Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakaś postać walcząca wręcz ale żadna za 6300, i nie Xin Zhao,Shaco,Maokai,Garen,Master Yi,Panteon,Olaf, Poppy,Tryndamere Jak podacie postać to + i -. Myślałem nad Sionem albo Evelynn - będę się starać grać już tylko 1 championem i go ogarnąć dobrze :)

fs.png

Opublikowano

@Losiu zły pomysł z grą tylko 1 czempionem, trzeba urozmaicać sobie grę ;)

Dla Ciebie polecam Jaxa oraz udyra

+ i - tych postaci są bardzo podobne

Udyr

+dżungla

+stun z dobrym DMG

+ w "ulti" można maksować od 1 lvl ;P <udyr nie ma ulti, ale feniks jest bardzo mocny na miniony>

+nie nudzi się szybko

- na starcie ciężko jest ogarniać bijących z odległości

Jax

+ super combo <e-q-w>

+ lepszy pogromca wieżyczek niż taki trynda ;p

+ łatwy do ogarnięcia

Opublikowano

@Losiu zły pomysł z grą tylko 1 czempionem, trzeba urozmaicać sobie grę ;)

Dla Ciebie polecam Jaxa oraz udyra

+ i - tych postaci są bardzo podobne

Udyr

+dżungla

+stun z dobrym DMG

+ w "ulti" można maksować od 1 lvl ;P <udyr nie ma ulti, ale feniks jest bardzo mocny na miniony>

+nie nudzi się szybko

- na starcie ciężko jest ogarniać bijących z odległości

Jax

+ super combo <e-q-w>

+ lepszy pogromca wieżyczek niż taki trynda ;p

+ łatwy do ogarnięcia

 

, no wiem właśnie:D ale mi 2 jakieś ogarnięte wystarczą - Veigar + jakiś w.wręcz, myślałem nad Jaxem i Udyrem też, ale nie wiem, wola Siona od Udyra, a Jaxa to nie wiem, czekam dalej ;) Jax/Sion mi narazie podchodzi no może i Udyr w ostateczności

fs.png

Opublikowano

, no wiem właśnie:D ale mi 2 jakieś ogarnięte wystarczą - Veigar + jakiś w.wręcz, myślałem nad Jaxem i Udyrem też, ale nie wiem, wola Siona od Udyra, a Jaxa to nie wiem, czekam dalej ;) Jax/Sion mi narazie podchodzi no może i Udyr w ostateczności

 

jak chcesz grac 1 postacia to najelpiej polecam ci lee sina ^^

Opublikowano

cass czy kassa?

 

Hmm ja brałbym kasse, ponieważ cass jest bardzo nudna

 

, no wiem właśnie:D ale mi 2 jakieś ogarnięte wystarczą - Veigar + jakiś w.wręcz, myślałem nad Jaxem i Udyrem też, ale nie wiem, wola Siona od Udyra, a Jaxa to nie wiem, czekam dalej ;) Jax/Sion mi narazie podchodzi no może i Udyr w ostateczności

 

Może Lee Sin ?

 

Kogo Najlepiej Kupić z runkami:

CZERWONE:Przebicie Pancerza

ŻÓŁTE:Pancerz

NIEBIESKIE:ODP. NA MAGIĘ NA 18

ESENCJE:Przebicie Pancerza

 

Cena nie gra roli proponujcie ;p

Kogoś za 3150 lub 6300

 

 

Nie aktualne kupiłem Pantheona

Opublikowano

Hmm ja brałbym kasse, ponieważ cass jest bardzo nudna

 

 

 

Może Lee Sin ?

 

Kogo Najlepiej Kupić z runkami:

CZERWONE:Przebicie Pancerza

ŻÓŁTE:Pancerz

NIEBIESKIE:ODP. NA MAGIĘ NA 18

ESENCJE:Przebicie Pancerza

 

Cena nie gra roli proponujcie ;p

Kogoś za 3150 lub 6300

 

PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO POSTA !

Opublikowano

Ja myślę nad Olafem i nocturnem.Wiem nocek jest na rotacji ale proszę o porównanie tych dwóch panów chodzi mi o dobrego lanera i w tym junglera ( preferuje offtanków z nie małym dmg jak lee sin czy irelka ;3). +/- i opinie wasze wiecie o co chodzi.

 

 

Lecą "LAJKI" :)

Opublikowano

Jakaś postać walcząca wręcz ale żadna za 6300, i nie Xin Zhao,Shaco,Maokai,Garen,Master Yi,Panteon,Olaf, Poppy,Tryndamere Jak podacie postać to + i -. Myślałem nad Sionem albo Evelynn - będę się starać grać już tylko 1 championem i go ogarnąć dobrze :)

 

Sion [;

 

Ja myślę nad Olafem i nocturnem.Wiem nocek jest na rotacji ale proszę o porównanie tych dwóch panów chodzi mi o dobrego lanera i w tym junglera ( preferuje offtanków z nie małym dmg jak lee sin czy irelka ;3). +/- i opinie wasze wiecie o co chodzi.

