Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMania [1.6!] [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [Surv/FreeB] [150 SLOTOW]


arkoso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 611
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurna pisza ze sie przenoszą jak zrobio to podadzą ip jakie uparte dzieci...

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

Nick:Domek

Wiek:16

 

Przyczyną wyrażonej chęci gry na waszym serwie jest duża ilość nobków i neokidów na innych serwach + gra na Singlu już mi się znudziła ;D

Opublikowano

MineMania [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [surv/FreeB] [150 SLOTOW]

 

wl on nie kłam ludzi

 

servera nie polecam nie ogarniają

 

 

 

i właśnie dla tego jest Wl, widać że jesteś dzieckiem i zapraszam na single jak sie nie podoba

Opublikowano

Nick: woosek19

Wiek: 14 lat

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Szukam serwera bez neokidów, z ludźmi którzy pomogą w razie potrzeby, przekonuje mnie także ilość pozytywnych postów w temacie.

Opublikowano

MineMania [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [surv/FreeB] [150 SLOTOW]

 

wl on nie kłam ludzi

servera nie polecam nie ogarniają

 

 

Że nie dostałeś cuba w ciągu minuty, bo admini byli zajęci przenoszeniem serwera to nie znaczy, że nie ogarniają.

Opublikowano

]ZAPRASZAM! NOWE IP!

91.204.162.120

proszę o komentarze na temat stabilności. Parametry maszyny w pierwszym poście tego tematu.

 

Nick: woosek19

Wiek: 14 lat

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Szukam serwera bez neokidów, z ludźmi którzy pomogą w razie potrzeby, przekonuje mnie także ilość pozytywnych postów w temacie.

Nie mam praw do edycji nazwy tematu. Prosiłem o to 2 moderatorów ale jak widać jeszcze nie zajeli się tym. Już o tym pisałem wcześniej...

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Ej dodales a pisze ze mnie nie ma na WL

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano
]ZAPRASZAM! NOWE IP!

91.204.162.120

proszę o komentarze na temat stabilności. Parametry maszyny w pierwszym poście tego tematu.

 

Użytkownik Nejm1 dnia 17 maj 2011 - 22:20 napisał

Nick: woosek19

Wiek: 14 lat

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Szukam serwera bez neokidów, z ludźmi którzy pomogą w razie potrzeby, przekonuje mnie także ilość pozytywnych postów w temacie.

 

Nie mam praw do edycji nazwy tematu. Prosiłem o to 2 moderatorów ale jak widać jeszcze nie zajeli się tym. Już o tym pisałem wcześniej...

 

Nie rozumiem ? ^^ czyli pograć nie moge ? ;x

Opublikowano

Nick: XisD

Wiek: 18 lat

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Ponieważ szukam jakiegoś miejsce pobytu : )

Opublikowano

XisD dodany.

Zapraszam! nowe IP! zero lagów!

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Nick: Sychu

Wiek: 18

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: szukam ciekawego serwera na którym będzie można tworzyć dużo rzeczy i który nie będzie padał po 2-3 dniach jak inne.

Opublikowano

Nick: Wieprzek97

Wiek : 13 lat

Dlaczego ten serwer ? :

 

Otóż dlatego, że szukam serwera z miłą atmosferą (wnioskuję po powyższych postach), czynnego nie przez 1 godzinę od 19 do 20 tylko troszkę dłużej.

POMOGLEM ? - POSTAW PLUSA :)

 

 

wpieprzak2.jpg

Opublikowano

Nick: CmN i CmNPL jeżeli można. [gram na tym i na tym]

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Chciałbym zacząć przygodę z serwerami MC i myślę, że by było by to dobre miejsce do tego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...