Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema możliwe ze był tu mój problem gdzieś opisany

[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

 

zmieniałem porty i pomagało server sprawdzam na razie na hamachi pisze ze port jest odblokowany jak ktoś wie jak to naprawić

z góry dzięki

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ParysPL

Zresetuj komputer, mi to pomogło :)

 

EDIT:

lub ten program którym sprawdzałeś port blokuje ci go.

Wyłącz ten program i powinno pomóc.

Opublikowano

@ParysPL

Zresetuj komputer, mi to pomogło :)

 

EDIT:

lub ten program którym sprawdzałeś port blokuje ci go.

Wyłącz ten program i powinno pomóc.

niestety to nie pomaga mogę się zalogować pograć trochę i wywala taki błąd na serwerze i nie mogę się połączyć muszę resetować server

Opublikowano

Działa jedynie GUI.exe, reszta nie chce sie odpalić, a i tak GUI nie wczytuje pluginów i nie można nic zrobić, whitelista ciągle off, nawet jeśli ją wyłącze, to nie moge wbic... Masakra...

Opublikowano

Działa jedynie GUI.exe, reszta nie chce sie odpalić, a i tak GUI nie wczytuje pluginów i nie można nic zrobić, whitelista ciągle off, nawet jeśli ją wyłącze, to nie moge wbic... Masakra...

Na WL jest osoby plugin wszystko działa bez ustawiania.
Opublikowano

Krzysztofa nie postarałeś się.Nie da się dać cubów.wpisze już po zakończeniu /region save a gracze mają samowolkę i wszystko na cubie mogą robić.Cub jest tylko on ignoruje zablokowanie.Do tego są wyłączone creepery(Niszczenie terenu) a i tak niszczą.

Opublikowano

Krzysztofa nie postarałeś się.Nie da się dać cubów.wpisze już po zakończeniu /region save a gracze mają samowolkę i wszystko na cubie mogą robić.Cub jest tylko on ignoruje zablokowanie.Do tego są wyłączone creepery(Niszczenie terenu) a i tak niszczą.

 

 

 

Jak byś czytał poradniki to byś nie spamował swoją niewiedzą :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Co się dzieje jak mi taki coś wyskakuje w consoli a potem serv się wyłącza??

 

 

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)

2011-11-09 14:28:11 [sEVERE] Unexpected exception

java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;

at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)

at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)

at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)

at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)

at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)

at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)

 

Opublikowano

Mam pewien problem, otóż po zalogowaniu na serwer otrzymuje komunikat z konsoli o zatrzymywniu serwera. Konczy sie on linijka <Wielki_Brat>:Stopping the Server. Prosiłbym o dość szybką pomoc.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam Serdecznie! Mam pytanie odnośnie IConomyChestShop. Jestem adminem wiec mogę stawiać sklepy, ale nikt inny tego nie potrafi. Byłoby ok, ale nik nie potrafi również kupować w tych sklepach. Co należy zmienić by każdy mógł stawić sklepy i kupować w nich. A jeśli jakimś sposobem się załączy, to znowu nie dziala /spawn. Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuje.

Opublikowano

Krzysztofa wielkie dzięki ! wszystko działa obys wiecej takich rzeczy udostepnial

 

Lecz znalazlem problem

Gdy wbijam na serwer to pisze zaloguj sie wpisujac /login haslo...

wpisuje i pisze haslo zaakceptowane lecz nie moge sie ruszyc i znow pisze tym razem zarejestruj sie wpisujac /register haslo

ok wisuje nawet to i pisze jestes juz zarejestrowany . wczesniej wszytsko dzialalo lecz teraz niewiem oco chodzi ;/

acha i jak usnac witaj na serwerze <link> na inny w jakim folderze to jest?

i jak usunac takie okno gdzie pisze nasze forum mpcforum.pl/krzysztofa itd ?

za odpowiedz dziekuje i dam +

Opublikowano
i jak usunac takie okno gdzie pisze nasze forum mpcforum.pl/krzysztofa itd ?

 

w folderze plugins/

 

masz plik: automessages.properties

w tym pliku to zmieniasz.

 

można najnowszy link do tej wersji? 1.8.1

 

yyy?

 

tutaj masz? :D

 

Co zmieniono w wersji v6.2 PL

-Wyczyszczono logi:)

-Naprawiony problem z otwieraniem plecaka, który psuł serwer.

-Kilka zamian w spolszczeniu bukkita.

-Naprawione permissions dla lockete.

Oraz kilka innych błędów, których nie wymieniłem smile.gif

 

Download:

http://www.multiupload.com/8ITS4VMS49

Skan: http://img689.images.../1092/ssv62.png

 

A tak poza tym obczajcie to:

 

 

qmdc.jpg

 

 

To jest akurat stara wersja plików, pewnie na nowych więcej pobierań + 4 inne kraje xD

 

hehe :D

 

Aha noi mamy już 160880 wyświetleń :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

64016336447202422421.png

 

Jak to naprawić (przy włączaniu start w GUI). Próbowałem na obu javach. Win 7 64x

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...