Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

Musiał byś sprawdzic xD a tak na serio , to pewnie tak bo siec zmienia sie gdy przekraczasz granice np. jak ja przekraczalem granice gdy jechalem ostatnio do Słowacji siec mieniłą mi się na Orange SK czy cos takiego , moja siostra miala z plusa i zmieniła sie jej na jakąś zupełnie inną...

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

iRoku czemu zamknąłeś dział z trainerem ant3 jest tam działający full God Mod , ja z niego kozystam z ND skillami .

Opublikowano

Ale on uzywa Full God Moda a ty napisales o God Modzie z trainera iRoku wiec BMG wiec mowie ci ze Blink z ND jest Ab a full god mod to nie wiem ...

 

Opublikowano

ja jade na

Super Tubi

Item Filter

BGM

instant drop

Stupid Monsters ( czasami to czasami BGM )

No-delay thunder bolt + no-delay magic claw.

i powiem szczerze że wypas sie expi ;> ( 2 dzień - mp3 i/l )

Opublikowano

No to tak, dawno nie grałem, widze ze sie nie za duzo zmieniło w hack...

 

1. Jest dalej Demi dla Summona?

2. Jest ND summon?

3. Co to jest BGM

4. Instant drop sie znaczy co? Że itemy w 1 miejsce spadają?

5. Jest Demi na swoje skille(tj Thuder Bolt, Magic Claw itp)

6.Z czym(hack) najlepiej expic zeby nie wyrwac bana ;]

 

 

Bajo! ;]

Opublikowano

@up

Gz żul masta:O jestes prosem:d

 

@topic

nd summon:

 

[Enable]

00j0e0st0e0s

12;309id9098io0-80ta

/912389i09831

33221l33ch211uj3423esz

-09123ws9080z97y987st234ko

[disable]

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano
żeś dowalił że to nie jest prawdziwy skrypt ;>

@llllooollll

demonicsebals

 

Bo to nie jest prawdziwy scrypt , kacye napisała tam l33chujesz wszystko ale nie wiem do kogo to było ???

 

@toppic wie ktoś czy pvac jest patched na EMS???

 

:P

Opublikowano

@2kac

wiem ze to nie jest prawdziwy skrypt. Poprostu iroku powiedzial rzecz dla mnie oczywista no to napisalem ze dowalil ( chodzilo o to ze wszyscy chyba wiedza ze to nie jest prawdziwy skrypt ). Ale nie wazne :-P

Opublikowano

Pytanie.

Dlaczego jak gram sobie magiem, mam zrobiony no delay summon dem, wlaczone dEMI, super tubi i blink god mode to mam bana po jakims czasie?

co jakiś czas resummonuje...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...