Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMania [1.6!] [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [Surv/FreeB] [150 SLOTOW]


arkoso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIck:Winirka

Wiek:13

Dla czego chcesz grać: Ponieważ lubie pograć z innymi osobami i mam nadzieje że spotkam jakieś osoby z mpcforum(Serwera)

23.jpg

  • Odpowiedzi 611
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Amonious

Wiek : Prawie 15 lat:)

Dlaczego chcę zagrać?: Szukam ogarniętego serwa na którym gra dużo ludzi i można się fajnie pobawić.

 

Proszę o dodanie.

Opublikowano

Dodaj mnie

Nick Yankes

Wiek 15

Dlaczego chce grac? szukam serwera survival bezlagowego

ankompc.jpg

Opublikowano

Co jest na serwer nie można się zalogować od 3 godz 0 kontaktu z adminem co się dzieje czy to koniec tego serwera bez żadnych informacji serwer OFF

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Opublikowano

Też bym chciał się dowiedzieć o co chodzi

mca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngNie Obchodzą Mnie Wasze Plusy I Minusy.

 

1.Czytasz mój opis

2.Teraz mówisz sobie: to fakt.

3.Twoja ręka spoczywa na myszce.

5.Nie zauważyłeś/aś że nie ma punktu 4.

6.Teraz to sprawdzasz.

7.Uśmiechasz się.

8.Nadal czytasz opis

9.Wiesz że to co przeczytałeś/aś to prawda

Opublikowano

DZIAŁA PANOWIE I PANIE DZIAŁA ON ŻYJE

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Opublikowano

Nick:Daniel2223

Wiek:15

Dlaczego chcesz zagrać?: Nudzi mi się, nie mam co robić a lubie minecrafta

sygna1.png

Sygna by Kjiujik

Opublikowano

dodani.

 

Uwaga! Zbieramy pieniądze na maszynę dedykowaną. Dużo już nie zostało. A jeśli nie uzbieramy do końca to serwer nie będzie mógł dalej tak istnieć. Prosilibyśmy o chociaż najmniejsze dotacje. Każda zł się liczy. W zamian można uzyskać coś ciekawego na serwerze lub jakąś reklamę/usługę hostingu na serwerze dedykowanym.

Informacje na gg 1419796. Chętnie przystąpimy do jakiejś współpracy. Niekoniecznie dużej.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

serwer działa już od 19coś. Oto screen że działa

beztytana.png

 

Proszę o przeczytanie mojej wiadomości wyżej.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

dodani.

 

PONAWIAM:

Uwaga! Zbieramy pieniądze na maszynę dedykowaną. Dużo już nie zostało. A jeśli nie uzbieramy do końca to serwer nie będzie mógł dalej tak istnieć. Prosilibyśmy o chociaż najmniejsze dotacje. Każda zł się liczy. W zamian można uzyskać coś ciekawego na serwerze lub jakąś reklamę/usługę hostingu na serwerze dedykowanym.

Informacje na gg 1419796. Chętnie przystąpimy do jakiejś współpracy. Niekoniecznie dużej.

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

A więc tak

Nick: StormChaser

Wiek:13

Nie jestem żadnym noobem, nie patrzcie na wiek, to nie ma nic do rzeczy.

Chce grać na waszym serwerze ponieważ szukam dobrej zabawy i możliwości podzielenia się z innymi swoją twórczością i kreatywnością

514590.png[/url]
Uczeń
Opublikowano

fajfuno23 i przemo3679

17 i 17

po co ?? a po co nie lubimy multi ;d;d;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...