Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gdzie mogę znaleść spis id mobów z całej gry .!?

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

@up dzięki

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

mam problem włączam iBot,rBot włączam maple i wyskakuje mi ta informacja o serverze ??czemu ?

zmienione pliki wz to skill.wz i map.wz

dem summon

sVac kill bee

pomocy

jyh.jpg
Opublikowano

up cały dzień ?

 

@edit

 

Time : [Game] : Wednesday, 19 August, 2009, at 4:00 a.m. ~ 7:00 a.m. CET (GMT +2)

 

[Website] : Wednesday, 19 August, 2009, at 4:00 a.m. ~ 6:00 a.m. CET (GMT +2

jyh.jpg
Opublikowano

@mam pytanie czy xalubi's trainer jest już wykrywany bo mi wyskakuje gm privacy

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

ja zalapalem a/b przez ~~ foothold tele aka super speed walking. ;] ale napewno ab niema blink, nd summon, tubi i pin typer xD

haczcie gdzies tak do 17 ~ bo malo /wcale gm'ow nima xD

Opublikowano
ja zalapalem a/b przez ~~ foothold tele aka super speed walking. ;] ale napewno ab niema blink, nd summon, tubi i pin typer xD

haczcie gdzies tak do 17 ~ bo malo /wcale gm'ow nima xD

 

Vaci też są a/b. Już 2 konta mi zbanowali =)

Opublikowano

Ok teraz mój motyw mianowicie mam KoC Summon DMG i Goda i chce żeby co 135 sekund klikało mia np A a co 270 np D (potki i summon) więc Act toolem takie coś zrobiłem ale wywala mnie hack shield czy ktoś by miał pomysł jak to zrobić żebym mógł nakupować potków zostawić w dungeonie postać i iść w cholerę od kompa?

Opublikowano

Witam dawno nie grałem w maple, ale czy ktoś mi może powiedziec czy jest jakieś nie a/b gmode?

Wiem, wiem można poszukać, ale aktualnie nie mam czasu.

 

@edit

jedni mówią, że blink god mode a/b inni mówią, że nie więc jak jest?

368216.png

Opublikowano

em no mozna xD ale po 15- 20 min dc ;/ i hack detected xD. Athis bedziesz odbanowany xD? bo przydalby by sie jakies tutki porzadne wkoncu ^^

Opublikowano

@up nie możesz sprawdzić sam to w końcu tylko ban na 30 dni

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

Witam.

Wie ktoś może czy jest obecnie jakiś "dobrze" (głównie chodzi mi o używanie potionów) działający bot? Wczoraj pościągałem takie boty jak: LBOT 1.7.1, Cheetah Bot v1.2, pixelpotter (tego ostatniego nie moge włączyć bo jego trzeba injectować i wtedy nie moge włączyć trainera) a w LBOT nie działa mi opcja pot by hp/mp a głównie ona mi jest potrzebna bo pot by delay całkowicie mi nie pasuje no i pot by custom pixel tez nie działa, reszta tz. auto skill itp. działa.

tak samo w cheetach bot opcja mp pot nie działa.

Proszę o pomoc.

Opublikowano

@harnas91 na ems jak i na gms można używać rbota

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano
Dzięki Simpson za pomoc.

w rbocie nie ma opcji pottera.

 

Ja używam opcji auto skill w rbocie i jakoś chodzi trzeba tylko obliczyć co ile ma się potować i tyle .

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...