Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Marock

Lee Sin

+ pro jungler

+ ganki od 2 lvla (nawet na 1 można)

+ możesz startować gdzie chcesz

+ 7 skilli

+ dash, life steal z skilla, spowolnienie

- trudny do ogarnięcia

Nocturne:

+ W miarę jungla

+ Pro ult

+ Bańka która może zaabsorbować slowa itp., dodaje również as

- Ganki bez ulti praktycznie zawsze lipa

- więcej nie wiem nie grałem noctem dawno :)

 

Polecam Lee atmog i jesteś nie do uwalenia :)

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

Witam :)

Więc tak, która z tych postaci jest lepsza ? (proszę o wymienienie mi plusów i minusów każdej tej postaci)

Twisted Fate

Gankplack

Anivia

czy może polecacie inną postać (max. za 3k) ?

Opublikowano

@UP

A wolisz bardziej DMG czy Tank?

Co do 1 to pod DMG masz Pantheona:

- globalny ult

- stun

- ladny dmg

Gragas jak się nafeeduje, ale osobiście wolę Pantheona :P

Jeżeli chodzi o 2 to Renekton:

- nie potrzebuje many

- leczy sie ze skilli

- stun

- dps w ulcie

Urgot dobry na mida, ale jak dla mnie ssie.

Opublikowano

Riven, Talon czy Lee Sin? Akurat to że Riven nie ma nic, Lee Sin ma energie a Talon mane mi nie przeszkadza :)

1.Lee Sin poniewaz ma kurewskie dmg i dobra jungle

2.Talon kurewskie dmg

3.Riven wkurwiajaca ale tylko na poczatku,potem robi sie slabiutka

sstwc.jpg

Opublikowano

Lee sin vs Nocturne. ;)

 

Lee Sin

 

Riven, Talon czy Lee Sin? Akurat to że Riven nie ma nic, Lee Sin ma energie a Talon mane mi nie przeszkadza :)

 

Lee Sin

 

To co polecacie karthus vs twich vs xin zhao

 

Twitch

Opublikowano

Riven, Talon czy Lee Sin? Akurat to że Riven nie ma nic, Lee Sin ma energie a Talon mane mi nie przeszkadza :)

Bierz talona.

Opublikowano

Ja polecilbym kennena bo sam go mam i jest bardzo dobry... co 3 skill robi stuna , ulti stunnuje itp

 

Lee sina nie znam ale ja bym wybral kennena. :D

Mój odnośnik

Daj +

Nie bądz ciota :D

Gość Pexior05
Opublikowano

witam!

Jakiego dystansowca kupić, mam na oku grives'a brand'a. Dawajcie swoje propozycje

 

BĘDĘ +

 

 

Ja polecam, jak jesteś nowy, Ashe, jest prosta i dobra.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Renekton.

Robiony pod offtank'a może zownić inny team.

Opublikowano

Shaco nudny ^^ śmieszne, nie kupuj Akali bo aktualnie to shit jest :/ proponuje Shaco, można robić go pod AD jak i pod AP

wobqx.jpg
Gość Menesterowy
Opublikowano

Najlepiej akali.

Dobra pod dominion i SR.

Ma bardzo duży burst.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...