Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gms czy ems?

idz do fm i poszukaj moze ktos sprzedaje

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ems

FullMetal Alchemist [done]

Clannad [done]

Clannad After Story [done]

Elfen Lied [done]

Kanon [done]

Bleach [...]

FullMetal Alchemist 2 [...]

Naruto [done]

Naruto Shippuuden [...]

Death Note [done]

School Days [done]

Hellsing [done]

K-On [...]

 

Nie wszystkie bo wszystkich nie pamiętam xD

Opublikowano

Nie dziala mi bot: Damiua . Właczam Injectora, właczam mapla ( do przycisku Play) po kilku sec na Injectorze pisze Exiting. Moze ktos mi pomoc??

Opublikowano

up ,,maciekcn"

 

przecież pisze jak go uruchamiasz Damiua V 0.54 a teraz jest 0.55 więc chyba nie działa 0.0

 

 

,,ej co zrobić jak używam rbota i ibota i w iBocie ustawie na Skill (1) slash blast ładnie pięknie ale po jakimś czasie ten czar łapie laga i muszę się ruszyć da się zapobiec ? mam czas ustawiony teraz tego skilla na 500"

 

Lenart może jak ustawie auto jump to pomoże bo pzeceiż bd się ruszać a jak nie to męczarnia

jyh.jpg
Opublikowano

jak nazywa sie ten hack co powoduje ze jak zabijesz potworka z dema itemy ktore wypadna przenosza sie pod ciebie..

 

to nie jest item vac bo item vac do plecaka je wrzuca

FullMetal Alchemist [done]

Clannad [done]

Clannad After Story [done]

Elfen Lied [done]

Kanon [done]

Bleach [...]

FullMetal Alchemist 2 [...]

Naruto [done]

Naruto Shippuuden [...]

Death Note [done]

School Days [done]

Hellsing [done]

K-On [...]

 

Nie wszystkie bo wszystkich nie pamiętam xD

Opublikowano

@wisniaa95 no moze pomoze

 

@Xaren

cos takiego bylo ale nie pamietam nazwy ... sry

Opublikowano

ej dałem jumpa i zwiększyłęm czas z 500 na 2500 i nic nie daje po jakiś 4 minutach łapie laga czar może jakiś program jest ? albo jak to zrobić w iBocie ?

jyh.jpg
Opublikowano
jak nazywa sie ten hack co powoduje ze jak zabijesz potworka z dema itemy ktore wypadna przenosza sie pod ciebie..

 

to nie jest item vac bo item vac do plecaka je wrzuca

 

Znalazłem dzisiaj. Stare, ale powinno jeszcze działać.

 

<

maplestory.us/maplestory-item-vac-hack.php

>

 

@down

Link jest tylko jest uryty (podpowiedź CTR + A)

 

A co do UA to też jest na tej stronie.

 

<

>

Opublikowano

ej dałem jumpa i zwiększyłęm czas z 500 na 2500 i nic nie daje po jakiś 4 minutach łapie laga czar może jakiś program jest ? albo jak to zrobić w iBocie ?

 

@edit up to jak działa to podaj też link

 

@edit

sorrki za spamik ale mnie już irytuje ten hak

 

 

@edit błaga o jakiś link do unlimited atack

 

jyh.jpg
Opublikowano

wisnia znalazlem trainera z U/A ale nie moge go sprawdzic. masz mimo to link: xxxx://www.gamekiller.net/ems/11146-release-ems-v55-shitty-trainer-demi-ua-v2.html xxxx:http

 

Opublikowano
A ja mam pytanie, skoro da sie zmienic acc mobow na 1, to czy da sie tez zmienic ich avo na 1? abym mogl odrazu isc na mocniejsze mobki?

 

Da sie, ale to bedzie client sided

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

Witam jak wiecie wszyscy do np. svaca musimy zwolnić szybkość mobów z 200 na 0 . Moje pytanie brzmi tak gdzie mogę spowolnić moby chodzące np. snail , mushroom itd.

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

w mob.wz masz speed chyba id snaila jest pierwsze . al epamietaj zeby nie testowac tego na main character i zrob kopie mob.wz

Opublikowano
Paso

 

mam pytanie: gdzie jest crow forest? bo nie moge nigdzie znalesc

 

jedziesz np. z henesys od kolesiówki spinel i idziesz ciągle w mieście w prawyo i masz tp na drzewie wchdozisz i idziesz 2 mapki i na tej drugiej właśnie jest to o co ci chdodzi

 

jyh.jpg
Opublikowano

Ile zajmują frameworki? bo muszę zainstalować a chciałbym mniej więcej wiedzieć ile miejsca zajmują na dysku

 

I ile jest wersji frameworkow począwszy od 1.0 do 3.5?

Opublikowano
Ile zajmują frameworki? bo muszę zainstalować a chciałbym mniej więcej wiedzieć ile miejsca zajmują na dysku

 

I ile jest wersji frameworkow począwszy od 1.0 do 3.5?

ale poco wsztstkie?? lol sciagnij tylko 3.5 nie pamietam ile zajmuje

Opublikowano

Nie moglem znalezc - Kto moglby mi dokladnie opisac / podac link do tutka jakiegos, jak zrobic by mob mial w nas 1 accuracy? Gdzies to wizdialem, ale szukam szukam i nie moge znalezc ;/

Opublikowano

no kurwa nie wyrabiam ... poszukaj tematu How to do ... i na dole pisze miss godmode ... kurwa sam go pisalem a Wisniaa95 dal fotki jak zrobic ...

 

Opublikowano

@up działa

 

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...