Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

vladimir czy cassio czy xerath , + i -

 

Prosze o szybka odpowiedz

Vladimir:

+silny skill: transfuzja

+silny na początku

-skomplikowany

-jeżeli chcesz by był silny też później to musisz mieć dobry bulid

Cassio bardzo dobry mag. +Boskie obrażenia z truty.

Xerath moim zdaniem jeden z zwykłych magów. Nie wyróżnia się czymś niesamowicie.

Polecam Casso.

 

Renekton czy Riven?

Z tego co mi wiadomo Riven została ostatnio lekko buffnięta.

Renektonem nie specjalnie dobrze mi się grało.

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

Opublikowano

@up

 

Karthus, ponieważ nasz nieziemskie ulti i w dodatku dobra farma na W i niezły harras na Q POLECAN

wobqx.jpg
Opublikowano

Amumu vs. Taric

 

Plusy i minusy :)

Amumu

+ma 2 stuny 1 z Q 2 z R

+Dobry jungler

+świetna farma

 

-zjada dużo many

-robi się go w tanka junglera

 

Taric

+dobry support

+leczenie ze skilla

+stun

+całkiem dobre ulti

 

- łatwy do ubicia

 

@Down

Zależy kogo wolisz jeżeli chcesz pomagać drużynie weź tarica aby leczyć i stunować przeciwników. Jeżeli chcesz mieć dobrego tanka który będzie się wbijał do TF używał ulti i stunował wszystko to weź Amumu

Opublikowano

Siemka. Gram od jakiś 2 tygodni ogarnąłem już dobrze Master Ji i teraz nie wiem na jaką zbierać postać. Najlepiej walczącą wręcz myślę nad Tryndemare, ale nie wiem czy to dobry wybór.

Opublikowano

Siemka. Gram od jakiś 2 tygodni ogarnąłem już dobrze Master Ji i teraz nie wiem na jaką zbierać postać. Najlepiej walczącą wręcz myślę nad Tryndemare, ale nie wiem czy to dobry wybór.

Skoro jesteś początkującym to trynd będzie dobrym wyborem.

Opublikowano

Siemka. Gram od jakiś 2 tygodni ogarnąłem już dobrze Master Ji i teraz nie wiem na jaką zbierać postać. Najlepiej walczącą wręcz myślę nad Tryndemare, ale nie wiem czy to dobry wybór.

Lub spróbuj zagrać Ryzem.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Renekton.

Robiony pod offtank'a może zownić inny team.

-.-

Opublikowano

Renekton czy Riven?

 

Wy mnie ignorujecie...? : <

 

Renekton to mój main podobnie jak Talon.Riven dopiero kupiłem ,więc wiele nie powiem bo jestem w trakcie ogarniania :>

Renektona moim zdaniem powinno się robić tylko pod offtanka ,bo wtedy potrafi zownić inny team jak ktoś już wcześniej napisał.

Bardzo go polecam ! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...