Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie możesz kupić evke za te 1350 ale poczekaj na jej revorka . Będzie revork niewidki i ulti evelyn zostanie zmienione

 

a kiedy będzie ten revork ? może wiesz?

 

@down a kiedy to będzie?

no to, mi wyjaśniłeś wszystko o.O a może w czasie jeżeli wiesz co to jest??

fs.png

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co uważacie na temat Evelynn? :) niby mało osób nią gra ale oglądam filmiki z 2011 marzec, i typek nieźle kosił, (na 7lvl ashe zdjął na 2 skile czy tam skill+atak), więc moje pytanie, czy nie została znerfiona i czy jest ogólnie dobra :) + i - ;)

Narazie się zbyt nie opłaca nią grać Riot znerfiło ją by nikt nie grał nią do czasu reworka niewidki i ponoć mają jej dodać stuna i dasha. Dostanie reworka tak jak twitch który jest aktualnie najsłabszym ad carry (IMO).Też chciałem kupić evke ale poczekam do reworka już wiadomo jak będzie wyglądać nowa niewidka :) a i mają zabrać Oracle i dać coś innego.Imo zapowiada się dość ciekawe rework tych postaci.
Opublikowano

Shyvana Czy Jarvan IV ???

Prosze o + i - =)

 

Zacznijmi od Shyvany :

+ Brak many

+ Ulti dobre do ucieczki jak i do wbity

+ Mega Offtank

+ Dobry jungler

 

- Dosyć słaba osłonka

- Trzeba ją dobrze ogarnąć

 

Jarvan IV

+ Dobry tank

+ Z ogarniętym ulti można wygrać TF

+ Wyrzut ze swoją FLAGĄ

+ Spokojne "solo top"

 

- Malo przydatny passyw

- Źle rzucone ulti i łatwo przegrany TF

Opublikowano

Anivia vs Udyr

 

Dwie zupełnie inne bajki...

Anivia:

+ Mega combo Ulti + E

+ Z blue mega harras

+ Passyw OP na małym lvl

+ Stun + Ulti + E = Zjazd 3/4 hp

 

- Papier dla takiego tryndy, czy akali

- Duży problem z maną

 

Udyr:

+ Dobry jungler

+ Fajne gangi, ze swoim stunem

 

- W late game, łatwo sie składa

- Brak ulti

Ogólnie udyra nie polecam, po zakupieniu go nie jestem zadowolony ...

Opublikowano

Dwie zupełnie inne bajki...

Anivia:

+ Mega combo Ulti + E

+ Z blue mega harras

+ Passyw OP na małym lvl

+ Stun + Ulti + E = Zjazd 3/4 hp

 

- Papier dla takiego tryndy, czy akali

- Duży problem z maną

 

Udyr:

+ Dobry jungler

+ Fajne gangi, ze swoim stunem

 

- W late game, łatwo sie składa

- Brak ulti

Ogólnie udyra nie polecam, po zakupieniu go nie jestem zadowolony ...

Rofl

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Dwie zupełnie inne bajki...

 

Anivia:

 

+ Mega combo Ulti + E

 

+ Z blue mega harras

 

+ Passyw OP na małym lvl

 

+ Stun + Ulti + E = Zjazd 3/4 hp

 

 

- Papier dla takiego tryndy, czy akali

 

- Duży problem z maną

 

 

Udyr:

 

+ Dobry jungler

 

+ Fajne gangi, ze swoim stunem

 

 

- W late game, łatwo sie składa

- Brak ulti

 

Ogólnie udyra nie polecam, po zakupieniu go nie jestem zadowolony ...

 

 

 

 

GJ, te jajko chyba jest OP kilometr za turretem.

Czy to jest tank?

 

 

 

Taki ogarnięty Udyr zje Cię na kilkanaście sposobów.

 

 

rofl2

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

GJ, te jajko chyba jest OP kilometr za turretem.

Czy to jest tank?

 

 

 

Taki ogarnięty Udyr zje Cię na kilkanaście sposobów.

 

 

rofl2

To spróbuj zjeść mnie na kilka sposobów ^^. Jakbyś poczytał, to zobacz co to znaczy NA MAŁYM LVL. Spróbuj zniszczyć jajko na 4lvl będąc przykładowo karthusem. Gdzie masz napisane, że jest to tank w mojej wypowiedzi? :>

Opublikowano
To spróbuj zjeść mnie na kilka sposobów ^^. Jakbyś poczytał, to zobacz co to znaczy NA MAŁYM LVL. Spróbuj zniszczyć jajko na 4lvl będąc przykładowo karthusem. Gdzie masz napisane, że jest to tank w mojej wypowiedzi? :>

 

 

 

- Papier dla takiego tryndy, czy akali

 

 

Tu.

 

 

 

A karthusem na 3 lvlu znicze Ci te jajko w 3 sekundy. (:

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Tu.

 

 

 

A karthusem na 3 lvlu znicze Ci te jajko w 3 sekundy. (:

Papier, nie znaczy że coś jest tankiem. To znaczy że się łatwo SKŁADA. Możesz spróbować, bo pełnego hp nie będziesz miał a miniony będą atakować.

Opublikowano

Czyli co lepsze udyr czy anivia, bo nie pomogliscie mi wybrać tak na prawdę powtarzacie cały czas to samo odpowiedz i wytykacie w niej błędy tylko ;D a nikt mi nie odpowiedział zbyt.

Opublikowano

Czyli co lepsze udyr czy anivia, bo nie pomogliscie mi wybrać tak na prawdę powtarzacie cały czas to samo odpowiedz i wytykacie w niej błędy tylko ;D a nikt mi nie odpowiedział zbyt.

Anivia jak lubisz ap carry, imo to nudny champ.

Udyr chory solo top, jungla w cholere szybka ganki tez fajne, niezniszczalny w late (z dobrym buildem) + chory dmg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Shyvana vs Fizz vs Nocturne.

 

+ i - poproszę.

Z tej trójki zrobię porównanie nocturne vs. shyvana i fizz vs. nocturne

Nosturne vs. shyvana

Noct

+super dżungla

+dobre ulti do gankowania

+ogromne dmg z krytykami na late większość nie ma z nim szans ;p

-szybko się nudzi

-bez dżungli nie wykaże się zbytnio, więc runy min. 2 kręgu wymagane ;p

Shyvana

+brak many

+dzięki ulti można uciec 1/4 mapki ;D

- najłatwiej jej dobijać ;p

-postać bardzo ogólna nie nadaje się zbytnio do ganków, jeżeli nie ogarniesz jej idealnie ;d

Teraz fizz vs. noct

Fizz

+MEGA dmg w każdej fazie gry ;d

+super do ucieczek

+z jednym tankiem możesz gankować 2vs.4/5

+bardzo miła i przyjemna gra, nie nudzi się szybko

-papierek

- gdy nie ogarniesz early game nie odbijesz się później

Nocturne

+także duże dmg

+ możliwość dżungli dla małego urozmaicenia gry <i tak szybko się nudzi>

- wymagane runy

- nudny ;d

 

Można wywnioskować że najlepszą postacią z tych trzech będzie fizz, jest prosty do ogarnięcia, największe dmg z tej trójki.

Czemu nie shyvana vs. fizz?

Te postaci dzieli zbyt duża różnica żeby móc je porównać, shyvana wg. mnie nie powinna aż tyle kosztować bo nie jest warta swej ceny ;P.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...