Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2xUP

może nie trzeba być dobrej myśli

@UP

ja z tym nie wbijam bo i tak silk mi często crashuje a długo sie włącza

real-madr_raneshn.png

Absolwent Wyższej Szkoły Robienia Hałasu

Vixen:Warrior/Cler Lv:94 Guild:Marvel Server:PlaySRO(Zeus)

Opublikowano

za kazdym razem kiedy wpisze najpierw ID nastepnie PW i klikam ENTER wywala mnie do pulpitu;/// czemu?30razy próbowałem i zakazdym razem to samo;/ co moze byc przyczyna??prosze o pomoc bo chce grac

Opublikowano

Poprosił bym o link do downloadu bo chetnie bym pograł na privie z euro pozdr..........

NICK : 2PAC

Server : EliteSro 4

LVL:44

Gildia:Dupczyki

Serdecznie zapraszam do Gildi

Opublikowano

Wie ktoś dlaczego mnie wywala z gry gdy wpisze log i hasło? kliknę enter i gra sie wyłącza;/ prosze o pomoc;/

 

 

Serwer jest pełny...

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

dzięki Wedr0wieC ale z loaderem mnie też będzie wyrzucać?

 

Też. Sciągnij sobie program ze statami serva i klikaj enter wtedy jak jest mniej niz 1800/1800, wtedy nie wywala, ale czy wbijesz...

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

Też. Sciągnij sobie program ze statami serva i klikaj enter wtedy jak jest mniej niz 1800/1800, wtedy nie wywala, ale czy wbijesz...

 

 

 

 

 

Jest jakiś link? bo szukam już1h i nic;/

Opublikowano

Jest jakiś link? bo szukam już1h i nic;/

 

Ja używam tego:

http://ikelk.lt/items/QLLjPD9oy6

 

 

Siųstis!

 

 

 

Zeskanuj sobie sam.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...