Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMania [1.6!] [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [Surv/FreeB] [150 SLOTOW]


arkoso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Arek2343

Wiek:13

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze:Chce zabic czas podczas grania w minecraft z ludzmi

48989605193943787379.jpg

 

mca.png

  • Odpowiedzi 611
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : MrCreeper

Wiek : 14

Dlaczego: Jest co raz mniej serverów Mc , które mają ciekawy klimat . Chciałbym zagrać tu bo uważam że ten server będzie ciekawy i zostanę na dłużej..

Rainbow Dash !!!!

Opublikowano

Dodaj ,, Scorpionexx " i ,, zigzak "

18706.png

18590.png Również korea ;)

32266.png

15808.jpg Kto mi daje Minusy to ma kiepski dzień.

5407.jpg P.S: Zbieram Plusiki ;)

Opublikowano

A gdzie to wzór do co niektórych podań? Kolejnych już nie będę akceptował bez wzoru.

 

 

Dodani.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Dla mnie i dwóch kumpli.

 

 

Nick: Tomash

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Znudził mi się single.

 

Nick: Suchy

Wiek: 16

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Szukam dobrego serva z fajną atmosferą.

 

Nick: soor01

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Słyszałem, że to fajny server.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Ja i Brat oraz Kuzyn

 

Nick: P3trykon

Wiek: 16

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze?: Mam dość serwerów, które po 2 dniach padają oraz nieogarniętych dzieci grających na nich.

 

Nick: Rafii

Wiek: 13

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze?: To samo co wyżej.

 

Nick: Sz9mon

Wiek: 17

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze?: Ponieważ znudziło mi się grać na singlu.

Daj + to nie boli a mnie uszczęśliwi :) ++++++

 

 

 

10 postów[V]

30 postów[V]

50 postów[V]

100 Postów[V]

150 Postów[V]

200 Postów[X]

230 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

500 postów[X]

700 postów[X]

1000 postów[X]

Opublikowano

Nick: rozekpro

Wiek: 14

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Szukam ogarnietego serwera i ludzi/

Opublikowano

ZGŁOSZENIE NA WHITE-LIST

 

Nick: Vector95

 

Wiek:16lat rocznik 95

 

Czemu zamierzam grać?

zamierzam sprawdzić jak inni grają przez serwer i liczę na dobrą grę

Opublikowano

Poproszę o dodanie 2 osób na White-Liste

 

Nick: Eddy oraz Kubalaja

Wiek: Po 15 lat

Czemu? Ponieważ server wygląda dla nas na porządny ;p

Opublikowano

Witam, ja się zalogowałem przez konto kolegi.

Nick: straxis

Wiek: 13

Dlaczegoesz grać na naszym serwerze: Gdyż lubię rozrywki w dobrym towarszystwie oraz grać w Minecraft Multiplayer.

 

I dla kumploszczaka:

Nick: KubaM

Wiek: 14

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Poszukuję spokojnego serwa na którym można sobie spokojnie pograć i zabawić się z ludźmi,

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Bywalec MPC | ProUser

Opublikowano

Nick: Przemek0511

Wiek: 16

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Chcę sobie pograć na spokojnym serwerze, bez dzieci neo i innych noobów którzy rozpier*****ają wszystko co sie da

Opublikowano

Nick: Barney

Wiek: 16

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Chcę się rozerwać w wolnym czasie. Szukam serwera z miłą administracją i w miarę ogarniętego.

 

Z góry dziękuję za szybkie rozpatrzenie podania.

Opublikowano

Nick: oshene1131

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Bardzo mi się podoba, jest dobrze rozbudowany i ma miłą atmoswerę , także mam dużo pomysłów do zrealizowania.

A tak między innymi lubię pomagac innym graczom gdyż gram w ''Minecrafta'' dostc długo

 

Bardzo Proszę o dodania mnie na whitelist , nie będziecie żalowac.

Oczywiście jeżeli ktoś potrzebuje mojej pomocy chętnie pomogę , jak cos proszę pisac na mój profil.

 

Mam nadzieję że do jutra będę grał na serwerze...

 

Serdecznie Pozdrawiam oshene1131

Opublikowano

Nick : Kressh

Wiek: 15 lat

Dlaczego? Ponieważ chciałem sie zabawić na multi bo mnie nudzi gra samemu

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...