Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, może tylko z 2x expem z repa, a z tą kasą i tak nic nie zrobisz. Po za tym 30 lvl wbija się max. w 24h, po 30 lvlu dojdą questy, dostaniesz dużo kasy za scrolle itp. to wtedy będziesz mógł pomyśleć nad kupnem 2x exp kart itp.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam , ja mam takie pytanie poza działem maple . Ma ktoś numer gg do Kacye ???

 

Prosze o jak najszybszą odpowiedz , prosze niech ktoś mi poda ten numer bo mma bardzo ważna sprawę do kacye

:P

Opublikowano

nie wiem czy mozna udostepnic

 

Wiesz co gadałem z nią kiedyś ale musiałem kompa reinstalować i mi się jej numer skasował więc widzisz , poza tym ponawiam prośbę

:P

Pomocnik
Opublikowano

ilosc zadanych atakow w maple resuje sie po pewnym czasie czy dopiero wtedy jak dobije do jakiejs ilosci?

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

Maksymalnie można walnąć w miejscu 99 ataków, po tym jest blokada(od tego jest UA) i wtedy musisz się ruszyć, albo odczekać chwilę żeby móc zacząć walić znowu. Zrobione jest to żeby było trudniej hackować(Bot'y itp.)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Pomocnik
Opublikowano

ze od tego jest u/a to ja wiem irokushou ;p ale potrzebuje jakiegos scrypta lub bota ktory np po 90 attackach przez 10 sec nie bedzie atakowal i zaczyna znowu do 90 atakowac i tak ciagle

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Pomocnik
Opublikowano

niechce go dlatego ze svac po kilkunastu ciaglych atakach powoduje d/c i tu nawet u/a nie pomoze a probowalem expic z przerwami na svacu i nie bylo dc ;] to dzieki jakiemus botowi albo scryptowi bym to zautomatyzowal ;p

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

niechce go dlatego ze svac po kilkunastu ciaglych atakach powoduje d/c i tu nawet u/a nie pomoze a probowalem expic z przerwami na svacu i nie bylo dc ;] to dzieki jakiemus botowi albo scryptowi bym to zautomatyzowal ;p

 

ale możesz używać auto cc to będziesz mógł expic bez przerwy ( boty itd. )

 

@topic poda mi ktoś numer do kacye

:P

Pomocnik
Opublikowano

auto cc tez sie nie nadaje bo np na gryphonach nie wywali mnie w tym miejscu co jest svac ;p

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

auto cc tez sie nie nadaje bo np na gryphonach nie wywali mnie w tym miejscu co jest svac ;p

 

Ohh rTi jesteś prostym człowiekiem , wystarczy że zrobisz kilka rzeczy

1. sprawdzisz gdzie cie wywala na mapie po cc ( na ggryphonach jest zawsze to samo miejsce )

2 Potem robisz svaca tuż przed miejscem od cc ( zależy jaka klasa )

3. włączasz auto cc + jakiegoś bota

4. cieszysz się hakami i lvlami

:P

Opublikowano

Mam pytanie:

gdzie występują te killa bee?

proszę o dokładne wytłumaczenie jak do nich dojść.

 

ps. na strige już mi mały exp leci..

Opublikowano

jest jakis hack dzialajacy na eMS??

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

W rpVacu, wystarczy ustawić mobspeed na 126(czy 125, o 1 mniej od maksymalnego) i podobno nie DC'uje.

W tej chwili mam D/C co ok. 72 atakach :/

To zmieniaj channel co 71 ataków i nie dostaniesz DC oO Nic trudnego, ja na semi-patched sVacu wbiłem 70lvli, bez żadnych botów itp.

 

PS

<----- Look ranga xD

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano
To zmieniaj channel co 71 ataków i nie dostaniesz DC oO Nic trudnego, ja na semi-patched sVacu wbiłem 70lvli, bez żadnych botów itp.

 

teraz jestem na killa bee, i jak zadam te 71 att to jak zmienię channel to jest ok,

ale jak zadam cios to mnie wyrzuca, nie wiem czemu :/ Na Strige tak nie miałem..

Opublikowano

Witam ..

czy mógłby mi ktoś dać linki do IMaxMacro ze skanem oraz wytlumaczyć mi czy on jest A/B czy co

czy trzeba go z Bypasssem

oraz cyz móglby mi ktoś dać skrypta tak zrobionego żeby np. co 40 sekunk postać ruszała się kawałek w lewo i spowrotem w to samo miejsce ??żebym mógł afkować i nie miał UA ??

był bym bardzo wdzięczny

i jak ustawic żeby ciągle mi nawalało i używało potów

jyh.jpg
Opublikowano

jeszcze jedno pytanko..

mam tego svac'a..

co z nim zrobic? gdzie go dac?

i jak go uzywac?

z gory thx za pomoc

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...