Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak chodzi ci na tym nowym świecie o 2 joba Knight of cygnus to wróć się z elini statkiem tak jak by na rook i zagdaj ze swoim instruktorem i idź na sam koniec w lewo aż nie bd tp w lewo i tam bd portale 1,2,3,4 dla każdej klasy inny i wejdź do odpowiedniego uzbieraj 30 herbów i wróć and Heavy Fun

jyh.jpg
Opublikowano

@Wiśnia95 jemu chodzi o to gdzie ma expić a nie gdzie ma zrobić drugi job.

 

@Cederr jeśli chcesz szybko i łatwo poexpić to zrób sobie svaca na crowy i tam używaj summona . Jeśli chcesz być legit to idz do ant tunel i exp na zombie mushmom i horned mushmom . Jeszcze dopóki nie wbijesz 31 to możesz iść na KPQ (kerning party quest ) . Możesz też spróbować na MCPQ ( monster carnival party quest ) ale raczej cię nie przyjmą więc sam spróbuj stworzyć party . Tam jest dużo osób które pójdą na party quest , nawet z noobem-kapitanem na 30 ( Cederr nie miej do mnie zrazy , ja nic do ciebię nie mam ). Jeszczę jak mi coś do głowy przyjdzie to napiszę.

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

Juz sobie znalazlem dobry spot w dungeonie a potem ide na croco bo tam platformy sa dobrze rozmieszczone ;p

GMS CederPl.png

 

EMS CederPL.jpg

 

GaduGadu11297159

Opublikowano

@up poszukaj id w harepakerze apotem przepuść skill.wz przez pattchera . TAKIE TRUDNE ?

 

Powie mi ktoś jak mam zrobić ultimited attack???????????????

 

 

@Edit szukam też bota z super lub uber tubi , znalazłem jeden ale link wygasł może mi ktoś dać takiego bota.

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano
@up poszukaj id w harepakerze apotem przepuść skill.wz przez pattchera . TAKIE TRUDNE ?

 

Powie mi ktoś jak mam zrobić ultimited attack???????????????

@Edit szukam też bota z super lub uber tubi , znalazłem jeden ale link wygasł może mi ktoś dać takiego bota.

 

Trainer z tubi - Xalubi's Trainer V2

Co do unlimited att.. Ciezko ci bedzie znalezc niebanujacy skrypt na u/a, radzilbym ci uzyc jakiegos macro, zeby postac sie ruszala troche w prawo, troche w lewo.

Popularne progi do macro: iMaxMacro i ACTool

 

Co do godmode na pianusa... Polecam zrobic magic disarma, zmniejszajac jego zasieg skilli do 0

 

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

ej ściągnąłem sobie KoC Dem z tematu spimpsona czy jakoś tak grałem wczoraj ze 2 godzinki ale pod wieczór chciałęm jeszcze raz wejść ale po jakiś 2 minutach grania gra się zwiesz i przestaje grać muzyka co jest ?

jyh.jpg
Opublikowano
Trainer z tubi - Xalubi's Trainer V2

Co do unlimited att.. Ciezko ci bedzie znalezc niebanujacy skrypt na u/a, radzilbym ci uzyc jakiegos macro, zeby postac sie ruszala troche w prawo, troche w lewo.

Popularne progi do macro: iMaxMacro i ACTool

 

Co do godmode na pianusa... Polecam zrobic magic disarma, zmniejszajac jego zasieg skilli do 0

 

Masz linka do tego trainera i jakiegoś tuta jak zrobić z tym poruszaniem się postaci ???

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

Czy jeśli ustawię sobie God Mode metodą Body Attack na Pianusa i od razu po jego zabiciu go wyłącze to czy mogę wyrwać A/b po fakcie?

Opublikowano

ej ściągnąłem sobie KoC Dem z tematu spimpsona czy jakoś tak grałem wczoraj ze 2 godzinki ale pod wieczór chciałęm jeszcze raz wejść ale po jakiś 2 minutach grania gra się zwiesz i przestaje grać muzyka co jest ?

jyh.jpg
Opublikowano

Widziałem hackera z no delay skills ale... itemy z mobów pojawiały się pod nim i zbierał je botem wie ktoś może co to za hack?

FullMetal Alchemist [done]

Clannad [done]

Clannad After Story [done]

Elfen Lied [done]

Kanon [done]

Bleach [...]

FullMetal Alchemist 2 [...]

Naruto [done]

Naruto Shippuuden [...]

Death Note [done]

School Days [done]

Hellsing [done]

K-On [...]

 

Nie wszystkie bo wszystkich nie pamiętam xD

Opublikowano

błaga nie wiem co się dzieje od wczoraj najpierw ciągle mi się maple zwieszał po 2 minutach grania a od rana wyskakuje mi :

mam tylko Avasta i nie wiem co zrobić ? -.-

post-60358-1250168381.jpg

jyh.jpg
Opublikowano
błaga nie wiem co się dzieje od wczoraj najpierw ciągle mi się maple zwieszał po 2 minutach grania a od rana wyskakuje mi :

mam tylko Avasta i nie wiem co zrobić ? -.-

 

Moze masz niestabilne lacze?

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

@Decrypter dzięki za tuta . Trochę duży xD zrobie go pózniej xD

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

Może mi ktoś odpowiedzieć na bardzo dziwną rzecz?

 

Dlaczego jak robię questa i mam dostać coś z questa i jest to rzecz z eq to jej nie dostaje? Mam wolnych ponad 10 slotów i lipa. Już straciłem parę butów, hełm, rękawiczki, armor. To mnie denerwuje bo nie po to robię quest y... ;/

Opublikowano

@UP

KoC mają chyba jakieś bugi dotyczące questów i nie dostają itemów/scrolli etc.

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

Opublikowano
Może mi ktoś odpowiedzieć na bardzo dziwną rzecz?

 

Dlaczego jak robię questa i mam dostać coś z questa i jest to rzecz z eq to jej nie dostaje? Mam wolnych ponad 10 slotów i lipa. Już straciłem parę butów, hełm, rękawiczki, armor. To mnie denerwuje bo nie po to robię quest y... ;/

 

 

Też tak mam i wydaję mi się,że może Nexon specjalnie uciął nagrody w postaci eq dla KoC ;>

 

btw. mam pytanie. Czy istnieje jakiś bot pod aktualną wersję eMS, który posiada możliwość zamrażania czasu? Chodzi mi konkretnie o dungeony.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...