such file or directory

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success PLAYER

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success ACCOUNT

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success COMMON

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

Success HOTBACKUP

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

AsyncSQL: connected to localhost (reconnect 1)

./game: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game99: 1: Syntax error: "(" unexpected

./game22: 1: Syntax error: "(" unexpected

./auth: 1: Syntax error: "(" unexpected

Technik Serwera


22701792899122533911.gif

Opublikowano

Gdy włączam serwer:

Jakieś MAP ALOW od 79 tak do 206

 

 

Potem mam napis - LocaleService locale/germany/locale_starting.txt

 

 

Log_file_delete_old: start : No such file or directory

 

 

Socket_tcp_bind: tcp_socket: Address already in use

 

 

O co chodzi ?

 

wszystko powinno chodzić, ale to ostatnie oznacza, że już próbowałeś 2 raz włączyć serwer po włączeniu FreeBSD.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...