Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiem robię tak . Wczoraj normalnie miałem tylko kilka razy wywalenie do pulpitu ale wbiłem, grałem a dziś nic dobra na dziś odpuszczę sobie :)

Opublikowano

Czyzby konta usuneli -.- ? Bo wpisuje passy i nie działają .....

BTW : platne konta hahahaha .... to juz napewno więcej ludzi nie bedzie grało ... niz z 200 400 osób ...

Konto oddane !!

 

Opublikowano

hahhahahhahahahha

konta dalej sa ale juz nie aktywne (musisz aktywowac co sie wiaze sie z zaplata )

oni sa pro ... zrobic serv ... ok fajny fajny wiele rzeczy dziala poprawnie ale z gry ktora aktualnie byla niestabilna

co chwile dc, nie da sie wbic, czesto off, zrobili platne?

i czym oni niby chca zachecic graczy zeby placili

Opublikowano

Because there are too many players crowded, we decided to temporarily need to activate your account before you can enter the game.

Has now web increased CASHU payment method.And paypal coming soon.

 

We are sorry for this,If cancelled this activate setting later,we will refund all of the activate fees to players.

 

EliteSRO Team

sygnae.jpg

Opublikowano

hahhahahhahahahha

konta dalej sa ale juz nie aktywne (musisz aktywowac co sie wiaze sie z zaplata )

oni sa pro ... zrobic serv ... ok fajny fajny wiele rzeczy dziala poprawnie ale z gry ktora aktualnie byla niestabilna

co chwile dc, nie da sie wbic, czesto off, zrobili platne?

i czym oni niby chca zachecic graczy zeby placili

@Up

chyba tak ...

BTW : grałem dwa dni wbilem dzisiaj 34 lvl prawie 35 47k sp ... Moj nick jak ktoś zna

 

Serafix a tu BaaaanG Platne konta ... 10k silkow zzeby aktywowac konto posrało ich chyba ...

Konto oddane !!

 

Opublikowano

Czyli nie mozna wbic na konto bo trzeba wykupic dostep tak ?

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Widze ze skoro server check to kazdy na mpc forum. A tak po za tym to niech gilida MpcTeam ogarnie Outsider taki noob ze to szok jest..z niego taki bufer jak z wizarda tanker..

Opublikowano

ludzie spokojnie oni piszą info a wy płaczecie daje cytat :

 

Here are things that we want to do next

1)Slove the crash of the login server
2)Prepare new server for elitesro2

EliteSRO Team

Co oznacza server będzie zaniedługo śmigał i to jeszcze 2 będzie ;) tak jak pisali to będzie ogromna organizacja silka . Nie jeden server ponieważ hosta maja na duzo więcej ale musza go podzielic na tak jakby partycje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...