Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no w sumie tak ale patrz teraz jakis autologin jest :D tzn. ja mam nie wiem czy all mają taki pasek jak na ISRO ten taki pasek co lata podobny jak ten Windowsowy przy starcie kompa :D

 

Wiecie o co mi chodzi :D

Opublikowano

no w sumie tak ale patrz teraz jakis autologin jest :D tzn. ja mam nie wiem czy all mają taki pasek jak na ISRO ten taki pasek co lata podobny jak ten Windowsowy przy starcie kompa :D

 

Wiecie o co mi chodzi :D

 

 

Ludzie. Ściągnijcie programik pokazujący ile jest ludzi na servie, ustawcie refresh na 1 sekundę. Włączcie grę. Wpiszcie passy i naciskajcie enter natychmiast jak wyskoczy 1599/1600 lub mniej. Wtedy nie dostajecie crasha ani dc, a wyskakuje właśnie ten 'pasek', oczywiście wyskoczy on jak nie uda wam się wbić do gry. Jak się nie udało to poczekajcie, aż zniknie 'Requesting user confirmation...' i spróbujcie znów wbić, naciskając enter gdy program pokazuje, że jest wolne miejsce. Ja tak wbijam w nie więcej niż 5-8 minut. Najlepiej się wbija jak jest 1599/1600 i jak się to naciśnie szybko :)

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

Ja mam pytania:

1. Jak z Item Mall-em ?

2. Czy serwer będzie restartowany (jak np. Grindroad że beta a potem jeb i kasacja kont i restart) ?

3. Co w końcu z tym botem ? Bo już był i nagle nie ma ?

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Ja mam pytania:

1. Jak z Item Mall-em ?

2. Czy serwer będzie restartowany (jak np. Grindroad że beta a potem jeb i kasacja kont i restart) ?

3. Co w końcu z tym botem ? Bo już był i nagle nie ma ?

 

1. Można normalnie kupić silki i itemy z IM (avatary, tickety, premki, devil, etc.)

2. Nie będzie.

3. Na razie nie ma bota. Jak jakiś znajdziesz to prawdopodobnie keylogger. Trzeba poczekać. Jak będzie to na epvp najprędzej i najbardziej bezpieczny.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

ja tam problemów nie mam z wbijaniem mam tego nowego autologina i jest git ;D

 

i mam bota tylko ze trzeba mieć taki kod jak na isro sie ładuje do s botów ; D

 

jak coś to podam :D

Opublikowano

ja tam problemów nie mam z wbijaniem mam tego nowego autologina i jest git ;D

 

i mam bota tylko ze trzeba mieć taki kod jak na isro sie ładuje do s botów ; D

 

jak coś to podam :D

 

 

hehe dodaj tego twojego bota ^^

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano
ja tam problemów nie mam z wbijaniem mam tego nowego autologina i jest git ;D

 

i mam bota tylko ze trzeba mieć taki kod jak na isro sie ładuje do s botów ; D

 

jak coś to podam

 

Weź się człowieku nie ośmieszaj :rolleyes:

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Mam pytanie, ponieważ krótko gram na EliteSRO, czy to jest normalne, że jak włączam gre, wpisuję passy, i serwery są full, to po naciśnięciu entera gra mi się automatycznie wyłącza??

Opublikowano

Witam , pobrałem clienta i edxloadera lecz mam pytanie jak go skonfigurować zebym mógł spokojnie grać na Esro 1 ;) ! ?

random.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...