Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem w NLC i gdzie mam iść ?

 

(Szukam potworków KillBee) gdzie one są ?

 

@już mam ; ]

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lucky seven czy vampire jest lepsze dla nightwalkera?

tzn chodzi mi o szybkosc zabijania jak i dmg...

 

i jaka jest najlepsza mapka na killa bee?( Soul Corridor??) gdzie jest najlepsza lokacja zeby svac'a ustawic??

 

i czy Chirppy jest mobkiem latajacym?

 

z gory thx

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

na 1 ci nie potrafię odpowiedzieć, zawsze robiłem sina wiec nie wiem jak to z NW

 

svac na killa Bee to tylko na Soul Corridor

 

Chrippy lata

signature

Opublikowano

Ma ktoś może Birtday Cracker'a? usunołem przy formacie a jest mi potrzebny do mojego konta... zaś podałęm nie prawidłowe dane...

Opublikowano

której profesji nie kicka (D/C) jak wali na svacu ?

 

Bo gram flame wizzardem i co jakieś 3min mam D/C.. Czy jest jakaś postać której nie kicka ? albo jakieś metody żeby uniknąć tego kicka ?

Opublikowano

Poszukałeś w innych tematach? Nie... A było napisane, że jeżeli walisz skill'em z 3th Job'a to nie DC'a.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

auto cs?(chodzi o change skill??)

 

mam pytanko na temat S-kitterz'a...

 

czy da sie ustawic zeby np. po 100 hitach zbieral loot i zmienial ch? poczym wracal na miejsce w ktorym stalem przed zmiana ch?

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

Auto CS, automatycznie wchodzi ci do Cash Shopu, imo lepsze rozwiązanie niż CC.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

kolejne pytanko.. czemu ludzie jak robia svac'a to robia go tak zeby mobki w scianie byly?;p

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

Thanks. Co do mobów na level 94+, to tylko na gMS są Typhoony(bodajże na 100level) w CWK, na eMS nie ma żadnych latających mobów mocniejszych od Gryphonów.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

w tym s-kitterzie..

na ktorym musze miec potki many zeby je spijal?

i na ktorym musze miec skill'a zeby go uzywal??

da sie jakos buffy ustawic zeby np.co 180 znowu uzywal skilla z buffa?

i ostatnie pytanko co ile czasu/ hitow s-kitterz zbiera loota?

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

do którego levela expic na killa bee? (sVac) flame wizard ; ]

 

od którego levela i gdzie expić gdzie indziej ?

Opublikowano

ja już expie na killa bee mam 33lvl ale ja sie pytam do którego tam expić i gdzie po nich iść?

Opublikowano

Jak się umie hackować to nie dostanie się bana... Ja wyexpiłem tam ok. 40 leveli bez żadnego bana, dobiłem 70 i koniec... Po za tym Malady sux, nie dość że na wyższy level to mają więcej HP i dają mniej EXP'a.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Kurde.. Na Gryphah jest przesrane! Tam siedzi tyle ludzi że nie ma jak expić.

Musze zrobić svaca na mapę wcześniej bo tam też są gryphy :/

Opublikowano

no tak to juz jest , niestety. zrob sobie Pvac'a i tyle

 

moj problem

Blad

otwieram HaRepacker 3.0 wybieram np mob.wz i pokazuje sie ^^^ten blad ^^

 

mam net frame work 2.5 (3.0+ niechce sie zainstalowac -_-")

 

wersja 2.4 dziala ale przy 3.0 juz sie pokazuje ten blad tak samo z FHmapper7 tez sie pokazuje blad ....

Opublikowano

Dobry pomysł, zrób sobie sVac'a mapkę wcześniej, tak samo dobry spot jak tam. Ja tak robiłem jak sVac nie był patched i nie miałem żadnych problemów z DC i znalezieniem channela.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano
moj problem

Blad

otwieram HaRepacker 3.0 wybieram np mob.wz i pokazuje sie ^^^ten blad ^^

 

mam net frame work 2.5 (3.0+ niechce sie zainstalowac -_-")

 

wersja 2.4 dziala ale przy 3.0 juz sie pokazuje ten blad tak samo z FHmapper7 tez sie pokazuje blad ....

 

Ja musiałem ściągnąć Net Framework 3.5 bo wyskakiwały mi jakieś dziwne błędy ale teraz jest si..

taki błąd jaki ty masz to pokazuje mi się wtedy jak coś źle zrobię..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...