Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy musze robic questy dla Knight of Cyrus (te cale send to perion itd) zeby zrobic zmiane klasy? tzn chodzi mi o 2nd job ...

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Nie, musisz jechać do Erev i tam idziesz cały czas na prawo żeby porozmawiać z KOC-em twojej klasy i da ci zadanie do wykonania.

Żeby je wykonać idziesz cały czas na lewo aż dojdziesz do mapki gdzie będą same piętra (1,2,3 itd. nie wiem jakie jest do twojej klasy).

Przeniesie cię na miejsce gdzie będziesz musiał zdobyć 30 jakiś itemów z potworków... Jak je zdobędziesz to wracasz do KOC-a i mu je oddajesz.

I wtedy zdobywasz JOB:)

Opublikowano

mam 28 lvl nightwalkerem.. gdzie jest dobre miejsce do expa dla mnie??

slyszalem ze na tych kill bee..(tam kolo tp?)

i czy vampir zadaje duze obrazenie?(skill na 2nd job'ie..)

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

ustawiasz wszystkie next lub prev w zależności czy chcesz mieć pvaca w prawo czy w lewo i gotowe. Cała filozofia

signature

Opublikowano

Znajdujesz w foothold'ach(będą ponumerowane, tak jak jest przy sVac'u), rozwijasz listę przy jakimś numerku, będziesz miał prev i next, w zależności od której strony chcesz mieć vac'a zmieniasz wartość prev albo next na 0, ot cała filozofia.

Ja pVac'a robiłem raz, nie przykładałem się do tego zbytnio i chyba mi coś nie wyszło(albo to nie działa na wszystkie mapki).

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

mi tam działa zawsze jak zrobię. I 10000 razy łatwiej jest go zrobić przez Render niż przez "liste/drzewko"

signature

Opublikowano

czytałem tak sobie ten temat i chciałbym spróbować samem zrobić trainera

z tego tematu :http://www.mpcforum.pl/topic/72690-trzy-poradniki-by-irokushou/

ale mam pytania

1.czy mogę przez Ce otworzyć S-kitterz triner i z niego wziąść skrypty np. na auto mp. auto lot itp ??

2.skąd można brać skrypty ??

3.czy jak zrobię auto mp. to będzie okienko do wyboru czasu >?

4. jak zrobić tak jak w trainerze S-kiterz okienko MS info ??

 

z góry thx

jyh.jpg
Opublikowano

witam mam 3 pytanka..

1. jaka jest roznica pomiedzy svac'em(mobki latajace) a pvac'em(wszystkie mobki???)??

2. ten S-kitterz zmienia channel?(np. co 50 hitow?)

3. czesto mam dc przez svac'a jak bije.. czy jest na to jakas rada?

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

Siemka, ma ktoś z Was Unlimited Attack na prywatnego serwa wersji 0.75? Szukałem na forum i nie znalazłem ://

Chce sobie bota ustawić na GS i żeby walił z Heala w mobki ^^

Opublikowano

ej gdzie mogę na 74 lvl Dexless sinem na ems Kradia po expić ?? bo mam Svaca na gryfy ale wolno leci

może coś z Pvac'em ?? i żebym mógł na S-kiterz trainer

jyh.jpg
Opublikowano

Prosze może mi ktoś powiedzieć z jakiej strony mogę wziąść skrypyty na ems na UA/AutoMP/HP/AutoJUMP/Autolot/

i czy w CE można zrobić tabelkę z czasem np. na Auto mp ??

jyh.jpg
Opublikowano

trainera w stylu S-kitterz nie zrobisz za pomocą CE. Screen zrobił go na bazie Kodu pewnego "hakera" z w8baby o niku "Kitterz" który udostępnił swój source. Trainer ten jest zrobiony w C++.

signature

Opublikowano

na mpc.com / gk / w8baby są tematy ze skryptami ale co Ci z nich jak nie masz bypass?

 

@edit autoloot/auto mp możesz zrobić nawet w imaxmacro

signature

Opublikowano

@2UP Za pomocą aola? sprawdź przyklejone tematy

 

@UP na pewno się da w końcu ktoś go "sam" zrobił już i teraz sprzedaje. Poszukaj crcbypass

signature

Opublikowano

mam problem gdy ściągam patch maker akcpetuje warunki naciskam next i jest okienko gdzie ma się zainstalować to nie mogę kliknąć zainstaluj bo jest tak jak by nieaktywne ??

czemu ??

próbowałem tryb zgodności i nic

 

mam windows7

jyh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...