Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale pobraliście clienta z tego tematu czy skądś indziej?

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Server LOG OFF ;/ jak wyskakuje ta pomaranczowa inspa to log off !

Opublikowano

JAKIM CUDEM OFF!?? ja od wczoraj od godz. 19 nei dostałem dc przez noc mi stał stall... Może jakoś się zbugowałem i nei moge dostać dc jak toś chce wbić

Opublikowano

Coś jest nie tak z logowaniem. . . Ja wczoraj grałem przez kilka godzin i mnie nie wywalało. Wylogowałem się i dzisiaj już nawet gry nie mogę włączyć bo są okienka o NIBY inspach.

Wartość czasu zależy od osoby, z którą się go traci.

Opublikowano

Wie ktos moze dlaczego pisze mi ze serwer jest populated a ja wbic nie moge bo wyskakuje auto login i pisze ze serwer full?? WTF??

Opublikowano

Wydaje mi się że próbują naprawić logowanie bo już ten auto login nie wyskakuje ale nie można się zalogować bo od razu DC.

 

Jednak nie :/ Już sam nie wiem co oni odwalają...

Wartość czasu zależy od osoby, z którą się go traci.

Opublikowano

Zagnielszczenie . nie dziala link ; / 404NoT Found ; /

Mógłby ktoś dać Dobry Link ? ?

 

Da ktoś dobry link do Zagnielszczenia ? bo ten nie dziala ; / 404not found

Opublikowano

Zagnielszczenie . nie dziala link ; / 404NoT Found ; /

Mógłby ktoś dać Dobry Link ? ?

 

Da ktoś dobry link do Zagnielszczenia ? bo ten nie dziala ; / 404not found

 

 

http://sro.vn/ zjedź troszke w dół masz MIRROR 1

 

 

A ja dalej kontynuuje dobrą passe bez dc od wczoraj od godz 18 :D

Opublikowano

O off, nareszcie wbiję.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

Dzieki ; ) jak znam zycie to jest Full client z wbudowana angielska wersja nie ? bo ja prawie sciagnolem clienta i raczej bede musial sciagac od nowa ^ ^

Opublikowano

Dzieki ; ) jak znam zycie to jest Full client z wbudowana angielska wersja nie ? bo ja prawie sciagnolem clienta i raczej bede musial sciagac od nowa ^ ^

 

 

Tak. Jeśli można to proszę + za info :P

Opublikowano

Czemu jak mi się włacza autologin to raz spróbuje mi wbić i potem już nic... muszę od nowa włączać silka. Też tak macie?

 

 

Dzięki spróbuję ;)

 

OK dzięki za info :) łapcie + ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...