Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja - Mistrzostwa MPC - League Of Legends - II Edycja


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech grupy G vs F [EP] i C vs K [EP] ustalą datę meczu. W przeciwnym razie te grupy odpadną w turnieju.

 

Dodatkowo termin na rozegranie meczu między D vs B [EP], to: 18.1.12r. godz. 18:00. Ten kto się nie wstawi to walkower.

  • Odpowiedzi 669
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Farex, chętnie bysmy ustalili, ale zero odzewu ze strony drużyny przeciwnej.

To jeśli nikt z grupy F [EP] nie odpowie w tym temacie to macie walkowera.

 

A co z grupą K i C?

 

 

@Down Wyznaczyłem termin waszego spotkania. Czytaj uważnie. Jest to środa godz. 18:00

Opublikowano

Mecz [bE], grupa B z C zostanie odegrany dzisiaj o godz. 17:00.

 

ps. a nagrody nie mogły by być w formie, Refferalów albo coś :D, dla zwycięskiego team'u byłoby np, po 10 reff dla członków.

wobqx.jpg
Opublikowano

Mecz [bE], grupa B z C zostanie odegrany dzisiaj o godz. 17:00.

 

ps. a nagrody nie mogły by być w formie, Refferalów albo coś :D, dla zwycięskiego team'u byłoby np, po 10 reff dla członków.

Raczej reffów nikt Ci nie będzie bić, więc odpada. Najlepsza jest nagroda w formie graficznej na forum i zbicie paska, ponieważ jest to wprowadzane od dawana w konkursach.

Czasami innej formy nie można dać ponieważ byłoby to nie fair wobec innych.

Opublikowano

Farex nikt z grupy D [wp] się nie zgłasza, co mamy zrobić?

Jeśli nei odpowiedzą do końca terminu na rozegranie meczu to walkower.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

G vs F [EP]

C vs K [EP]

D vs B [EP]

 

Jeśli te grupy nie rozegrają dzisiaj meczów, wszystkie odpadają!

 

Terminy proszę podawać w tym temacie.

Opublikowano

G vs F [EP] - wygrała G

C vs K [EP] - odpadają

D vs B [EP] - 18.1 - wygrała D

 

Jeśli te grupy nie rozegrają dzisiaj meczów, wszystkie odpadają!

 

Terminy proszę podawać w tym temacie.

Opublikowano

Z@jebista grupa zorganizowalem polowe reszta miala wyje.... i po co takie turnieje nastepnym razem zorganizuj liderow ktorzy mieli by zebrac ludzi itp.

Opublikowano

 

gTQXT.jpg

 

Dziękujemy za kolejną grę -.-

Grupa D > B [EP]

Farex - napisałeś w którymś poście że gramy o 18 . Nawet ty się nie zjawiłeś. :) Na screenie jest 18:15 - czekaliśmy 15 minut co znaczy że kolejny walkower.

he?

Opublikowano

Po jebanej godzinie oczekiwania, myślałem, że jak napisałeś 18 to osiemnasta.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Sadze ze turnieje typu "szybkie sklejki" nie maja najmniejszego sensu. Albo pełne teamy albo same randomowe a nie to i to naraz. Zreszta to forum codziennie odwiedzaja dziesiatki osob, kazdy by zobaczyl ze jest jakis fajny ciekawy turniej, to skleili by team na szybko z wlasnych zrodeł, a nie ze robione sa sklejki na forum z czego polowa nie daje oznak zycia, a druga najwyrazniej zapomniala. Dzieki Bogu mam swoj team.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...