Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to teraz ja zapytam,

Jaką postać kupić. Najlepiej postać AP, ale AD też może być, i fajnie by było jak by się spisywała na 3v3 oraz 5v5.

I proszę także o porade jakie postacie są aktualnie OP, poza xinem bo to każdy wie :P

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to teraz ja zapytam,

Jaką postać kupić. Najlepiej postać AP, ale AD też może być, i fajnie by było jak by się spisywała na 3v3 oraz 5v5.

I proszę także o porade jakie postacie są aktualnie OP, poza xinem bo to każdy wie :P

Aktualnie nie ma żadnych OP championów na 5vs5 (nawet xin)

Może Nunu - świetnie spisuje się i na 3vs3 jak i na 5vs5, dobry jungler, na linii też jest w stanie sobie poradzić a w dodatku jest bardzo tani (450ip)

Opublikowano

Nunu już mam, zastanawiam się nad LeBlanc katariną jarvanem i kennenem kto jest najmocniejszy i wmiarę umie zgarniać fragi?

Każda z tych postaci jest mocna.

LeBlanc robi największy dmg w najkrótszym czasie, może zabić prawie każdego nie-tanka na combo.

Kennen - dobry AoE dmg

Katarina - potrafi wlecieć w środek teamfighta i zgarnąć penta killa, ale nie polecam jej na wyższych lvl-ach - potrzebuje feeda, przeciwnicy raczej ci się nafeedować nie dadzą.

Jarvan - offtank z dobrym dmg i ulti mogącym odciąć groźnego wrogiego dps-a ratując nasz team.

Opublikowano

Nunu już mam, zastanawiam się nad LeBlanc katariną jarvanem i kennenem kto jest najmocniejszy i wmiarę umie zgarniać fragi?

Silni są wszyscy i to zależy czego chcesz. LeBlanc ma sporo dmg i dość łatwo ogarnać. Katarina, zgarnia się nią dużo killi jeśli się ogarnia. Najbardziej polecam ci jarvana, ma dużo dmg oraz życia.

 

 

 

@UP Ah, wyprzedziłeś mnie xD

Opublikowano

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze wrażenia grania miss fortune. Jestem blisko 6300 Ip i postanowiłem ją kupić. Warta jest swojej ceny? Czy kupić inną? Piszcie propozycje. Lubie takie postacie trzymające się na dystans jak miss fortune i które mają dużo killów. Z góry dziękuje ;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Oczywiście, że się opłaca ją kupić, poza nią mam tylko ashe z ranged ad carry.

 

- Świetny farmer i harraser z E i Q

- Niezły pusher z W (na 1 lvlu już 30% atk speeda)

- Niszczy Warwicka i champów opierających się na lifestealu bez ignite (W o 50% zmienjsza regena i dodaje Atk speeda)

- Przy dobrych itemkach Z ulti w tf stojimy z tylu, odpalimy i wrogowie padają a tank ma połowe HP.

 

Ogólnie jest świetnym champem, i nie trudno ogarnąć. Polecam.

zbyt duża sygnatura / Enzil

Opublikowano

Pytanie , kogo zaproponujecie ?

 

Coś w stylu xin zhao , walczący wręcz , dobry na front.

 

spis moich postaci

 

Tryndamere

Ashe

Nunu

Xin Zhao

Tristana

Master Yi

Fiddlestick

Jax

Pantheon

Ryze

Sion

 

 

Spis zrobiłem poto , żebyście wiedzieli jakie mam już postacie.

wcibnb.png

Opublikowano

ashe, trist, fiddle, ryze to dystansowi bohaterowie

chcesz kup trynde albo jaxa obaj fajni

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

ashe, trist, fiddle, ryze to dystansowi bohaterowie

chcesz kup trynde albo jaxa obaj fajni

On pisał, że ma już te postacie.

 

Polecam ci Olafa, jarvana, shaco. Mają dobrego dmg i sporo pż.

Opublikowano

Pytanie , kogo zaproponujecie ?

 

Coś w stylu xin zhao , walczący wręcz , dobry na front.

