Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kennen vs. Malzahar vs. Swain vs. Ezreal prosze o + i - tych postaci oraz która byłaby najelpsza/ najlepiej sprawdzajaca sie pod dominion jak i równiez summoner rift :)

odpowie ktos? ;/
Opublikowano

Najlepsze, Najopekowe postacie

-Ad carry ranged? lub postać

xD

 

 

Caitlyn

 

Odpowie ktoś?;/

 

Udyr swietna jungla robiony pod offtanka bardzo ciężki do zabicia brałbym Udyra

Opublikowano

Najlepsze, Najopekowe postacie

-Ad carry ranged? lub postać

xD

 

tylko caitlyn? A co z tym gravesem? (bo mam go kupionego ;P) co z vayne i co z ezrealem? co z miss fortune :D

Opublikowano

Chcę kupiś jakąś fajna postać która jest OP czyli chyba oznacza to , że ją ciężko zabić i ona/on dużo zabija... ;d

Cena nie gra roli,

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

tylko caitlyn? A co z tym gravesem? (bo mam go kupionego ;P) co z vayne i co z ezrealem? co z miss fortune :D

 

Cait=kog > vayne > ezreal > graves = miss > tristana.

To taka moja hierarchia. Tristany bardzo nie lubię, chociaż też jest całkiem spoko. Jako, że jej nie lubię, to dałem na koniec :D

Gość Menesterowy
Opublikowano

A to zależy jaki tryb rozgrywki preferujesz.

Dominion - Jax (Postać dobra także pod SR)

Warwick - SR

Jax jest postacią bardzo mobilną, ma escape mechanism, no i jest jak lokomotywa, jak się rozpędzi, to nic go nie zatrzyma.

Opublikowano

Warwick vs Jax

 

Jax - jak kupisz guinsoo i hextecha jesteś nie do znieszczenia .

 

Masz hp , dmg , escape system , lifesteal .

 

Podsumowując jesteś OP .

 

Warwick - Z dobrze dobranym buildem zrobisz op .

 

Warwick może się szybko leczyć co jest jego mega + .

 

Dobry do teammatchu z powodu na ulti .

 

 

Jak grasz solo lepiej jaxem :)

Opublikowano

Udyr vs Warwick.Chodzi mi o jungle i o szybkie ganki.

 

Udyr . Posiadam go i na jungle the best . Zółw , feniks i po wszystkim . Można używać tigera jak masz 20%+ lifesteal .

Opublikowano

Sorry za offtop, ale czemu ktoś usuwa posty w tym temacie, które są prawidłowe?

 

Racja. Mój został usunięty .. A więc ponawiam pytanie

 

Irelia vs Nocturne

Budowniczy
Opublikowano

Udyr jest jedną z najtrudniejszych postaci do opanowania zielonym jej nie polecam niech zaczną od łatwiejszego czegoś ;)

 

UP

 

Nocturne

 

Dobrze Ogarniesz Bulidy nie ma bata;) Ja ogarniam dobrze Teemo a jak walczyłem z kolegą 1vs1 on Nocturem

To problemy miałem, Polecam Ci ataki z Zaskoczenia

Opublikowano

Racja. Mój został usunięty .. A więc ponawiam pytanie

 

Irelia vs Nocturne

Niektóre posty zostały cofnięte. Administracja coś robiła i każdemu poznikało trochę postów.

 

Nocturne.

Opublikowano

Racja. Mój został usunięty .. A więc ponawiam pytanie

 

Irelia vs Nocturne

 

 

Hmm ...

Irelia dosyć trudna do opanowania .

Widziałem dziwny build na Op , sprawdzony przez kumpla na rankedzie . Po prostu wow .

 

Nocturne - łatwy do opanowania , dobre skille , pro ulti . Cóż dodać :)

 

Ja bym wziął nocturna jak nigdy nie grałeś irelią .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...