Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lux albo kassadin

 

plusy lux :

stun na 2 osoby

aoe slow

dobry dmg , zasieg i krotki cd z ulti

- lux

trzeba umiec rzucac skilami

brak systemu ucieczki

 

+ kassa

flash co pare sekund

gigantyczny dmg

brak problemow z mana

bardzo dobre ganki

- kassa

niemal zawsze banowany

Aha. Jeśli stackujesz ulti to nie wyrobisz z maną mając blue buffa, nastackowane roa oraz pełnego archangela.

 

Veigar rozpierdala na midzie postacie z AP takie jak np Karthus, poniewaz ma skille ktora wala dodatkowo 80% AP przeciwnika i mozna nim ladnie stackowac Q, jak mam Karthusa na midzie np, to nawet nafeedowany 10/0 pada na combo jak leszcz,

 

Lux fajna klatka i zajebiste ulti do TF i nie tylko, ogolem dobra postac ;)

 

LeBlanc sie nie wypowiem poniewaz nia nie gram :)

Ma tylko jednego skilla, który zadaje dodatkowe obrażenia [80% ap przeciwnika]. Mówisz o dominowaniu linii [early game] veigarem, "poniewaz ma skille ktora wala dodatkowo 80% AP przeciwnika". Wow, do 20 minuty taki karthus ma 50 ap, op dodatkowy dmg! I do tego możesz używać tego co 100 sekund. Naprawdę, zajebiste do dominowania linii. Chętnie zagrałbym z tobą karthus vs veigar.

 

Anivia

+/- proszę

 

 

 

+ogromny burst

+stun, slow, wall

+dobry laner

-powolna

-mała wytrzymałość

-cholernie manożerna

-trudna w opanowaniu

 

Witam. Otoz mam problema.

 

Ostatnio bardzo slabo gra mi sie postacmi na AD / AP.

 

Za to dobrze gra mi sie np Amumu

Oplaca sie go kupic? + i -

 

Nie gram rankedow

 

Jeśli lubisz grac junglerami, to jak najbardziej.

Opublikowano

lux albo kassadin

 

plusy lux :

stun na 2 osoby

aoe slow

dobry dmg , zasieg i krotki cd z ulti

- lux

trzeba umiec rzucac skilami

brak systemu ucieczki

 

+ kassa

flash co pare sekund

gigantyczny dmg

brak problemow z mana

bardzo dobre ganki

- kassa

niemal zawsze banowany

 

WTF? Brak problemów z maną. Naczytał się na necie, pewnie nawet nim nie grał.

 

Ja ci pod runki AP (jeśli masz all AP, to źle.) czyli runki na Magic Penetration i AP, polecam Katarinę i Akali. Bardzo fajnie combosy. Kata przyjemne ulti, ale na 20+ lvl jest raczej ussles, ze wz. na to, że każdy CC ją niszczy. Akali zajebiste combo, invisible, slow, niezła na solo (nie najlepsza)

Opublikowano

WTF? Brak problemów z maną. Naczytał się na necie, pewnie nawet nim nie grał.

 

Ja ci pod runki AP (jeśli masz all AP, to źle.) czyli runki na Magic Penetration i AP, polecam Katarinę i Akali. Bardzo fajnie combosy. Kata przyjemne ulti, ale na 20+ lvl jest raczej ussles, ze wz. na to, że każdy CC ją niszczy. Akali zajebiste combo, invisible, slow, niezła na solo (nie najlepsza)

Kassadin nigdy nie ma problemow z mana bo zawsze ma blue buffa :)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Trynda Vs Morgana Czy zbierać na lee sina?

 

Lee sin podobno ma być osłabiony w najbliższym patchu, zmiejszony attack speed .

 

Polecam trynde.

test12w.png

Opublikowano

Kto za 3150 ? . Myslalem o Xinie , co wy powiecie mi na jego temat

 

Mam już Twitch , Olaf , Shaco , Nidalee , Gragas , Gank Plank , Akali .

kamyfek1.png

 

bez reklamy yt.

Opublikowano

Trynda Vs Morgana Czy zbierać na lee sina?

w tej chwili lee ale nerf wydaje sie byc dosc mocny wiec radze poczekac. morgana chyba najlepszy mag za 1350 , trynda po nerfach nie jest juz taki op ale nadal moze cos zrobic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...