Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak, ale mi net framework od wersji 3. i wyzej sie nie chce insalowac, ja tylko odpalam jaki kolwiek .wz i sie to pokazuje ...

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Musisz mieć .Net Frameworka 3.5, niestety.

Spróbuj odinstalować wcześniejsze wersje i zainstalować wszystko od początku.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

@Lenart

nie, nie mam Cie za idiote... ja pierwszy raz pracowalem z Harepckerem no i wlasnie mialem wlaczona gre, ale sie kapnąłem, że cos jest źle...

nie wiem jak Ty tam robisz, ale sie tylko pytam ;p

Opublikowano

Moje pytanie jest następujące:

 

Która profesją jest najłatwiej expić na sVacu ?

 

Tak 1lv-60lv

Opublikowano

witam

mam s-kitterz'a...

i mam kilka pytan...

 

na ktorym musze miec skilla zeby go uzywal?(i po co jest pusta ramka kolo auto skill 1??)

auto loot.. co musze wpisac zeby zbieral np. co 2 min?(w ramce - "120"?? czy moze 2? albo jeszcze cos inaczej)

auto attack a auto skill czym sie rozni?czy jak zalacze auto attack to bedzie bil z broni czy tez moze ze skilli? auto attack odpowiada za jaki przycisk?

 

z gory thx

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

up 0japierd**e

 

wy jesteście tacy tempi ??

1 strone wcześniej pisałe hotkeye

 

HP 9

MP 0

Auto lot Numpad 0

Auto skill 1 home

auto skill 2 end

auto jump Alt

 

a ta ramka to czas

jyh.jpg
Opublikowano

teraz ja mam pytanie: zainstalowałem virtualBoxa. win7 32PL jako host i win7 32PL jako guest.

Przy próbie uruchomienia maple tuż po załadowaniu anhlaba dostaje "error code -2147467259 maple"

co może być przyczyną?

signature

Opublikowano

@Korzon

Co dałbyś w zamian za(najbardziej potrzebowałbym mesos na Demethos eMS) 107(80%) Priesta z dobrym EQ, 47 Aran z dobrym EQ i CB 83lvl. Już od razu mówię że cena poniżej 100mil mesos nie wchodzi w grę i kasę ty dajesz pierwszy.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

soul blade (KoC) niedaje dc...ale jak uzywam s-kitterza to mam dc...

uzywam auto attack, loot i unlimited attack ..

mam dc co 200-300 hitow..

da sie temu jakos zaradzic?

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

tak zmieniasz ch co ilka % albo wbijasz co cash shopu

Opublikowano

2x up jak sama nazwa wskazuje jest to atak z pięści

 

BTF.

mógłby mi ktoś dać jakąś stronę z info o klasie Aran

i kiedy ona bd na ems >??

i czy w ogóle

 

czy Semi-godmode jest A/B albo D/C ?

jyh.jpg
Opublikowano

SuperAvoid nie jest AB i chyba nie DC, mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze przypadki.

mógłby mi ktoś dać jakąś stronę z info o klasie Aran

i kiedy ona bd na ems >??

i czy w ogóle

Strategy WIki, tutaj masz o Aranie, do tego możesz jeszcze wpisać w Google i na YT Aran MapleStory i na pewno coś znajdziesz.

Co do drugiego pytania, tego nie wie nikt, najprawdopodobniej może wejdzie jeszcze w tym roku(chociaż patrząc na KoC'e może być wcześniej). A wejdzie na pewno.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

superavoid może spowodować A/B ale to jest góra 5% szans, więc byś musiał mieć ogromnego pecha (bywały przypadki)

signature

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...