Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w leafre o ile mnie pamieć nie myli, i popieram iRoku graj od teraz legit ewentualnie małe pomoce w stylu superavo, fake tp. Dołącz do jakiejś gildi (np dream rekrutuje od 80) a zdobędziesz łatwo pt i exp będzie miodzio

signature

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba napisałem że na 83 jak już zmaksujesz SP. Czytanie nie boli.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

superavoid - chyba jedyny pupbliczny gmod

 

@ ja mam takie pytanko:

co się stanie jeśli zrobie svac na mapie na której występują zarówno moby latające i lądowe? Lądowe też polecą na vac spota, czy zostaną na ziemi?

signature

Opublikowano

bo mi właśnie zależy na tym by moby zostały na ziemi. Pozwoli to zrobić na niektórych mapach svac+pvac =D

signature

Opublikowano

mam problem od dzisiaj mam zestaw klaw + mysz

Microsoft Wireless Media Desktop 1000 mam zainstalowane oprogramowanie

ale mój problem to, to że jak włączę ems i s-kiterz trainer to nie mogę włączyć opcji

konfiguracją np. CTRL +F3

i nic się nie dzieje

jyh.jpg
Opublikowano

Wtam. Właśnie ściągnąłem ems -> zainstalowałem -> odpalam, wciskam play, aż tu nagle wyskakuje mi

 

"HackShield: Initialization Error (0x00000108)

Unkown HackShield error occured."

Czy wiecie co mam zrobić, aby odpalić grę? Oczywiście się nie włącza.

Opublikowano

mam zapytanko.

czy sVac dziala na GMS ? jsli tak tak to prosil bym iRokushou abys zrobil mi sVac'a na stirge, killa bee i gryphony, bo mi nie dziala HaRepacker ... a prosze Ciebie bo wiem ze grasz/masz GMS

Opublikowano

sVac(czysław) działa na wszystkie wersje Maple, z tego co mi wiadomo po 30 atakach dostaje się disconnect : <

reflink

Opublikowano

Wtam. Właśnie ściągnąłem ems -> zainstalowałem -> odpalam, wciskam play, aż tu nagle wyskakuje mi

 

"HackShield: Initialization Error (0x00000108)

Unkown HackShield error occured."

Czy wiecie co mam zrobić, aby odpalić grę? Oczywiście się nie włącza.

Opublikowano

updatuje ems z 59 na 60

 

@Edit cos mam przeczucie ze na ems spatchuja flyspeed=0(svac)....

bo własnie robiłem moonbunny pq i dostałem fake ab, a nic nie używałem. Tylko na tym kliencie miałem fluspeed=0 i svac na gryfach ale to zupełnie inna mapa

signature

Opublikowano

Mam dwa pytania:

 

1) Jutro jest nowy patch. Będzie działał jeszcze Svac i Pvac???

2) Kupiłem szate (Dark Anakamoon) dla maga na poziom 58 i problem w tym że nie mogę jej włożyć :/

Wymagania: 58lvl (mam 60lvl), INT 175 (mam 310), LUK 60 (mam 63) aha i oczywiście Male

więc nie wiem co jest grane...

Opublikowano

1) nikt nie wie, jutro sie okaże

 

 

@edit

 

Czy tylko ja mam proble z update maple??

jkzktx.png

dodam że nie mogę też ściągnąć manual patchera/ ani nowej instalki ze strony maple bo linki są nieaktywne

signature

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...