Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolejna piękna obrona Fortess Hotan przez PornFlakes na S1 ! :D

 

GeneratioN FTW ! Disconnected !

 

BTW.

Wiadomo czemu serwer check ?

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

A ja mam pytanie.

Jak można na EliteSRO zarobić na cokolwiek ( server 1 ).

Bo mam 50lvl, a nadal mam problemy z goldem:D

A przydałoby się zarobić jakieś 10kk i wbić ten cholerny 64lvl.

 

Do tej pory zbierałem śmieci z Penonów jednak tablety mało warte u npc.

Jakieś inne pomysły ?

Oczywiście bez wydawania rl kasy na silki/golda etc

10465336176777382411.png
Opublikowano

A ja mam pytanie.

Jak można na EliteSRO zarobić na cokolwiek ( server 1 ).

Bo mam 50lvl, a nadal mam problemy z goldem:D

A przydałoby się zarobić jakieś 10kk i wbić ten cholerny 64lvl.

 

Do tej pory zbierałem śmieci z Penonów jednak tablety mało warte u npc.

Jakieś inne pomysły ?

Oczywiście bez wydawania rl kasy na silki/golda etc

 

Hmm z tabletów nie wyciągniesz dużo ..... może jakieś taxi? :> albo zbieraj nie tyle co tablety a itemki :)) puki co nie ma chyba innej opcji bez wydawania rl :> ewentualnie probuj sprzedawać elixiry :)

Opublikowano

ksasdf

Miałem na myśli coś typu robienie 8lvl'a, speed scrolle i zbieranie rzeczy gdzieś tam po kimś.

Jednak z Penonów tablety nic nie warte.

Dałoby radę tak zrobić ale w Roc Moutain ?

Bo niestety bynajmniej na Penonach większość itemy/elki zbiera, czasem zdarzy się party które zostawia golda :D

 

PS

Potrzebowałbym zarobić jakieś 8-10kk :D

10465336176777382411.png
Opublikowano

na mujigi pt.. zostaawia po 30k z elitek.. wystarczy zrobic hara 1 lvl.. sped scrol i zapierdzielac zbierac -.-

Serwer:Elite

Nick:Apokalipto

server: 1

gildia: HooliGanS (szuka aktywnych graczy 58+ )

 

 

Pomoglem daj +

Opublikowano

Mam pytanie z innej beczki. Ile jest teraz serwerów? Który jest najnowszy?

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

Ten błąd wyskakuje,gdy serwer jest pełny.Ściągnij sobie jakiś program,który pokazuje liczbę osób na serwerze i wbijaj wtedy,kiedy przynajmniej 1-2 sloty są wolne,bo jak będziesz wbijał "na farta" to albo Cię wyrzuci do pulpitu bez żadnego błędu albo pokaże się komunikat przedstawiony na screenie.

sygnl.png
Opublikowano

Ja mam pytanie odnośnie Magic Pop'a.Jeśli wygram np.Gold Dragon Flag to czy później będę mógł ten item sprzedać poprzez stall'a lub exchange?

sygnl.png
Opublikowano

Witam ; )

Mam problem ponieważ nie umiem odszukać zangielszczenia i mam prośbę czy ktoś mi mógłby je uploadnąć dam oczywiście +

I jeszcze 1 pytanko czy server działa, czy załączają go od czasu do czasu, czy jest wgl off

Za te info dam + ponieważ mi bardzo pomogą z góry thx !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...