Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szczerze to założę się że i tak będą lagi

real-madr_raneshn.png

Absolwent Wyższej Szkoły Robienia Hałasu

Vixen:Warrior/Cler Lv:94 Guild:Marvel Server:PlaySRO(Zeus)

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dokładnie, szkoda marnować czasu na wbijanie.

 

 

@Znowu Check, może w końcu się im uda to jakoś ogarnąć ? Kto wie ? xD

Check jest bo logowanie jest OFF.

Serwer działa.

zbyt duża sygna

Opublikowano

Freezy sa 3x wieksze niz byly,teraz juz sie kompletnie nie da grac.

 

@Kolejny check-moze cos zrobia wreszcie. WG mnie problem tkwi w wysylanie pakietow z servera do nas. Dzisiaj taxujac swojego drugiego chara zauwazylem,ze jesli odszedlem jednym na baaaaardzo dluga odleglosc to i tak ten 2 nie tracil "trace" i dalej za nim szedl,mimo ze zajelo mu to nawet 2 min to i tak wreszcie do niego doszedl. (nie wiem czy rozumiecie o co chodzi,ale nie wiem jak to wytlumaczyc.

Opublikowano

lagów juz nie ma ... tylko problem z wbiciem

 

Lagów juz nie ma...Jest tylko problem z wbiciem

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Dziala ten autologin? bo czekam juz pol godziny ale nie chce wejsc... Czy trzeba po prostu na farta trafic slota?

 

Żeby wbić musisz klikać enter na autologinie, samemu ci się nie zaloguje.

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

No dobra, faktycznie jest jakaś reakcja na to. Ale czy to normalne, że wywala mnie po kilku próbach? Tak jakby crash tylko bez błędu

Opublikowano

da mi ktos link do pl czatu?

 

http://xat.com/EliteSROPL

 

@greenik

Tak, musisz próbować do skutku, jeśli masz troszkę szczęścia to wbijesz w 5 minut ;)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Co ludzie robią że normalnie grają? Ja jak wbije to po 5min mam dc... Niektórzy przez cały dzień grają i jest dobrze a ja się męcze... 1h wbijania 5min grania...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...