Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up

zdaje mi się że one są dzieś koło elini albo dungeonu

 

ej neufrin móglbys mi tego trainera na inna stronę wrzucić bo w ogóle pisze że wszystkie servery są zajęte

@edit

dzięki

 

2@edit

ej jak to odpalić bo wyskakuje mi tylko takie okno systemowe z czarnym tłem ??

co potem ?

jyh.jpg
Opublikowano

Wszystko skończyłem kliknąłem save i mi się już zapisuje ponad 5min... o co chodzi xD?

 

@

Coś źle musiałem zrobić bo wgl. na całej planyszy nie widziałem mobów ;oo

Opublikowano

Zrobiłem od nowa wszystko jeszcze raz.. zaraz zobacze czy działa bo się zapisuje..

 

A jeżeli bym ściągną tego gotowca podmienił za orginał i to już automatycznie by zbierało mobki tam gdzie autor je ustawił ?

Opublikowano

Odpalasz inject; wpisujesz s-kitterz.dll; wciskasz enter; gotowe

@up Pisze wyraźnie "Library name"...

signature

Opublikowano

Mam zrobione wszystko tak samo jak na tym poradniku

http://www.mpcforum.pl/topic/51482-pic-tut-svac-ems-v55-v-56/

 

Wchodze do gry i na tej planszy co ustawiłem wszystko niema potworów nigdzie.. jest pusta plansza... co źle zrobiłem ?

 

 

A jak bym ściągną tego gotowego map.wz co jest na mpc.com to jak to działa ? wrzucam to do folderu z grą i już jak jestem na jakiejś planszy to tam widze moby w jednym miejsu tam gdzie autor je ustawił czy jak ?

Opublikowano

Człowieku, nie zauważyłeś mego posta? Napisałem wyraźnie żebyś użył WinJect'a, załaduj ten Trainer tak jak ładuje się Bypassa do MS(Włączasz MS, nie klikasz Play, włączasz WinJect, a tam .DLL - S-Kitterz.dll, Proces - MapleStory.exe, klikasz Inject, wyłączasz WinJect i grasz. Nic prostszego.)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Wpisz w google winject download

 

Pomoże ktoś ?

Svac

 

Mam zrobione wszystko tak samo jak na tym poradniku

http://www.mpcforum....c-ems-v55-v-56/

 

Wchodze do gry i na tej planszy co ustawiłem wszystko niema potworów nigdzie.. jest pusta plansza... co źle zrobiłem ?

 

 

A jak bym ściągną tego gotowego map.wz co jest na mpc.com to jak to działa ? wrzucam to do folderu z grą i już jak jestem na jakiejś planszy to tam widze moby w jednym miejsu tam gdzie autor je ustawił czy jak ?

 

 

 

@Up

 

U mnie też nie widzi ; /

 

@Down

 

Ja mam Viste i u mnie nie widzi maple.exe co zrobiłeś że u cb. widzi ?

 

@Dobra mam też musiałem tak zrobić

 

Odpowie ktoś na to na górze?

Opublikowano

ok wszystko działa

 

musze odpalić winjecta jako administrator bo mam windows7

ale dlaczeog okno z CC mam nie aktywne ?? nie mogę ustawić auto cc

 

ej czy w tym trainerze działa auto skill ??

bo nie wiem na jakim hotkeyu trzeba to mieć aby działał ??

jyh.jpg
Opublikowano

czy svac ma w sobie tylko vac'a?

tzn trzeba samemu zbierac loota i bic?

i czy assassinem tez da rade go uzywac?

ostatnie pytanie.. czemu to dziala tylko na latajace moby

 

- EMS -

● 7x Spearman Retired 100% hack ●

● 6x Assassin Retired 80% hack ●

● 5x Mage I/L Retired 100% Legit●

 

 

 

oMS

4x Bandit Super Active 100% legit

 

 

 

 

Opublikowano

Rayto

może spróbuj z innymi współrzędnymi

 

jak ściągniesz map.wz np. z mpc to robisz kopie swojego map.wz czystego !!

i poprostu podmieniasz i powinno działać

jak bd miał czas po południu to wrzucę sVaca

na gryfy

Stringi

Kill bee

 

za jakie hotkeye odpowiada

skill 1

i

skill 2 ??

jyh.jpg
Opublikowano

Ściągnołem stąd

http://www.gamekiller.net/europe-maple-story-hacks-bots/38962-release-ems-svac-v-59-a.html

 

Wkleiłem do folderu z maple uruchomiłem gre i nie działa -,- tzn. tam na drugim screenie widać nietoperze w jednym miejscu,

Ja jestem na tej samej planszy to nie ma wgl. potworów... dlaczego ? o co chodzi ?

 

@A jak wyjde i wejde do tej planszy to DC

 

 

@Poszedłem na Crowy bo sprawdziłem w HaRepackerze że tam też jest zrobione...

Jestem na tej planszy to potwory sie nie ruszają... Tak jakby tam ten flyspeed działał że 0..Bo stoja w miejscu nawet jak je bije..

Ale są rozproszone po całej mapie -,- a nie w jednym miejscu

Opublikowano

Jak się dostać do tych KillBee ?

I jakie mają poziomy Stringery ?

 

Czekam na twojego uploada

Opublikowano

LOl

ej HerPAker

zawsze zapisywał mi plik max 10 sekund

teraz działa już w tle ponad 5 minut /?

dlaczego ??

zrobiłem Svaca na 3 mapy

i chciałem dać na mpc

jyh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...