Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam 1 osoby na wspólną grę, serwer survival, bez pluginów. Serwer stoi u mnie. Kto 1 ten lepszy, bez żadnych wymagań!

Sieć hamachi: Minecraftgra1234

Hasło hamachi: 123

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam chętnego do gry Survival

 

Wiek nie gra roli choć wolałbym 15 max [sam mam 14] Ale większy krzywdy mi nie zrobi

 

będziemy grali czysty survival bez komend itp.

Nie jestem noobem nie daje sobie itemków.

 

Hamachi;

Sieć; surv100

Hasło - BRAK NIE WYMAGANE

 

Przez co będziemy rozmawiać się dogadamy przez hamachi.

 

MOGE POSTAWIĆ SERWER!

 

#edit

 

Jeżeli ewentualnie będzie wymagać hasła to 123

Opublikowano

Szukam ludzi do czystego survival bez pluginow itp.

 

Pisac na GG , 6598650 :

 

Wymagania :

 

Mikrofon , Humor , Skype

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Witajcie!

 

Poszukujemy do 20 osób do wspólnej, normalnej gry na serwerze.

Surowce i inne sami zdobywamy, budujemy co checemy, tworzymy własne ekipy etc...

 

Serwer stoi na serwerze dedykowanym który jest oczywiście 24/7.

 

Wymagania:

 

-Wiek: 13+

-Mikrofon

-Jakieś pojęcie

-Kulturalny czlowiek

 

Chętnych proszę o kontakt na skype: mariusz_gti lub na PW..

 

Jeżeli będzie już kilkanaście osób to będziemy się dogadywać na TeamSpeaku (mamy również własny serwer).

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szukam 1/2 osób do pogrania w freebuild. Będziemy budować różne budowle, miasta itp. (oczywiście z projektów ; ] )

 

Kontakt poprzez gg: 31120846 lub skype : a.s.t.i.l

Nie potrzeba mikro ; >

Opublikowano

Pogram czysty survival gg 6745479

lub pw

 

mam mikro , 14 lat

 

Piszcie czekam ;f

 

#edit

 

Mogę również nagrywać lets play'e ;f

 

Warunek niestety serwer stawiasz ty

Opublikowano

Witam.

 

Szukam kogoś do gry SURVIVAL oczywiście

 

Czego wymagam?

 

Odpowiedni wiek tzn po mutacji itd

 

Ventrilo lub TeamSpeak

 

Poczucie humoru, inteligencja, nie szukać żartów na siłę, dla mnie jest to żałosne.

 

Niestety chcesz zagrać musisz postawić serwer mój komputer nie uciągnie :/

 

Serdecznie pozdrawiam można także pisać na PW : 26324432 - GG

Opublikowano

Witam!

 

Zapraszam do wspólnej gry..

 

Typ: Surival

Sprzęt serwera: Dedyk 24/7

 

Wymagania:

-Wiek: 13+

-Mikrofon

 

Szukam do 15 osób, mam na celu podzielić graczy na kilka drużyn kilko osobowych i grać normlanie =)

Oczywiście mamy TeamSpeak.

 

Chętnych proszę pisać na:

 

GG: 12593261

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szukam kogoś do grania survival , Wymagania :

 

Mikrofon , skype , humor , wiek 14+.

 

Moge postawić serwer mam :

 

25mb/s i 4GB Ram.

 

Pisać na GG : 6598650

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Ciągle aktualne !!

 

Pisać GG:6598650 albo

Hamachi : Survival.MC

PW: 123

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Szukam 2-3 osob na server survival.

Wymagam 12-15 lat i skype.

Mam vps na sprawdzonym hostingu (zero lagow!).

Kto chetny prosze pisac na PW.

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Szukam 2-3 osob na server survival.

Wymagam 12-15 lat i skype.

Mam vps na sprawdzonym hostingu (zero lagow!).

Kto chetny prosze pisac na PW.

Siemka,nie da się odpisać ci na PW.

Chciałbym z tobą zagrać.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Szukam 2-3 osob na server survival.

Wymagam 12-15 lat i skype.

Mam vps na sprawdzonym hostingu (zero lagow!).

Kto chetny prosze pisac na PW.

 

Jak już pewnie się zorientowałeś, na pw nie mogę napisać ;d

Jestem Michał, mam 16 lat i z chęcią zagram ;D

Moje GG- 1940401

Opublikowano

Od miesiąca szukam serwera typu survival i ODBLOKOWANYM TNT i jak najmniej pluginów:

może ktoś mi polecić taki serwer?

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano
Smaczek Napisano wczoraj, 17:14

 

 

Szukam 2-3 osob na server survival.

Wymagam 12-15 lat i skype.

Mam vps na sprawdzonym hostingu (zero lagow!).

Kto chetny prosze pisac na PW.

 

 

witam chetnie bym zagral z toba i innymi osobami mam 12 lat i skype

Opublikowano

Szukam 2 osób na survival , Wymagania :

 

Mikrofon , skype , humor , wiek 14+.

 

Moge postawić serwer mam :

 

25mb/s i 4GB Ram.

 

Pisać na GG : 6598650

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

IP: 5.238.168.55

Hasło: 123

Opis co będziemy robić: Bydowac domy walczyc z mobami mozna powiedziec wszystko

Inne informacje: GG:21404573

Potrzebujemy jeszcze dwie osoby

Jest WL

 

 

 

Jeszcze rozmawiamy na skype

Opublikowano

Tak jak w temacie szukam budowniczych do nowego serwera (VPS), który powstanie w niedługim czasie. Będzie zadanie zbudowanie miasta, działek, różnych pomników i innych budowli które upiększą miasto. Serwer na którym będziemy budować jest bez lagów. Osoby które teraz nam pomogą mogą w przyszłości liczyć na jakąś rangę w grze.

Kontakt ze mna gg: 11428092, piszcie gdy niedostepny zawsze jestem.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A jednak szukam ludzi do Survivala !!

Szukam 2 osob!

Wymagania : Wiek 14+

Mikro + Skype

Humor

 

 

 

GG : 6598650 !.

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Szukam graczy na server VPS

około 2/3 osoby

chodzi mi o kompletny survival

 

jeśli chcesz to napisz tu

 

Wiek: od 13

Skype:Tak/Nie

Mutacja: Tak/Nie

ile grasz w minecrafta ? ( dokładnie mozesz nawet grac 10 min ale napisz

wolny czas (kiedy od kiedy i do kiedy

Coś o sobie:

Doświadczenie;

 

jeśli liczysz na Admina czy cos takiego to nie tu

my gramy dla zabawy

 

Narazie zbieram doświadczenie potem moze przerodzi sie to w jakiegos wieszkszego VPS

 

Info

GG :35813049

Skype: smacznanutella

6hp6r5.jpg made by PoMpOm
Opublikowano

Szukam osoby która mogłaby pograć w minecrafta i postawić serwer.

na 5 osób bez lagów. Oczywiście z mobami i potworami.

Pisać na skype: lord.szymon

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...