Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpalam wszystko jak na filmie i komp mi się wyłącza a dokładnie resetuje ?? ?

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powie mi ktoś dlaczego po 2 minutach gry serwer pada -.-?

mam najnowszego WordlEdita

i pada co 2 minuty :(

help

mam serwer w hostingu 10 slotów

 

To weś zaktualizuj jeszcze CommandBook i będzie git

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Opublikowano

To weś zaktualizuj jeszcze CommandBook i będzie git

Nie polecam wam wersji 6.1 od Krzysztofy. Jest tak kijowo zrobiony, że szok. Ja który jestem powiedzmy początkujący lepiej to zrobiłem.

Opublikowano

Zrób coś z tymi plikami, wo gule pvp nie działa z pluginem czy bez niego, z komendą pvp on czy bez niej ...

 

Zrób coś z tymi plikami, wo gule pvp nie działa z pluginem czy bez niego, z komendą pvp on czy bez niej ...

 

Dodatkowo wkurza Mnie to że gdy gracz wpisze weather, reload itp... wyskakuje komunikat: ,,Krzysztofa zabrania używania komend nieuprawnionym osobą sad.gif" możesz go zmienić na np. ,,Ta komenda jest niedozwolona dla gracza!'' angry.gif

 

 

 

 

Wkurza mnie to samo, pliki i pluginy są do dupy a jeszcze, od 2 miesięcy nie dodajesz tego 7.0 .

 

WIELKI MINUS

Opublikowano

Jak mam dostać się do 3 świata: Niebo ??

 

Mógłby ktoś napisać wszystkie komendy ?? Bez nich nie da się być Administratorem na serwerze.

 

Proszę O Pomoc.

 

Jest ktoś kto by mógł pomóc ?? z tym problemem ???

76561198034439306.png

Opublikowano

No ej. Pobieram v6.1 i nie mam połowy pluginów z listy. A po drugie to jakiś krzaczkowe archiwa są w plikach które nie są do niczego potrzebne, a ważą 40MB.

Opublikowano

krzysztof wez wrzuc na inny hosting bo z file server mma zabujcza predkosc 18kb/s. Niemozesz wrzucic na multiupload.com??

886689315.png

NIEMA TO JAK ZBUGOWANE CHROME :D

Opublikowano

Witajcie, macie tutaj moje pliki, na które tak długo czekacie.

Stara wersja v.1 wymaga Mysql, lecz nowa wersja v2/v3 już tego nie wymaga!, niżej tut jak ktoś woli wersje z Mysql:

 

http://www.mpcforum....wery-minecraft/

 

Pliki działają na Minecraft 1.7.3

 

 

Spis wszystkich pluginów:

 

 

 

AuthMePL - Rejestracja kont

AutoMesage - Automatyczny botek spamujący co określony czas na czacie

AutoSave - Automatyczna AutoCofka

BackupPlugin - Automatyczne backupy map do kilka godzin.

BetterShop - Plugin do sprzedawania itemów, ten sam co jest na MPC

Cleaner - Plugin do skanowania co ma dany gracz w eq, lub też można wyczyścić komuś eq, czy też sobie.

CraftBook - cały zestaw - Plugin do stacji, kolejek, bram i wszystkiego co jest fane

Essentials - Dużo podstawowych komend jak /spawnmob /time day /spawn itp

FoundDiamonds - Gdy ktoś znajdzie diament/złoto to napisze na czacie informacje, że gracz ten i ten znalazł diament, i po tym jak ktoś znajdzie diament, każdy inny dostaje kilka sztuk węgla/żelaza

godpowers - Plugin do komendy na nieśmiertelność na siebie i na kogoś.

HeroChat - Plugin do robienia osobnych kanałów rozmów oraz kolory rang/każdy kto pisze na globalnym to jest to widziane tylko do 200 kratek, można to zmienić.

Iconomy - Plugin do Waluty na serwerze.

