Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sujka123 próbowałem ale nie pokazało jaką mam karte graficzną

 

@lenart niewiem bo przeprowadziłem się i w ofercie domu był już komp

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@zulmastah

zapraszam na CP>poradniki>job>trening

 

@xajo

aha , to może zobacz do środka PC i znajdź nazwę firmy a potem np. na allegro poszukaj karty która wygląda tak samo

Opublikowano
Lenatr:

@zulmastah

zapraszam na CP>poradniki>job>trening

 

ej to jest dział żeby pytać się ..i jak dla mnie to twój post to jest reklama ...

 

kurde nawet czytać nie umiesz ... tak reklamuje poradnik gdzie trenować ...lepiej zrobić temat z tym nie ?

 

Opublikowano

Ludzie jak zauwazyliscie pytam gdzie moge dobrze ustawic s vac. (latajace moby) Na cp chyba tego nie ma. Szukalem na roznych stronach roznych mobkow i albo sa za slabe albo jest ich zamalo. Ale i tak dzieki.

Opublikowano

Czy dzisiaj wszystkim chodzi Global?

Cały czas wyskakuje mi komunikat ze firewall blokuje mi gre, wczoraj było wszystko w porządku.

Wyłączyłam zapore systemu i Nod32, a przy każdym uruchomieniu to samo.

SweetKakashi.png

 

Opublikowano

1. Dołączam się do postu kolegi wyżej - czy ma ktoś Trade Hacka? Bo także słyszałem o nim na jednym z for o MS. Podobno działa na gMS.

 

2. Ma ktoś hacka do boomania mana elixirow? Widziałem na youtube, jak koleś chief banditem boomał pianusa z mana elixirów... Jak się nazywa ten hack i czy ma ktoś do niego dostęp? Jak tak to możecie zrobić poradnik o nim?

Opublikowano
może reinstal maple, albo ściągnij od nowa

 

 

 

instalowałam od nowa, właśnie ściągam plik od nowa, zobaczymy ;]

SweetKakashi.png

 

Opublikowano

Mam pytanie czy Dem nadal działa na EMS ???

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

Robinq ale pojechałeś . W dziale private znajdują się pewnie takie rzeczy jakich sobie normalny haker nie może wyobrazić . Ok koniec fantazji , żeby się tam dostać musisz być pro userem ale raczej nim nie bedziesz bo widać że jesteś ciemny na tym forum .

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

witam , dziś naprawiłem mojego laptopa . Marka toshiba satellite L40-17R,mój laptop ma zintegrowaną karte graficzną z płytą główną . I moje pytanie brzmi tak : czy ktoś kiedyś miał tego laptopa i jaki mam sterownik wgrać do karty graficzej.

 

@jaką karte graficzną ma mój laptop bo nie moge sprawdzić

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

Czy mogę dostać linki do starych haków których używało się na EMS, musze trochę pokombinować.

 

@2 problem czy powie mi ktoś jaka jest karta graficzna w Toshiba satellite L40-17R bo musze zaistalować nowe sterowniki ponieważ w maple nie moge grać.

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

Zapewne masz Viste,

Panel Sterowania -> Menadrzer Urządzen -> Karta Grafiki i sprawdź...

Trudne nie? Gosh...

 

 

1. Ma ktoś Key'a do Warhammer 40.000 Dawn of War II??

 

2. Ma ktoś hakersą guild na eMS?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...