Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I znowu 2k slotów :)

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

Chyba Lipa z Tym Servem bedzie wlasnie skonczylem sciagac ale nie dziala pisze ze inspekcja ;/

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

5k slotów.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

Ja czekam aż się server ustabilizuje :D i może w co wątpię będę grał;D..

 

PS wedr0 grales na tsro kiedys w guild BioFusion?

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Ja czekam aż się server ustabilizuje :D i może w co wątpię będę grał;D..

 

PS wedr0 grales na tsro kiedys w guild BioFusion?

 

 

Tak, grałem.

 

 

Co do ratków. Byłem (5minut temu dc na obydwóch) na 2 charach i na jednym miałem 15x a na drugim 1x :)

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

Tak, grałem.

 

 

Co do ratków. Byłem (5minut temu dc na obydwóch) na 2 charach i na jednym miałem 15x a na drugim 1x :)

Nie wiem jak to zrobiłeś skoro serwer był off od jakiś 25 minut temu, a ty 5 minut temu jeszcze tam grałeś ? To jakieś czary-mary .:D

zbyt duża sygna

Opublikowano

Nie wiem jak to zrobiłeś skoro serwer był off od jakiś 25 minut temu, a ty 5 minut temu jeszcze tam grałeś ? To jakieś czary-mary .:D

 

 

Był off, otworzyli koło 14:20-30 i zamknęli loga jak wbiło 1700-1800 graczy. I do teraz grałem i dopiero co dc dostałem i chyba check teraz jest.

 

@Edit:

Open.

1500 slotów.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

A ten autologin to dziala w koncu bo to nie idzie wejsc na ten serwer

 

autologin to sciema.. szybciej wbijesz wlaczajac i wylaczajac silka ;p

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...