IPGet - Do pokazania ip gracza, np /ip Krzysztofa

KiwiAdmin - Bardzo dobry plugin do kickowania, kickowania wszystkich naraz czy też banowania z powodem. np /ban Krzysztofa powod laugh.gif

LWC - Do zabezpieczania skrzyń/drzwi

MagicCarpet - Do latania na szklanym dywanie, oraz chodzenia po wodzie komenda /jesus

MyWarp - Plugin do warpów, oraz prywatnych warpów.

Permissions - Do ustawiania Permissionsów dla graczy

PlugMan - Do listy pluginów, resetowania ich itp

ProperTime - Fajny plugin do tego, że można ustawić dłuższy dzień i krótszą noc, tutaj akurat tak jest ustawione, lecz mozna to sobie zmienić.

QuickBelt - Jest to do automatycznego przełączania itemka w eq do następnego, przydatne przy kopaniu, komenda /qb

RealShop - Plugin do robienia Skrzynek takich jak w grze np Metin2, i w nich można sprzedawać itemka, tzn wrzucasz tam coś do niej, i jak ktoś coś z niej zabiera to daje tobie kase a jemu zabiera, bez tabliczekch terenów, można zrobić botka co pilnuje i sprzedaje twój teren

RuneCraft - Do robiebia różnych bram, latających wysepek i wiele wiele więcej.

SimpleReserve - Do rezerwacji slota dla wybranej np grupy, w tym przypadku dla Moda, SuperModa, Admina,Vip-a,Donatora.

SlowHealth - HP się regeneruje wolniej, można zrobić, że wcale się nie będzie regenerowało

Stats - Pokazuje ci statystyki, min ile grałeś na serwie, ile postawiłeś klocków etc, komenda /stats

TreeHunger - Z drzew drop wełna, mączka kostna itp.. mozna ustawić dowolny drop dowolnych itemów

uQuest - Plugin do questów, komenda /q

Whitelist - Biała lista graczy, graczy do WL dodajemy w folderze plugins/whitelist, lub komendą /whitelist add nick czy też w konsoli bez /

WolfPound - Można sobie zaodoptować wilka za kasę z iconomy

WorldEdit - Plugin do edycji mapki

WorldGuard - Plugin do zabezpieczeń jak Cuboid, lawa woda ogień TNT itp..

PermissionsPLUS - Dawanie rangi w locie

MobArena - Walki z mobami na arenie

AntiXRay - Jak sama nazwa wskazuje

ObuShutTheHellUp - Filtr spamu w konsoli

PvPToggle - Pvp na życzenie

 

Możliwe, że jest jakiś bonus smile.gif

 

 

 

 

 

 

Najnowsza wersja plików v5 PL jest spolszczona niemalże w 95 %

 

Aby zagrać dodajemy się do wl komendą

whitelist add nick

w konsoli

 

Aby dać se op to piszemy w konsoli:

op nick

 

NOWA METODA NADAWANIA RANG (Np. Admin)

 

Dodawanie do grupy:

 

/permissions nick w:world parents add grupa

 

Kasowanie z grupy:

 

/permissions nick w:world parents remove grupa

 

Lista istniejących grup na graczu:

 

/permissions nick w:world parents list

 

Pierw kasujesz z istniejącej grupy, np Gracz,Vip,Mod itp.

Potem dodajesz do wybranej grupy, np Administrator,Wlasciciel itp.

world to nazwa twojego świata, jeżeli mapka nazywa się 123asd to musisz to zamienić na tą nazwę.

 

Przykład: Nadanie rangi Administrator dla gracza wilk.

 

Pierw kasujemy go z grupy "gracz"

W tym celu piszemy komendę:

 

/permissions wilk w:world parents remove gracz

 

Następnie dodajemy go do grupy "Administrator"

W tym celu piszemy:

 

/permissions wilk w:world parents add Administrator

 

I takim oto sposobem mamy admina

 

Można dać se też "Właściciela"

 

W konsoli serwera komendy piszemy nie poprzedzając ich ukośnikiem "/"

 

 

Tutek dla permissions PLUS (którego narazie w plikach sprawnego nie ma )

 

http://www.mpcforum.pl/topic/380991-dltut-permissionsplus-v31/

 

Video Poradnik jak włączyć serwer:

 

 

Video Poradnik V2 jak włączyć serwa, zainstalować javę i pozbyć się waszego błędu z javą smile.gif

 

 

UWAGA! Speed x3!

