Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

bedziesz pisac to w kazdym temacie ??

jak nie wiesz jak resummonowac to niezly musisz byc ... polega to na tym ze go po prostu przywołujesz , jak chcesz to robic szybko i bez meczenia to sobie sciagnij jakiegos bota

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

z kad wziasc dark crystal? a moze ktos ma nawet? na ems demethos ...

 

edit:

dobra , dzieki za link na youtube ;] jakos sobie poradzilem , kupilem te dark crystal za 10 mil ;/

 

 

Opublikowano

@2up

Lol takiego nooba dawno na forum nie było , przynajmniej pośmiac sie mozna , ND summon jest w trainerze iRoku , bez resummonowania

@up

a długo to sprawdzales czy 10 minut bo szczerze muwiąc to nie chce tracic konta

Opublikowano

@up

Jakich ty haxow uzywasz i jakiego bota bo ja jade na FD bocie , mam tubi , item flirter , demi , bgm i nd summon i dc co jakies 20 minnut

Opublikowano

Jak wy expicie z nd summon jak mi na potki nie starcza...

 

Kurde no o_O kupuje 100potkow

ide wraca mi sie 50, ide 2 3 raz i mam 25 potkow...

 

NVM o.O

ta ver. 1.4 jest zajebista xD Nie zjada many

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
Opublikowano

Patola o_O

Żeby ci atakowało musisz mieć postać Knight of Cygnus <jakos tak ;s>

Na 10 poziomie dajesz w skill Summon

Tada... Możesz haxić

45% tego forum to pojeby i neo kidy. Jeśli tak uważasz wklej to do swojej sygny.
Opublikowano

@up

1.Jesli znajdzie ci proces Maple story gdu wlaczysz maple ale nie naciskasz play , tzn. bedzie pisac found nacisnij inject

2.Ustawiasz sobie skill na jakąs literke np. F i robisz np. 100 ms* - czas po ktorym ta literka ma byc uzyta

3.Ustawiasz auto loot na na np.60 ms i wtedy zbiera ci loot co 60 ms

4.Jesli chcesz zeby automatycznie sie uleczał lub odnawial mp ustawiasz mp pots albo hp pots na PgUp i czas np. 50 sec

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...