Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja pierdole.sry Ale kiedy bedzie serv on i kiedy ten 2 server wprowadza wie ktos?

 

 

Obawiam się że nikt tego nie wie :>

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

<_< .... jest na 1 stronie, pisze jak byk

 

Co to za forum... Nawet modów nie ma. Pełno scammerów, turasów, spammerów i dzieci niestałego łącza.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

takie jest oficjalne i tyle. Ich sprawa, nie trzeba płakać na 5 następnych stron. Temat na 46 stron i tak jest duży.

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Albo slepy jestem albo usuneli capacaity servera

Jesli jestem slepy zapodaj ktos strone gdzie to jest..bo teraz kompletnie nie da sie wbic

 

I to wyskakuje jak wchodze na tamte strone.

A Database Error Occurred

 

Unable to connect to your database server using the provided settings.

 

Filename: core/Loader.php

 

Line Number: 232

Opublikowano

Siema

Mam problem . Wbiłem pochodziłem trochę przez hotan i mnie wywaliło. Na koniec jakieś okienko się pojawiło [???????????] Mógł by mi ktoś pomóc ?

Opublikowano

Lagi straszne. Nie da się grać.

Jedyne co można teraz normalnie robić to stallować ...

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Radzę wam uczciwie poczekać aż serwer ruszy... Tylko męczycie się i tracicie czas :s

Poza tym prosiłbym czytać temat apropo problemów, żeby nie pisać 10x tego samego. Jeśli temat nie istnieje a problem jest dość ważny to załóżcie własny temat. Bo takto ten temat jest "od wszystkiego" i zobaczcie jak to wygląda :s

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

W jg i w jg cv nie ma lagów. A to miło bo moja gildia ma fw właśnie w jg :>

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

W jg i w jg cv nie ma lagów. A to miło bo moja gildia ma fw właśnie w jg :>

 

 

Wedrowiec to ja Kanapka, myślisz że w jg nie będzie lagów? jak idziecie całą unią na FTW to będzie koło 300 osób i myslisz że lagów w ogóle nie będzie? 300 osób w jednym miejscu..... komputer ci wybuchnie przy takich lagach :P

Opublikowano

Czemu jak chce wbic na serwer to wylacza mi silkroada? loguje sie enter wciaskam i zachwile mi go wylacza wie ktos czemu?

Są to crashe spowodowane tym, iż serwer jest pełen.

Tutaj masz stronkę gdzie sam będziesz mógł sprawdzać stan serwera ---> http://srstats.gamerzcorp.com/stats/capacity .

Jeżeli serwer jest pełny czyli w tym przypadku 1600/1600 nie zalogujesz się.

Próbuj logować się wtedy gdy liczba osób na serwerze jest mniejsza niż MAX.

zbyt duża sygna

Nowicjusz
Opublikowano

Witam

Jest ktos teraz zalogowany w silku ??

Jezeli tak , to niech odpowie mi na to pytanie : Czy nadal sa lagi ?

Z gory thx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...