 

Hasło do plików to:

 

www.mpcforum.pl

 

 

Co zostało zmienione w wersji V2?

 

Nie potrzebne jest Mysql do odpalenia serwera, wystarczy włączyć serwer i grać!

Naprawiłem wiele błędów, zoptymalizowałem pluginy oraz dodałem kilka fajnym usprawnień jak np nadawanie rangi dla gracza w "locie"

Są też skonfigurowane Shopy z cenami podobnymi jak były na serwerze MPC.

 

Resztę sam zobacz i zgłoś wszelkie błędy w temacie.

 

Co zostało zmienione w wersji V3.0?

 

-Zostało poprawionych wiele bugów związanych z ustawieniami.

-Dodany plugin, który daje możliwość włączenia lub wyłączeni pvp na sobie komendą: /pvp off, /pvp on

-Dodany został także plugin AntyXray, który ukrywa złoża pod ziemią, dzięki czemu Cheaterzy nie pograją se.

-Dodany plugin MobArena, którą można zrobić arene pvp, w przyszłości opisze jak zrobić arene.

-Zaktualizowane zostały pluginy do najnowszych wersji oraz poprawione zostały w niektórych błędy.

-Został dodany filtr na spam napisu: System is overloaded!

-Rezerwacja slotów dla rang specjalnych.

-Dodana ranga kox,zazłużony (ranga zasłużony oraz kox ma prawo do wiaderka z wodą na swojej działce) oraz ranga dla liderów gildi CL

-Dodany plugin na min. własne frakcje (gildie) Wojny pomiędzy frakcjami oraz tereny frakcji i ich przechwytywanie.

-Zoptymalizowane startery pod serwery zwiększające wydajność do 300%!

-Limity spawnowania mobów oraz chunków w celu zwiększenia wydajności serwera.

-Nowy plugin permissionsPLUS.

-Jak na razie to chyba wszystkie zmiany

 

Co zostało zmienione w wersji V3.5?

 

-Aktualizacja pod Minecrafta 1.7.2

-Aktualizacja pluginów oraz poprawka kilku błędów.

 

Co zostało zmienione w wersji V4.2?

 

-Poprawione bugi w permissions

-Aktualizacja Craftbukkit do najnowszej wersji 1060.

-Poprawienie następnych błędów w permissions.

-Ogólne poprawienie wydajności serwera.

-Wyczyszczone logi

-Wykasowane dane z bety, oraz poprawiono kilka komunikatów

-Aktualizacja pod najnowszego minecrafta 1.7.3 oraz blokada wchodzenia na serwer na zbugowanym cliencie 1.7.2, na którym można było duplikować pisonami itemy

-Zaktualizowane oraz poprawione pluginy pod najnowszą wersję minecrafta oraz bukkita.

-Wyłączony został limit chunków, który powodował wielkie "dzióry" w mapie

-Wyłączony limit mobów, który niewiele zwiększał wydajnośći.

-Dodana aplikacja "MCGUI" którą można zarządzać serwerem, nie znając praktycznie komęd "automatyczne backupy map, pluginów o wybranej porze itp" Odpalamy ją plikiem: Start Menu GUI.bat

-Więcej dowiecie się grając i testując

 

Co zmieniono w wersji v5.0 PL

 

-Poprawiono sporo błędów z permissions związanych z worldguard oraz cuboidami.

-Zmieniono plugin Essentials na ComandBook, lecz ustawienia permissions zostały na to i na to ustawione.

-Został spolszczony główny silnik serwera Craftbukkit to polskiej wersji, spolszczone zostało prawie wszystko.