 

spis moich postaci

 

Tryndamere

Ashe

Nunu

Xin Zhao

Tristana

Master Yi

Fiddlestick

Jax

Pantheon

Ryze

Sion

 

 

Spis zrobiłem poto , żebyście wiedzieli jakie mam już postacie.

 

 

 

podobny do xina?

 

az tak podobnego nie ma zadnego championa do xina, ale mi sie bardzi podoba garen.

 

super czolg, z runkami masz super survi a do tego ogromny dmg.

.

Opublikowano

mam dylemat otoz posiadam juz karthusa i branda

jestem bardzo zadowaolony z ich zakupy gdyz lubie grac casterami

i sie zastanawiam teraz kogo kupic moze poradzicie

mysle nad :

-KENNENEM

-BLITZCRANKIEM

-Malzaharem

 

Kogo najbardziej polecacie ? taki mam pomysl zeby kennena kupic ale nigdy nim nie gralem

a nie chce sie zawiesc ;D

 

1922035944.gif

ninjack.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

/AceBoy: Proszę się dostować do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek.

Opublikowano

wybierz między kanenem, a malzaharem

pierwszy troche trudniejszy do ogarnięcia, ale daje dużo przyjemności z gry

drugi ma w miare łatwe combo z dużym DMG

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

siemka jestem nowy i chcę się zapytać co na początek:

master yi

ashe

Tryndamere

 

chciałbym taką postać na której poznałbym grę

mi osobiśćie z tych postaći najbardziej podoba

ashe ale ostatecznego wyboru jeszcze nie podiołem

Avatar + Sygna robią się

 

 

jak pomogłem pamiętaj o +'y

 

11923506.jpg

10[OK]

25[OK]

50[OK]

75[OK]

100[OK]

125[OK]

150[OK]

175[NO]

200[NO]

Opublikowano

siemka jestem nowy i chcę się zapytać co na początek:

master yi

ashe

Tryndamere

 

chciałbym taką postać na której poznałbym grę

mi osobiśćie z tych postaći najbardziej podoba

ashe ale ostatecznego wyboru jeszcze nie podiołem

Yi i Ashką gra się łatwo tak do 20lvl. Także polecam ci trynde.

Opublikowano

Nie polecam Ashki na niższych lvl-ach. Postać trzeba ogarnąć, a przez to że nie ma żadnego mechanizmu ucieczki potrzebuje zgranego teamu który mógłby ją chronić.

Master Yi - prosta postać, możesz się na nim uczyć gry.

Trynda - nie polecam na 5vs5, na 3vs3 jak najbardziej.

Opublikowano

z rangedów polecam Tristane, MF, Vayne, Corki

z magów masz o wiele większy wybór, ale mi przypadł do gustu brand i malza

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

@UP Zgadzam sie w polowie z Surkim.

Corki jak najbardziej, teraz zaczalem nim grac i swietnie mi idzie. Moze spamowac z ulta, ma latwa ucieczke.

Vayne nie polecam, gdyz np. z takim corkim 1vs1 nie ma szans. Ogolnie jest strasznie znerfiona i slaba.

Legenda
Opublikowano

Kupiłem sobie wczoraj Anivię i zostało mi 2.5k, kupiłem sobie Tryndamera i zostało 1.3k, co najlepiej za to kupić?

Opublikowano

tu zależy wszystko od umiejętności gracza

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

@typiecosiegapis

 

No nie wiem, czy vayne jest słabsza od corkiego. Dzięki Q vayne coras może pomarzyć, że trafi w łowczynię ;)

 

Nie ma chara którego nie można zabić czy którym nie można zrobić penty. Każdym można tylko trzeba umieć. Corki i vayne super 2 ad carry, bez porównań bo to nie ma sensu. Po to są te nerfy i buffy, żeby zrównoważyć charów. To, że są chary UD i useless to inna sprawa.

zbyt duża sygnatura / Enzil

Opublikowano

A ja się zastanawiam między : Zileanem vs Veigar , możecie też polecić jakąś postać która atakuje z dystansu ( z daleka ) która w cenie 1350 jest najlepsza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...