Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMania [1.6!] [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [Surv/FreeB] [150 SLOTOW]


arkoso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękujemy za miłe opinie. Obecnie staramy się uporać z atakami. Forum będzie w ciągu kilku dni uruchomione.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

  • Odpowiedzi 611
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam ten serwer, jest najbardziej odpowiadajacy moim wymaganiom, nie ma prostactwa, moderatorzy czasami maja malo czasu i ciezko sie o cos doprosic, ale tez sprawy mozna zalatwic od ręki. Szkoda ze obecnie serwer wisi :/

Opublikowano

Serwer taki sobie .. Pogram troszke ;d ale jest na nim duzo wkurwiajacych dzieci ..

 

@top

 

Serwer zalosny .. weszlem tu zeby napisać posta wchodze i juz mnie jakiś noob zabił i zajebal eq .. Nie polecam serwera .. Porazka bez x autha ..

Opublikowano

Niestety serwer sie rozpadł ^^

Nawet mapę usunęli ;P

 

A ktoś mi kiedyś napisał, że ten serwer jest o niebo lepszy od tego który prowadziłem z kumplem...

 

Ehh...

Opublikowano

Ale z was kretyni. Na serwerze są prowadzone prace co było napisane kilka postów wcześniej. Serwer jest dobry, wręcz bardzo. Nie grałem na serwerze gdzie admini byli tak pracowici.

Opublikowano

Niestety serwer sie rozpadł ^^

Nawet mapę usunęli ;P

 

A ktoś mi kiedyś napisał, że ten serwer jest o niebo lepszy od tego który prowadziłem z kumplem...

 

Ehh...

Nic się nie rozpadło. Mapa jest cała i zdrowa. Trwają testy obecnie na nowej mapie. Testujemy pluginy i wydajność aby zapewnić wam jak najlepszą przyjemność z gry na naszym serwerze.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj grałem na serwie i miałem już dość dużo materiałów, lecz jakieś dziecko zabiło mnie w trakcie craftingu i musiałem pożegnać się z eq... chciałbym aby wprowadzono białą listę aby nie było małych dzieci, które tylko psują radość gry.

Pozdro Vojts

Opublikowano

serwer totalnie posrany... admini i towarzystwo to totalne dno... podsumowując: myslałem ze niektóre serwery minecraft osiagneły juz dno, ale tern serwer się w to dno wkopuje:(

1-12036-560x95.png
Opublikowano

Najgorszy serwer na jakim chyba grałem. Graja sami niepoważni udzie, duużo dzieci, pasożyty. Bardzo niemiła atmosfera. Brak ładu i porządku. Administracja chyba śpi. Tym co jeszcze tu nie grali, radze trzymać się od tego serwera z daaleka.

 

NIE POLECAM!!!

Opublikowano

też nie polecam same nooby grają nieogarnięte dzieci, której wbijają do mojej bazy i mnie zabijajaą i okradają..

Opublikowano

ZROZUMCIE KURWA BO INACZEJ JUŻ SIĘ NIE WYRAŻĘ, ŻE NA SERWERZE SĄ PROWADZONE PRACE. JAK BYŚCIE CZYTALI FORUM DOKŁADNIE TO KILKA POSTÓW WCZEŚNIEJ WSZYSTKO BY BYŁO WYJAŚNIONE!

Opublikowano

ZROZUMCIE KURWA BO INACZEJ JUŻ SIĘ NIE WYRAŻĘ, ŻE NA SERWERZE SĄ PROWADZONE PRACE. JAK BYŚCIE CZYTALI FORUM DOKŁADNIE TO KILKA POSTÓW WCZEŚNIEJ WSZYSTKO BY BYŁO WYJAŚNIONE!

 

Ile to potrwa ??

