Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vladimir vs. Kennen

Polecam ci Vlada. Jeżeli go ogarniesz będziesz niezniszczalny. Ma dobry system ucieczki dzięki plamce która może uniknąć ulti karthusa i strzały ashe oraz ult ezreala. Jego ulti jest przydatne w team fightach. Ma dużego spellvampa jeżeli zrobisz WOA . Dobry na solo topa jak i na mida

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trochę się porozpisywałem teraz pora na moje pytanie.

 

Kto lepszy pod jungle.

 

Trundle czy Jarvan IV =proszę tylko z tych champów podać plusy i minusy resztę junglerów mam xD

 

@Down

 

Ogólnie na rankedach widziałem parę junglujących Jarvanów i dobrze im szło posiadam runki na jungle i ogólnie sam nie wiem bo jarvan tez ma escape tym swoim skokiem ze sztandarem.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Oczywiście, że Trundle.

Ma escape mechanism, może sprawiać, że wróg Cię znienawidzi (skałka), wali ładne hity przez Q.

Jarvan pod junglę? Słaby wybór.

Gość Pexior05
Opublikowano

Shaco vs. Katarina vs. Kennen

Proszę o +/- postaci.

Opublikowano

Shaco vs. Katarina vs. Kennen

Proszę o +/- postaci.

Bierz kennena.

Katarina mocna postać do 20lv. Później każdy głupi potrafi ją skontrować. Jeśli nie nauczymy się używać ulti to nie ma po co nią grać. Kontruje ją jakieś 3/4 postaci.

A shaco żeby mieć jakieś przyzwoite staty to trzeba sporo się pobawić. Shaco to skrytobójca więc powinien wyskakiwać z krzaków, rozstawiać pajacyki itd.

Tak więc, polecam ci kennena, nie trzeba nie wiadomo jak "pro" grać żeby nim koksić. A przy odpowiednim buildzie zada niezły dmg i będzie miał sporo hp.

Opublikowano

Shaco vs. Katarina vs. Kennen

Proszę o +/- postaci.

 

Shaco:

+Free Flash

+Op Boxy

+Dobry pod AD jak i AP

+Dobry Jungler + dobre ganki

 

-Często pada 1 bo się wszyscy na niego rzuczają

-Manożerny

 

Katarina:

+Mocny DMG

+Dobry Escape Mechanizm

+Świetne Ulti które atakuje wszystkich champów w pobliżu

+Dobra farma nożykiem

 

-Stun lub knock i ulti się usuwa

 

Kennen:

+Dobry farm minionów na 4 lvl

+spamowanie shurikenem

+Aoe ulti

+stun

 

-trzeba uważać na energie bo E zjada mu 110 energii

-dostanie exhausta i nic z ulti nie robi

 

Jak kolega wyżej polecam Kennego

Gość Menesterowy
Opublikowano

Leblanc zadaje ogromny damage, a gangplank jest dobrą postacią ofensywną.

Polecam Leblanc, gdyż była to moja pierwsza 'lepsza' postać na AP.

Opublikowano

kupywac LeBlance czy Gankplanka ?

To tak ja ci radzę GP. Czemu? Bo LeBlanc jest dobra ma ogromny DMG z combo,ale GP także. Tyle że kryty GP wchodzą jak nóż w masło. :)

Opublikowano

jakiego czepmiona wziąć za 3150 pz

 

Ap, Ad, Tank, Support?

 

Za tą kwotę polecam Udyra i Xin'a.

ahril33wis.png

171-4841-ubda1538.gif

Robię userbary!

Opublikowano

Support Leona vs Support Gangplank - Kto bardziej przydaje sie teamowi ? Prosze o plusy i minusy (ROBIONE POD SUPPORTA!)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gość Menesterowy
Opublikowano

Support GP? Support Leona? Gosh...

Bardziej pod pomoc team'owi przyda się Leona. Ma stun, przygwożdżenie przeciwnika, dobicie... Ogólnie ciekawa postać :>

Opublikowano

2x Up.

Prosta i szybko odpowiedź za 3150 najlepsza postacią pod AD jest Xin Zhao

Szybki i bardzo silne ciosy z auto ataku jak i z umiejętności,dodatkowo nadaje się na Jungle.

1x Up

Fiddlestick lub Warwick(Ja osobiście jungluje Olafen na którego mam FULL runy na Jungle)

Arcymistrz
Opublikowano

Witam , chciałbym kupić postać za 3000 pz.

Mam juz Xina , Panteona i też takie postacie mnie ineresują,

Podpowiecie mi jaka postać wziąć do wali 1 vs 1

Akali

Opublikowano

@UP akali fajny champ, szkoda że na większości rankedów banowany.

 

Teraz moje pytanie:

 

Wukong vs Volibear-> cel to solo top i jungla, kto lepszy?

Opublikowano

Zdecydowanie Volibear, niszczy solo topa dzieki swojemu W, jungle tez ma boska, potrafi zadecydowac o wygraniu tf (przerzutka)

Wukong aka helikopter, na solo topie sie utrzymuje ale w wiekszosci przypadkow nie dominuje linii (byc moze ja na takich trafiam), jungle ma przecietna, za maly burst dmg i brak cc imo (przed 6 levelem)

 

Support Leona vs Support Gangplank - Kto bardziej przydaje sie teamowi ? Prosze o plusy i minusy (ROBIONE POD SUPPORTA!) - ponawiam pytanie

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...