Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Veigar czy Le blanc ?

Le blanc . ludzie pisza ze jest ciezka do ogarniecia ale nie zgadzam sie z tym :) olbrzymi dmg przez caly czas , przydatny pasyw. ogolnie jest latwa do zabicia ale dzieki W moze spokojnie uciec
Opublikowano

Malzahar czy Vladimir?

 

Polecam ci Vlada jeśli skołujesz dobry build najlepiej samemu próbować i dobierać rzeczy zależne od gry. Masz dobry system ucieczki dzięki plamce . Możesz uniknąć ulti karthusa albo strzały ashe. Ma dobrego spell vampa oraz ulti które jest bardzo przydatne w team fightach

Arcymistrz
Opublikowano

Wykupić Nidalke czy Corkiego? Kogo polecacie?

Podaleś dwie bardzo fajne postacie

Corki jest bardzo dobry

jednak

Nidalee ma pume włócznie i heala mozna zrobić pod ap i ad gdzie wtedy puma kosi !

 

Polecam Nid

 

 

Shaco vs ktoś kogo polecacie do 3150 nie mag ani akali

Gość Menesterowy
Opublikowano

To może Olaf?

Shaco jest już 'mało' popularny, ale robi swoje.

Olaf może siedzieć w jungli, siać postrach, no i rzecz jasna: Ma mega ultimate, które sprawia, że jest bardzo dobrym tankiem.

Arcymistrz
Opublikowano

To może Olaf?

Shaco jest już 'mało' popularny, ale robi swoje.

Olaf może siedzieć w jungli, siać postrach, no i rzecz jasna: Ma mega ultimate, które sprawia, że jest bardzo dobrym tankiem.

hmmm ... Grałem nim kiedyś ale nie przypadł mi do gustu szybko mi się znudził a shaco mozna robic pod 3 sposoby więc już sam nie wiem

 

 

To inaczej

 

Proszę o + - Olaf;a i Shaco

Opublikowano

@up

Mordekaiser dzięki ulti może łatwo zniszczyć Team przeciwny.

 

 

@2xup

 

 

Olaf

Zalety:

- Stosunkowo sporo HP jak na Fightera

- Dobry dmg

- Dobry dps ( Z full HP bijemy dosyć szybko i coraz szybciej gdy HP nam maleje)

- Dobry Slow

- Świetny skill z True damage

- Ulti czyni go Odpornym na WSZELKIE stuny, slowy, blindy, knock air'y.

- Świetny do gonitw i dobijania.

- Świetny w 1v1 z każdym przeciwnikiem.

- Nie trudno nim uciec nawet przed 5-ęcioma ( Ulti, Ghost, Topór)

 

 

Wady:

- Nienajlepszy Early Game

- Główny cel wszystkich casterów

 

Shaco

Zalety:

-Mamy do wyboru 2 typy AD i AP.

-Pod AP ma duży DMG z sztyleciku i pacynek.

-Można nieźle zakręcić drużyną przeciwną.

-Dzięki klonowi nie musi wbijać się w TF

-Ultimate

-Może łatwo uciec.

-Zdolny uniknąć ulti Karthusa

-Świetny Jungler

 

Wady:

-Mało HP.

-Jeżeli grasz pod AP i nie ogarniasz jesteś łatwym celem da wrogów

Gość Menesterowy
Opublikowano

Olaf:

+ Dobry tank

+ Ogromny damage

+ Ciekawe spelle (Dodatkowy spell vamp, lifesteal, AD)

+ Dobre ganki

+ Jungler

 

- Brak escape mechanismu

- Focusowany ze względu na dmg

- Exhaust = Olaf, który zdycha

 

Shaco:

+ Escape mechanism

+ Jungler

+ Dobre skille (fear)

+ Poison

+ Duże cryty

 

- Papier

- Focusowany

Opublikowano

mordekaiser czy udyr? zależy mi na zabiciach ;P

 

Polecam ci udyra podam ci plusy i minusy.

