Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up gdzie go masz w formie pliku?

jesli tak dej go do folderu z maple story ( zamien go za stary)

no chyba ze masz patchera to wybierz folder maple story i spatchuj

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem o co Ci chodzi oO Nawalasz z LS i dostajesz DC to pewnie dlatego że sVac jest semi-patched i po kilkudziesięciu uderzeniach dostaje się DC(żeby nie odstać trzeba zmienić channel). A jak walisz z Avengera(tak to się nazywa) to co dostajesz oO Unlimited Attack oO

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

chodzi mi oto że jak nawalam z Avengera to nie mam D/C tylko tak jak dawniej że wystarczy jak się ruszę na boki to dalej moge nawalac bez D/C

a na prawdę nie ma żadnego Bypassa? public ?

jyh.jpg
Opublikowano

a ja mam pytanie:

wbiłem 40lvl na killa bee i teraz nie wiem co dalej..

Gryphons sa dopiero od 50lvl-a (od 48 w sumie mógłbym iść).

iroku ty wbiłeś na svac-u 70lvl-i, to będziesz wiedział co dalej mam zrobić...

Opublikowano

@S-kitterz trainer nie jest AB

 

@ siedz na Killa Bee aż do czasu gdy będziesz dał rade bić gryphy, lub idz do Lubri na helly, ewentualnie zrób jakiś pvac

signature

Opublikowano

czy duzu ludzi gra jeszcze na eMS?

czy oplaca sie robic postac - Knight of Cyrus(nighwalker)?

ludzie dalej robia ludibrium pq?(masowo?)

jak szybko wbic z 20 na 35?

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

1. Cały czas mnóstwo

2. wszystko się opłaca jeśli masz chęci

3. Nie wiem

4.Strigle później Killa Bee

signature

Opublikowano

Chciałbym wiedzieć czy tu jest działający Svac ?

http://www.gamekiller.net/europe-maple-story-hacks-bots/38962-release-ems-svac-v-59-a.html

I co musze zrobić żeby działał ?

Musze pobrać ten plik co ma 600mb i postępować z tym poradnikiem ?

http://www.mpcforum.pl/topic/51482-pic-tut-svac-ems-v55-v-56/

 

Prosił bym o jakąś pomoc,

Fajnie by było jakby ktoś mi pomógł dokładnie na GG

Moje GG to 474058

 

Oczywiście Europe Maple

Opublikowano

Dobra, powoli jade ale gdzie znajde spis ID map ?

 

I na jakich mobach moge expić z Svacem ? mam 27lvl Flame Wizzard ?

I jakieś namiary na te moby ?

Opublikowano

Gdzie jest "Zipangu: Crow Forest" ?

I jaki to nr. mapy do Svaca?

 

dobra nr. mam (800020000) a jak tam trafić w grze ?

Opublikowano

idziesz do takiej babki (NPC) z szyldem World Tour i ona przenosi Cię do Japonii i tam będziesz miał crowy.

 

@up jak nie chce Ci się ściągać to zrób sam

signature

Opublikowano

Postanowiłem zrobić na nietoperzach w Kerning.. jestem na tym że

http://www.mpcforum.pl/topic/51482-pic-tut-svac-ems-v55-v-56/

 

"Teraz naciskamy na sub 0, ( co właśnie zrobiliśmy ) naciskamy property -> add property

 

CYTAT

Name: prev

Content: 0

Type: WzCompressedIntProperty"

 

Gdy to zrobie wyskakuje mi błąd ,,Wystąpił nieobsługiwalny wyjątek w aplikacji. Jeśli klikniesz przycisk kontynuuj, aplikacja zignoruje błąd(..)Nieprawidłowy format ciągu wejściowego."

 

O co chodzi ?

 

A gdy ściągne tamto map co ma 600Mb to tam mam już wszystko gotowe? Na jakiej zasadzie tamto będzie działać ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...