 

 

Lecą "LAJKI" :)

 

Jeśli lubisz junglera i lanera to dobrym wyborem będzie noc

-najlepszy dash w grze

-fajny wygląd

-ogarnięty w late kosi

-robiony pod DPS/OFFTANKA

I wiele wiele więcej jeszcze plusów ^^

 

Polecam

Opublikowano

Ja myślę nad Olafem i nocturnem.Wiem nocek jest na rotacji ale proszę o porównanie tych dwóch panów chodzi mi o dobrego lanera i w tym junglera ( preferuje offtanków z nie małym dmg jak lee sin czy irelka ;3). +/- i opinie wasze wiecie o co chodzi.

 

 

Lecą "LAJKI" :)

Pewnie ze Nocturne, dobry na jungle i swietny jak ogarniesz m.in. ulti. Kolega gra nim na jungle i wylatuje z nienacka na ulti i fraguje srednio ma nim 15/3+ :P Mowie bierz Nocturne

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Ja myślę nad Olafem i nocturnem.Wiem nocek jest na rotacji ale proszę o porównanie tych dwóch panów chodzi mi o dobrego lanera i w tym junglera ( preferuje offtanków z nie małym dmg jak lee sin czy irelka ;3). +/- i opinie wasze wiecie o co chodzi.

 

 

Lecą "LAJKI" :)

 

Nocturne.

Opublikowano

brand vs nocturne vs Mordekaiser.

Proszę +SY i -SY (:

Brand dobry na mida i fajne combo ale - ze trudno min trafic calym combo,

Noctrune swietny jungle i do atakowania z nienacka na ulti mozna tak pieknie meczyk zagrac :)

Morderkaiser jezeli ogarniesz tez miazdzy na topa np. ale trudno ogarnac

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

brand vs nocturne vs Mordekaiser.

Proszę +SY i -SY (:

 

Brand

-aoe

-dobre combo

Noc

-jungler

-dobre ganki

-największy dash w grze(ult)

Morde

-ogarnięty nie do zabicia ;p

Opublikowano

Przepraszam, zamiast mordekaisera miał być Graves, tak więc.

Brand vs nocturne vs Graves

Opublikowano

Przepraszam, zamiast mordekaisera miał być Graves, tak więc.

Brand vs nocturne vs Graves

 

 

graves

-doskok

-świetne ulti

-bardzo dobre combo

Opublikowano

Xin Zhao, Shaco <jungla>, Gragas, Pantheon, Nidaeele.

Który z tych?

Powiem że obecnie gram Veigarem, i mi się nim bardzo dobrze gra.

Chodzi mi głównie mapy 3v3/5v5 pod dominiona nie potrzebuje.

Ale lepiej 3v3.

Opublikowano

Xin Zhao, Shaco <jungla>, Gragas, Pantheon, Nidaeele.

Który z tych?

Powiem że obecnie gram Veigarem, i mi się nim bardzo dobrze gra.

Chodzi mi głównie mapy 3v3/5v5 pod dominiona nie potrzebuje.

Ale lepiej 3v3.

 

Shaco

Opublikowano

Piszę po raz nastepny ponieważ, sprzedałem postacie i mam troszkę kaski :) 1,7k RP i 5k IP, więc teraz tak kogo wybrać :) z tych:

 

Jarvan IV, Riven, - Plusy i Minusy :) Jaxa znam ale pozostałych, podobno teraz jax będzie słabszy bo runy na unik usuwają, więc sam nie wiem kogo :D w.wręcz albo dystans albo nie mag. HEL

Kur. już sam nie wiem kogo :D w.wręcz albo dystans ale nie mag: Chce wybrać kogoś z tych:

Sion

Akali

Fizz

Shyvana

Udyr

Vayne

Amumu

Wukong

fs.png

Opublikowano

Piszę po raz nastepny ponieważ, sprzedałem postacie i mam troszkę kaski :) 1,7k RP i 5k IP, więc teraz tak kogo wybrać :) z tych:

 

Jarvan IV, Jax, Riven - Plusy i Minusy :) Jaxa znam ale pozostałych

 

jaxa nie polecam według mnie słaby ale każdy ma inne zdanie ^^

 

Jarvan

-dobry solo toper

-dobry na rankedy

-nie da się mu uciec

Riven

-mobilna postać

-Combo x3 z Q

-stun

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...