 

+Świetny tank z dobrym dmg

+ Wymiata w jungli

+Ultimate od 1 lvl

+Stun co 5 sec

+Op tarcza

 

- dla mnie nie ma żadnych

 

 

 

 

 

Jaki AP carry na mida?

 

Polecam ci Xeratha ma OP zasięg jego ulti sieje zamęt można dzięki niemu zksuć barona . Ma stuna który bardzo się przydaje wystarczy ogarnąć cela Q i kiedy używac ulti i można nim wymiatać.

 

 

 

 

 

 

Jaką mi polecacie postać na solo topa? Mam już Lee Sin.

 

Polecam ci Singeda na solo topa. Ma dobrą farme dzięki trucie i jeżeli pójdziesz pod tanka jesteś niezniszczalny na topie. Ogólnie singed w teamie jest bardzo pomocny dzięki slowowi i przerzucie . Można też tankować wieżyczki

Opublikowano

Może to nie na temat ale co radzicie.

Niedługo kupię 2 paysafecard za 20zł. Czyli 2x 839RP + 1 SMS za 10zł czyli ok.170 RP. I teraz mam do wyboru 2 skiny do 2 innych postaci lub 1 legendarny skin do Cho'Gatha. Co polecacie bardziej.?

Opublikowano

AP carry na mida ?

Jest ktoś lepszy od swaina, branda?

 

Xerath podawałem wyżej co i jak.

 

 

Może to nie na temat ale co radzicie.

Niedługo kupię 2 paysafecard za 20zł. Czyli 2x 839RP + 1 SMS za 10zł czyli ok.170 RP. I teraz mam do wyboru 2 skiny do 2 innych postaci lub 1 legendarny skin do Cho'Gatha. Co polecacie bardziej.?

Zależy czym grasz dłużej jeżeli grasz dużo chogathem to weź na chogatha jeżeli grasz więcej inną postacią weź na nią skina

Opublikowano

@up

Np. Annie jest dobra. Anivia, veigar,morgana. Zależy jaki styl wolisz. Annie robi stuna i combo, anivia też. Veigar rozwala postacie pod AP. A Morgana ma pasywkę i swoje skille.

Opublikowano

Kogo polecacie za 1350 IP ?? myślę nad Sionem albo nad Warwickiem

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=10,0,0,0" width="728" height="90">

<param name="movie" value="flashvortex.swf" />

<param name="quality" value="best" />

<param name="menu" value="true" />

<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />

<embed src="flashvortex.swf" quality="best" menu="true" width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="sameDomain" />

</object>

Opublikowano

@UP

Polecam Siona. Dobry DMG pod AP jak i pod AD.

 

@2xUP

Zalety:

-Mały CD Ulti

-Spory DMG z ulti

-Może łatwo uciec

-Ma obszarowe skille

 

Wady:

-Mało HP

-Nie duży DMG w Early, trudne początki.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Sion jest bardzo dobrą postacią i to nad nią polecam się skupić.

+ Może być robiony pod AD i AP

+ Stun

+ Duże dmg na AP

+ Tarcza, która jest praktycznie niezniszczalna przy Sionie AP

+ Dobra inicjacja team fightów

+ Może być tankiem

- Brak escape mechanismu

- Ignite = Useless ult

Opublikowano

Kogo polecacie za 1350 IP ?? myślę nad Sionem albo nad Warwickiem

 

Polecam ci morgane jest bardzo dobra na mida przeciwko AP. Jej tarcza może anulować stuna,slowa,knocked itp oraz zdredukować obrażenia magiczne ma dobry farm z W oraz posiada skill który łapie gościa w klatkę pod Q. Jej ulti jest nieziemskie nie dość że zadaje dmg na początku ulti to jeszcze slowuje i na koniec stunuje przeciwników zadając ponownie dmg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...