Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMania [1.6!] [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [Surv/FreeB] [150 SLOTOW]


arkoso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 611
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z serwerem jest już wszystko okej. Niestety padł dysk na którym backupy się robiły i większa cofka jest. Staramy się wam to wszystko wynagrodzić. Bardzo przepraszamy za zaistniałe problemy...

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

ja tez juz przestalem grac na tym serwie. dzis zrobilem chate o godz 17.30 potm pojechalem na zakupy. przyjezdzam nie da sie zalogowac wchodze na mpc patrze przerwa techniczna mowie ok. wchodze 18.52 a z chaty tylko fundamenty z wczoraj wieczorem. diamenty wszystko poszlo. a taki fajny serwer byl. chyba zaczne grac na world of blocks nawet clienta maja swojego.

tracesunsmall.jpg

 

Czy dasz minus, czy plus WYWALONE MAM NA TO!

Opublikowano

Siema.

Chciałbym prosić o odbanowanie mnie gdyż po cofce serwera zostalem zbanowany nie wiedząc czemu.Dobra ,troche mnie to wkurzyło że się cofneło ,ale bez przesady że ban odrazu.

NICK:Furren

Pozdrawiam

Opublikowano

Serwer naprawdę "niezły".

 

Daję serwerowi: 6 / 10

 

Duży plus tego serwera jest taki, że są praktycznie "zerowe" lagi. Administratorzy są dobrzy i panuje miła atmosfera.

Dałbym oczywiście 10 / 10 ale jest jeden "wieelki" minus. A mianowicie że są potwory.. Jak ogólnie wiadomo potwory na multi straasznie lagują, bez względu na szybkość łącza i maszynę.

Nie dość że lagują, to jeszcze są zbugowane.. Trzy razy mi się zdarzyło zostać zabitym przez niewdzialnego pająka i straciłem cenne przedmioty.

 

Powiem tak, gdyby Administrator wyłączył potwory to ten serwer byłby najlepszym polskim serwerem..

Opublikowano

zapraszam na serwer.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

słaby server, lagi, non stop crashuje (za dużo modów czy co - inne servery mi tak nie crashują), przedmioty znikają z inventory - wszystkim... niedopracowane.

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg
Opublikowano

Arkoso napisał:

serwer przy 70 osobach trzyma się totalnie bez lagów.

 

Hahaha ! Ty to dopiero masz poczucie humoru człowieku.. Przy 65 osobach online podnoszenie drewna trwało "dosłownie" 15sekund..

 

Przed chwilą wbiłem o 15:00bo myślałem że może coś się poprawiło. Myliłem się..

Na serwerze było 25 osób a mimo to czekałem "dosłownie" 3sekundy aby podnieść.

 

Chcesz zniwelować lagi? To wywal te cholerne potworki, daj potwory tylko w nether.

 

Kolejny cytat Arkoso:

Administracja jest kompetentna i cuby umie robić.

 

Mistrzu, ten twój adminek Joriom jest kompletnie nie kompetentny.

10 minut się go pytałem o działkę a on mnie "totalnie olał"...

Opublikowano

@UP kolega wyzej ma racje z ta dzialka ;] tez pytam sie adminow a maja to w du*ie ...

Ale jak narazie to jest + bo serwer fajny ;]

 

 

 

nie wiem co koledzy inny mówią o lagach ale mi to wisi .... ja zadnych lagow niemam przy 100 osobach ;]

 

@Stefan

 

ja mam net 100kb/1s i nie mam lagow ;d

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Ratten wcale tak niemysle ;] tylko gorzej bedzie czlowieczku jezeli beda dodawac dodatki a serwer bedzie padal ;/ ...

Czekam na dzialke niewiem ile i nic.. Prosze admina o odp ;/

 

A tak w ogole to czemu serwer nie dziala i kiedy bedzie dzialac?

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

tak trwają prace nad serverem a te 15 sekund na drewno to dlatego że dziś tak jak było mówione server szwankował i dlatego trwają nad nim prace ^.-

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Opublikowano

Pluginy potężnie się wysypały. Kilka godzin dochodziliśmy który to. Sprawa już naprawiona.

 

 

Zapraszamy na serwer.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Kolejna przerwa techniczna. Jesteśmy ddosowani. Czekamy na interwencje techników z LIVENETU. Tymczasem pozdrawiamy konkurencję, na którą lecą teraz o wiele potężniejsze ddosy(3x100mbit/s)

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Moja opinia ? Najlepszy server NO PREMIUM. Miła atmosfera, kompetentni moderatorzy siędzący na serwie cały dzień. To, że macie problem z działkami, oznacza, że moderator jest w tedy zajęty. Przy 50 graczach na okrągło o coś proszących ciężko jest aby moderator na raz dał wszystkie działki...

 

PS Teraz serwer wstrzymany ?

POMOGLEM ? - POSTAW PLUSA :)

 

 

wpieprzak2.jpg

Specjalista
Opublikowano

Takie jedno małe pytanie kiedy zostanie uruchomione forum i czy w ogole zostanie ? .Przy takiej ilości graczy myśle ,że już dawno powinno być forum.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Co muszę zrobić jeśli podczas logowania pojawia się:

"failed to connect to the server, connection refused: connect"?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...