Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez przypadek kupiłem runki do reg.energi i teraz pytanie kupować postać z energią ( nie mam żadnej ) i dokończyć stronkę z runami nowymi czy odstawic je w niepamięć i kończyć poprzednie strony

 

jeśli jednak postacie to akali , sheen , kennen czy lee sin ?? z takimi runami

NJxbd4x.png

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

przez przypadek kupiłem runki do reg.energi i teraz pytanie kupować postać z energią ( nie mam żadnej ) i dokończyć stronkę z runami nowymi czy odstawic je w niepamięć i kończyć poprzednie strony

 

jeśli jednak postacie to akali , sheen , kennen czy lee sin ?? z takimi runami

Zostaw te runy. Proponuję ci zająć się innymi.

Opublikowano
Jaka posrać jest najbardziej op z postaci za 3150?

Akali Shaco Twich czy Jax(wyjątek)?

 

Zależy co chcesz grać, na większości rankedów akali dostaje bana. Na twoim miejscu brał bym shaco, bardzo uniwersalny champ.

Opublikowano
ktos moze powie mi jakie sa zaleti i wady Nocturne i Akali?

 

Oba champy są całkiem niezłe, zależy jaki styl gry preferujesz.

 

Nocturnal: (jungler)

+szybka jungla

+doskonałe ganki po 6 lvlu

 

-troche znerfiony po ostatnich patchach

 

Akali: (gra na lini)

+ dobry escape mechanizm

+ ulti robi niezłą sieczkę

 

- częsty ban na grach rankingowych

Gość Menesterowy
Opublikowano

@UP

Ale żeś mu pomógł... Olaboga...

 

Nocturne:

+ Bardzo dobra gra na SR, jak i Dominion

+ Jungler

+ Dobry system ganków (Ult)

+ Escape mechanism

+ Nie mamy problemów z życiem (Pasyw)

- Focusowany

- Bez run może być papierowaty

 

Akali:

+ Escape mechanism

+ Duży burst

+ Idealna pod Dominion i SR

+ Może się schować w kółku

- Focusowana

- Exhaust ją... Zabija.

Opublikowano

Shen vs Gangplank

 

I jeszcze jedno

 

Lepiej kupić esencje która daje od razu 4,5 ap czy ta która daje na 18 lvl 7,7 ap?

76561197995014005.png

Opublikowano

Jaka postać do 1350pz? Chodzi mi raczej o ofensywę, lecz żeby też nie zbyt mały Atak.

Odpada Trynda, bo już kupiłem i nie jestem zadowolony.

Opublikowano

Jaka postać do 1350pz? Chodzi mi raczej o ofensywę, lecz żeby też nie zbyt mały Atak.

Odpada Trynda, bo już kupiłem i nie jestem zadowolony.

to widać nie potrafisz nim grać ale w ofensywie na lini polecam siona , ad garena , warwicka

 

dla ciebie jednak polecałbym siona ma stuna , jeśli dorwie kogoś w ulti praktycznie nieśmiertelny

z E stakuje hp

NJxbd4x.png

Opublikowano

Jaka postać do 1350pz? Chodzi mi raczej o ofensywę, lecz żeby też nie zbyt mały Atak.

Odpada Trynda, bo już kupiłem i nie jestem zadowolony.

Sion, Teemo, Garen, Warwick, Master ew. Morgana

Opublikowano

@UP

 

Zalety, wady? Rozbuduj, plleeeeeassssseeee!

Opublikowano

Nocturne or Akali or Karthus.

Wady/Zalety Please =D

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Amumu vs. Twisted Fate

 

Kto najlepszy? Chodzi mi głównie żeby szybko sie nafeedować.

 

Twisted

 

Gragas vs Lux. Proszę o + i - tych postaci :) Kto lepszy na harrasowanie ;d

 

Lux

Opublikowano

Jaka kupic postac za 3150 mam juz shaco lubie grac postaciami ad

 

Hmmm :) Polecał bym Ci Gangplanka i Nidalee ,którą też można skutecznie robić pod ad :)

 

A teraz moje pytanie :)

Podajcie mi jakąś postać za 3150 albo za 1350 ,która się nie nudzi i jest ciekawa :D

Nie mówcie mi tylko o Akali i LeBlanc :)

Opublikowano

Powtarzam pytanie bo nikt nie odpowiedział, odpowiadacie na najnowsze a o starszych zapominacie, tylko tym razem tak,

 

Nocturn or Akali or Karthus or LeBlanc Czy może poczekać na Ahri?

 

Wady/zalety postaci, i cio wybrać ;x

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Kogo kupić.

 

Garen i Warwick czy Nidalee

 

Garen offtank, dobre AoE z wirkiem, w miare dmg ze skilli, carry. sam raczej nikogo nie uwali

 

Warwick dobry offtank, trudny do ubicia, lifesteal, wykrywanie wrogów, unieruchomienie.

 

Nidalee robiona pod AP ogromne dmg z włóczni, pułapki, ulti z panterą = nowe umiejętności + dalekie skoki.

 

z tych 3 polecam Warwicka albo Nidalee, ale lepszym wyborem będzie Nidalee.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...