Opublikowano

No i co z tego, że są prowadzone prace. Czy owa sytuacja upoważnia ich do takiego nagannego zachowania? Nie zmienia to faktu jak gracze powinni się zachowywać. Normalny gracz, pomimo że jest taka sytuacja, a nie inna, nie odwalałby maniany i robił wszystkigo, aby zniechęcić przyjemność gry drugiej osobie.

Na tym serwerze graja ludzie o dwóch twarzach. Z pozoru grzeczni i niewinni, gdy serwer był w normie i pod kontrolą, a teraz trwają prace i widać sposób zachowania tych samych ludzi.

 

NIE POLECAM!!!

I PRACE CZY NIE, KAŻDY POWINIEN WIEDZIEĆ JAK SIĘ ODPOWIEDNIO ZACHOWYWAĆ.

Opublikowano

No i co z tego, że są prowadzone prace. Czy owa sytuacja upoważnia ich do takiego nagannego zachowania? Nie zmienia to faktu jak gracze powinni się zachowywać. Normalny gracz, pomimo że jest taka sytuacja, a nie inna, nie odwalałby maniany i robił wszystkigo, aby zniechęcić przyjemność gry drugiej osobie.

Na tym serwerze graja ludzie o dwóch twarzach. Z pozoru grzeczni i niewinni, gdy serwer był w normie i pod kontrolą, a teraz trwają prace i widać sposób zachowania tych samych ludzi.

 

NIE POLECAM!!!

I PRACE CZY NIE, KAŻDY POWINIEN WIEDZIEĆ JAK SIĘ ODPOWIEDNIO ZACHOWYWAĆ.

 

Grep.. sytuacja była nienormalna więc i takie zachowanie. Normalny więc gracz raczej mając świadomość, że mapa jest tymczasowa, a więc zaraz zniknie nie buduje na niej miasta i nie zbiera surowców. Była to okazja by zaszaleć i spróbować prawdziwego survivalu z pvp, walkami i prawem dżungli.

Co do powyższych wypowiedzi.. warto byłoby się najpierw dowiedzieć o co chodzi, czyli, że mała awaria, że mapa tymczasowa i stąd chaos a dopiero potem wygłaszać opinie.

Opublikowano

Prosiłbym o dodanie mnie do WL, bo widzę, że nie ma już podania. Nick - Greexx oraz Greex. Jestem w miarę normalnym graczem, potrafię spokojnie pograć, pomóc.

 

 

Siara - nom, początkowo to była ziemianka moja, Wieprzaka i jakiegoś kolesia na G. Wyszedłem z serwera, wchodzę za godzinę i... What the fuck? Jakaś twierdza warowna z podziemnymi domkami... Mimo, że np. Minister nas atakował, to przyznaj, że bez tych ataków nie byłoby takiej zabawy. Nie byłoby po co strażować ( choć z tego co widziałem byli na tyle kreatywni, że podkopy robili, podpalali. ) I wgle byłoby jakoś nudno...Gorsze były "Nobki" w środku - np. Mati1999, chyba ze trzy razy mnie zabił, potem się wkurzyłem, zabiłem go, wziąłem diamentowe EQ ( które on przedtem mi zabrał ) i zniszczyłem łóżko...

Opublikowano

nick:blazejjbdg

Wiek:18

Gram: okolo 2 dni

 

Proszę dodajcie mnie do whitelisty jaki będzie wkrótce to możliwe

<a href="http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp" target="_blank"><img src="http://r3.fodey.com/167be1f5b43ab400fb191fd274c58b372.1.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

 

<a href="http://myminicity.com/created?id=3392671" target="_blank">Moje Małe miasto Patrzcie ;D</a>

Opublikowano

White-List JEST NA CHWILE ! TESTUJEMY PLUGINY I MUSIMY TO ROBIC W CISZY I SPOKOJU ŻEBY WSZYSTKO DZIAŁAŁO WIĘC USPOKÓJCIE SIE SERVER DO JUTRA BEDZIE CZYNNY

Edge_Banner_by_Cre5po.jpg

Thank You Edge

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...