-Wywalenie plugina performance tweek, który psuł serwer oraz spowalniał ładowanie mapki.

-Wyczyszczone logi plików oraz przygotowane na postawienie nowego serwera.

-Spolszczony plugin Mobarena.

-Spolszczony plugin Whitelist.

-Spolszczony plugin permissions.

-Spolszczony plugin Jobs.

-Spolszczony plugin comandbook po części.

-Zamieniony plugin RealShop na chestshop w polskiej wersji.

-Dodany został skrypt do automatycznego backupa świata, wpisy co crona podam poniżej:

35 3 * * * cd /var/folder_serwera/folder_z_skryptem && ./backup.sh > /dev/null 2>&1

Skrypt wykonuje zadanie codziennie o godzinie 3:35 rano, wcześniej informując na serwerze o tym jeżeli ktoś jest.

-Zmieniona została wiadomość powitalna na ładniejszą.

-Kolory rang w permissions zostały zmienione na ładniejsze.

-Dodany został 3 świat "niebo" wchodzi się do niego poprzez spanie w łóżeczku.

-Nowy starter, który wykrywa położenie javy.

-Jak narazie to chyba wszystko dużo czasu poświęciłem do zrobienia tego wszystkiego, więc liczę na wasze minimalną dla mnie motywację, czyli plusiki na MPCFORUM.

 

Co zmieniono w wersji v6.0 PL

 

-Aktualizacja pod najnowszego minecrafta 1.8 oraz 1.8.1.

-Plugin LWC został zamieniony na Lockette z racji iż LWC nie jest obecnie zaktualizowany pod nowego nierekomendowanego Bukkita, aby zabezpieczyć drzwi/skrzynkę/piecyk itp należy położyć na tym tabliczkę, a to już reszta ustawi się automatycznie, druga tabliczka włącza dostęp dla wszystkich lub wybranych.

-AntyXray zamieniony został pluginem KillXRay z powodu lepszej skuteczności działania

-MobArena zaktualizowany do najnowszej wersji.

-Naprawa błędów bukkita, ktore uniemożliwiały grę.

-Poprawione zostały ustawienia permissions pod nowe pluginy.

-Naprawiony problem z kolorami czatu w HeroChat.

-Spolszczony po części bukkit.

-Nowy menager serwera "Menu GUI".

-Kilka komentarzy w konfiguracji.

 

Download:

http://www.fileserve.com/file/zHXWDdz/Server_Files_By_Krzysztofa_V6.0_PL.rar

Skan:

http://img52.imagesh...8992/skanfk.png

 

Co zmieniono w wersji v6.1 PL

 

-Naprawiony problem z otwieraniem plecaka, który psuł serwer.

-Kilka zamian w spolszczeniu bukkita.

-Naprawione permissions dla lockete.

Oraz kilka innych błędów, których nie wymieniłem smile.gif

 

Download:

http://www.fileserve.com/file/xNyPW9J

Skan:

http://img695.images...39/naksskan.png

 

UWAGA!

 

Jeżeli masz jakiś błąd z javą, to zainstaluj se najnowsze JRE 7!.

 

Jak masz x64 bitowy system to musisz zainstalować 2 wersję: x86 oraz x64

 

jre-7-windows-x64.exe

(należy akceptować regulamin Oracle, aby zacząć pobierać plik)

 

jre-7-windows-i586.exe

(należy akceptować regulamin Oracle, aby zacząć pobierać plik)

 

Jeżeli masz x86 (32) bitowy system to tylko: x86

 

jre-7-windows-i586.exe

(należy akceptować regulamin Oracle, aby zacząć pobierać plik)

 

Liczę na plusa za moją pracę oraz czas.

Pozdrawiam Krzysztofa laugh.gif

 

Stare wersje:

 

 

V1

 

 

DOWNLOAD:

 

http://www.multiupload.com/DQRXJDI8OU

 

SKAN:

 

skanx.png

 

 

 

Fix na wersie 1.6-1.6.5

 

 

Plik wrzucamy do głównego folderu z serwerem i zamieniamy pliki.

