Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

*Po wpisaniu /kit start bodajże i użycie tych itemów startowych crashuje się serwer...

*Plugin LWC blokuje, że nie można nic wykopać itd.

*Pisze, że serwer jest przeciążony, a na serwie są tylko 2 osoby... na wcześniejszych plikach przy 20 osobach nic nie pisało.. i nie było lagów.

Jak pomogłem daj + :)

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podmieniłem jak mówiłeś, ale teraz wyskakuje "Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded?" masz jakieś inne pomysły.

I do tego wszystkiego jak chce się zalogować "Outdated server"

Z góry wielkie dzięki

Opublikowano

@Krzysztofa, te pliki, to nie są pliki twórców Craftbukkita! Nie rozumiem, czego TY nie rozumiesz w ich wpisie na twitterze. NIE MA JESZCZE ORYGINALNEGO CRAFTBUKKITA 1.0.0!

Opublikowano
@Krzysztofa, te pliki, to nie są pliki twórców Craftbukkita! Nie rozumiem, czego TY nie rozumiesz w ich wpisie na twitterze. NIE MA JESZCZE ORYGINALNEGO CRAFTBUKKITA 1.0.0!

 

To powiedz mi panie znawco skąd ja je pobrałem?

Pobrałem je ze strony:

ci.bukkit.org

I spolszczyłem.

 

A co do tematu macie tutaj poprawione permissions na warpy:

 

http://www.multiupload.com/ZGF6RQS4R7

 

NIE MA JESZCZE ORYGINALNEGO CRAFTBUKKITA 1.0.0

 

NIE MA JESZCZE REKOMENDOWANEGO CRAFTBUKKITA NA 1.0.0 mylisz pojęcia :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

  • permissions kacper w:world parents add wlasciciel

musisz jeszcze wpisać:

 

permissions kacper parents remove Gracz

 

i będzie działać

 

Da się jakoś zaaktualizować pliki 6.1. ?? żeby działy na wersje 1.0.0 bo te nowe pliki niestety ale mi nie chodzą, NIech ktoś pomoże

 

Da się, w starych plikach kopiujesz se tylko folder plugins/worldGuard i authme i lwc chyba to na tyle potem kasujesz resztę i wrzucasz nowe pliki nie kasując mapy, potem te skopiowane wrzucasz do nowych plików razem z mapką i powinno działać :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Podmieniłem pliki, ale dlaczego mogę otwierać wszystkie skrzynki jak koledzy mają założone <private>, i większość tych wszystkich zdań, np przy logowaniu mam po angielsku ?

Opublikowano

Mi przez te LWC jak chcę postawić jakiś blok lub zniszczyć pisze takie coś:



[code]
2011-11-22 19:04:50 [sEVERE] Could not pass event PLAYER_INTERACT to LWC
com.griefcraft.scripting.ModuleException: LWC Module threw an uncaught exception! LWC version: 3.53 (b294)
at com.griefcraft.scripting.ModuleLoader.dispatchEvent(ModuleLoader.java:204)
at com.griefcraft.lwc.LWC.sendLocale(LWC.java:1315)
at com.griefcraft.listeners.LWCPlayerListener.onPlayerInteract(LWCPlayerListener.java:180)
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$11.execute(JavaPluginLoader.java:330)
at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:58)
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:339)
at org.bukkit.craftbukkit.event.CraftEventFactory.callPlayerInteractEvent(CraftEventFactory.java:171)
at net.minecraft.server.ItemInWorldManager.interact(ItemInWorldManager.java:266)
at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:592)
at net.minecraft.server.Packet15Place.a(SourceFile:39)
at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)
at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:92)
at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:516)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:414)
at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:457)
Caused by: com.griefcraft.scripting.ModuleException: java.lang.NullPointerException
at com.griefcraft.sql.Database.printException(Database.java:144)
at com.griefcraft.sql.MemDB.getModes(MemDB.java:225)
at com.griefcraft.modules.modes.NoSpamModule.onSendLocale(NoSpamModule.java:72)
at com.griefcraft.scripting.ModuleLoader.dispatchEvent(ModuleLoader.java:197)
... 15 more
Caused by: java.lang.NullPointerException
at com.griefcraft.sql.MemDB.getModes(MemDB.java:213)
... 17 more

Jak pomogłem daj + :)

Opublikowano

Eloszka Ludzie !

 

Mam problem natiomast gdy odpalam serva i moi koledzy chcą się połączyć wyskakuję im "can't reach server"

Natomiast ja łączyłem się doskonale...

Zaś dziś mi wyskakuję "Unknown host " i moje ip hamachi.

a kolegom nadal to samo podkreślam że server presmissions jest skonfigurowany poprawnie i moje ip jest dobrze wpisane..

To wszystko z góry dzięki za pomoc

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Odpalam server przez MC Server GUI i wyskakuje takie coś:

174 recipes

27 achievements

2011-11-22 20:18:52 [INFO] Startowanie serwera minecraft By Krzysztofa v7.0 PL na Minecrafta 1.0.0

2011-11-22 20:18:52 [INFO] Ladowanie ustawien serwera

2011-11-22 20:18:52 [INFO] Startowanie serwera Minecraft na porcie 5.59.244.222:25565

2011-11-22 20:18:52 [WARNING] *****PROBLEM Z PRZEKIEROWANIEM PORTOW!

2011-11-22 20:18:52 [WARNING] Wyjatkiem jest: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

2011-11-22 20:18:52 [WARNING] Byc może serwer jest już uruchomiony na tym porcie?

A kiedy wchodzę w minecraft pisze Outdated Server!

Co zrobić proszę o pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...