Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swain jest bardzo dobrą postacią w walce Solo jak i w Team Fightach. Ma ładny Dmg i bardzo przydatne ult. Trzeba pamiętać tylko, żeby w miarę możliwości solo pojedynkować się wśród wrogich minionów.

Kennen za to jest typowym Team Fighterem. Jego ulti wprowadza ładny chaos i zadaje bardzo ładny dmg.

 

Ja osobiście wybrałbym Swaina.

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Menesterowy
Opublikowano

Swain vs. Kennen, hmm, dwie postacie, które są bardzo dobre.

Swain jest moim main'em, dlatego bym Ci go polecił, ale Kennen również jest bardzo dobrą postacią, ba, może by nawet położył Swain'a.

Kennen:

+ Escape Mechanism

+ Stuny

+ Masakryczny damage

+ Burst

+ Łatwy do ogarnięcia

- Focusowany

- Na początku mało życia

- Trzeba umieć strzelać strzałkami

 

Swain:

+ Heal z ult (+ Damage)

+ Burst

+ Klatka (Przygwożdżenie)

+ Slow

+ Spell, który zwiększa zadawane obrażenia

+ Pasyw na manę

- Gdy napieprzasz spellami, to może być manożerny

- Focusowany

- Słaby wybór dla graczy, którzy wpierw go nie ogarnęli.

Opublikowano

Udy Vs Pantheon Vs Gragas Vs Xin Vs Zaproponujcie jakąś postac za 3150 walcząca na odległość + i - postaci jeśli można / Będą lajki !

Gość Menesterowy
Opublikowano

Od kiedy xin, Gragas, pantheon i udyr są ranged? ^^

Może Karthus? Bardzo dobra postać.

+ Ranged

+ (Pasyw) po zabiciu miniona dostajemy manę

+ Globalne ulti, dzięki któremu mamy darmowe fragi

+ Ściana, która daje ogromny slow

+ Wkurzająca kuleczka, którą można rzucać co sekundę

- Focusowany

- Mało życia

- Trzeba go najpierw ogarnąć.

Opublikowano

Zależy co lubisz czy maga asasina lub wiele innych

jak maga to karthusa jest papierowy ale ulti i inne magie ma pro!!

a pozostałe to

xin zhao też jest pro lub

tryndamera to moja propozycja i jeszcze kennen !!

1331473969-U0.png

Gość Menesterowy
Opublikowano

Volibear.

Postać offtank, bardzo dobrze spisuje się w TeamFight'ach.

Opublikowano

Co byście Polecali dobrego 1vs1.Ogarne kazdego jak nim pogram troche i mam 6300 do wydania na postac :D

Kennen, Xin, Talon, Udyr, Olaf ew. Riven

Opublikowano

Sion vs Corki

 

Polecam Siona ma potężny dmg i pod ap i pod ad. Pod AP ma mocny dmg z tarczy i stuna. Pod AD ma mocne hity + jego ulti z lifestealem.

 

Corkim nie grałem ale polecam ci siona

Opublikowano

Hmm,

Xin Zhao vs. GangPlank vs. Anivia.

Kogo polecacie i dlaczego.

 

Polecam GP ma świetny heal do tego anuluje on stuny slowy a nawet exhausta ale tylko do biegania. Może wejść krytyk ze skilla Q. Ma ulti na całą mape które może pomóc i to całkiem nieźle. Ma świetnego buffa pod E który daje każdemu championowi który jest blisko ciebie że szybciej biega i ma większy attack speed.Dzięki Q jeżeli ubije miniona z tego skilla dostaje dodatkową kasę przydatne do jungli

Opublikowano

@up

 

Różnica cen ;] . Ale weź Voli ponieważ jest dobrym offtankiem i jest good w tf'ach (Przerzucanie)

kamyfek1.png

 

bez reklamy yt.

Opublikowano

@up

 

Ten temat nazywa się "Jakiego Championa Kupić" a nie "Jak się nauczyć grać tym i tym "

 

// Następnym razem użyj opcji "zgłoś". To jest offtop.

kamyfek1.png

 

bez reklamy yt.

Arcymistrz
Opublikowano

jak się pożądnie nauczyć grać caitlyn i vayne i gravesem xD?

Te postacie to głównie AD

CAitlyn bijesz skillem najbardziej wkur--------- z ulti dobijasz

Vayne fikołek cofanie i tak cał czas ulti ex i dead

Graves chmura gonisz ulti strzal leży

Poogladaj tez let's play'e

 

 

@up

 

Ten temat nazywa się "Jakiego Championa Kupić" a nie "Jak się nauczyć grać tym i tym "

Jak juz zadal to odpowiedz

Opublikowano

Support Leona vs Support Gangplank - Kto bardziej przydaje sie teamowi ? Prosze o plusy i minusy (ROBIONE POD SUPPORTA!)

Ponawiam.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gość Menesterowy
Opublikowano

Support GP? Support Leona? Gosh...

Bardziej pod pomoc team'owi przyda się Leona. Ma stun, przygwożdżenie przeciwnika, dobicie... Ogólnie ciekawa postać :>

Dlatego polecam Ci Leonę.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Jungla, tak?

Olaf i udyr to bardzo dobre postacie, Olafem ostatnio często gram i mogę Ci go bez dwóch zdań polecić (Z resztą, właśnie robię do niego build), ale Udyr jest również dobrą postacią.

Olaf:

+ Idealne skille do jungli

+ Slow z toporkiem

+ Ulti, które jest idealne do tankowania

+ Ma dobry gank

+ Tanki to dla niego nie problem (True damage ze spella)

- Agresywna gra skutkuje manożernością

- Exhaust go rozdupci :<

 

Udyr:

+ Nie ma ulti, można wybierać każdy spell na 1 poziomie

+ Stun

+ Dobre ganki

+ Dobra farma minionów (Ptak)

+ Ma słit skórkę :*

- Manożerny

- Focusowany

- Jak Olaf, Exhaust go niszczy

 

Mimo wszystkiego, polecam Olaf'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...