Po zamianie można się łączyć z najnowszą wersją minecrafta.

 

Download:

1

http://ci.bukkit.org/job/dev-CraftBukkit/Recommended/artifact/target/craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

zmieniacie nazwę pliku na:

craftbukkit.jar

 

Skan:

 

http://www.virustota...7469-1306686196

 

 

Wersja V2:

 

 

Download:

 

http://www.multiupload.com/NGHZN7FDHI

 

skan:

 

skanu.png

 

 

 

Download V3.5

 

 

http://www.multiupload.com/35W2RLG48Y

 

skan:

 

46547311.png

 

 

 

DOWNLOAD V4.2

 

 

http://www.fileserve.com/file/g34bVvf

 

skan:

 

skani.png

 

 

 

Download v5.PL:

 

 

http://www.fileserve.com/file/PmPunzW/Server_Files_By_Krzysztofa_V5.0_PL.rar

 

skan:

http://img571.images...1/3526/skan.png

 

 

 

 

A gdzie Komendy administratora ? Kiedyś wrzuciłeś listę bodajże do 1.7.3 a tutaj nie ma. Proszę o dodanie komend.

76561198034439306.png

Opublikowano

Jest ktoś kto by mógł pomóc ?? z tym problemem ???

Spróbuj pobrać plugin np: MultiWorld( lub MultiVerse), MyWorld.

W nich są wgrane komendy do teleportowania się między światami.

W MultiWorld( lub MultiVerse) będzie: /goto skylands a w MyWorld : /tpp skylands.

;)

Opublikowano

POMOCY

Gdy włączam server wyskakuje server error guierror czyli Server error. Java terminated unexpectedly. PROSZE O POMOC z góry dzienki :)

Daj mniej ramu. Zaznacz dobrze jave.

Opublikowano

dajcie na inny hosting te pliki bo juz 3razy sciagalem i blad archiwum ... a sciaga ponad godzine te pliki taki transfer mam z fileserver

886689315.png

NIEMA TO JAK ZBUGOWANE CHROME :D

Opublikowano

wie ktoś czemu nie może się nikt połączyć? próbowałem na wesji 6 i 6,1 i dupa... używam hamachi.

wcześniej wszystko było ok...

po prosto nie wyszukuje ludziom serwa...

Opublikowano

Prosze zmien hosta bo sciagajac z fileserve 85mb to jakies 2h !

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Spróbuj pobrać plugin np: MultiWorld( lub MultiVerse), MyWorld.

W nich są wgrane komendy do teleportowania się między światami.

W MultiWorld( lub MultiVerse) będzie: /goto skylands a w MyWorld : /tpp skylands.

;)

 

A Znasz może komendy które działają na ów server ? chodzi mi również o te żeby dawać komuś cuboida np ze zaznacze tu i tam dzialke i nikt inny oprocz mnie nie moze jej rozwalac i ten ktos kto ją ma, przydało by się to w notatniku napisać bo mam nadzieję że jest dużo tych komend. A co to tego pluginu to jak go pobrac ?? tak poprostu i wrzucic do plugins folder ?? i będzie działało ??

76561198034439306.png

Opublikowano

Tak są na 1.8.1 lecz obecnie nie miałem zbyt wiele czasu zaktualizować do najnowszej wersji plików pozbawiając ich z błędów :)

 

wie ktoś czemu nie może się nikt połączyć? próbowałem na wesji 6 i 6,1 i dupa... używam hamachi.

wcześniej wszystko było ok...

po prosto nie wyszukuje ludziom serwa...

 

na 100% blokuje Ci zapora systemowa/Nod itp :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztofa to są twoje pliki serwerowe więc z łaski swojej odpowiedz na moje pytanie.

 

Z łaski swej, google nie bolą.. wystarczy wpisać słowa kluczowe !!

Co do pluginów, tak wystarczy wrzucic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...