Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie mam już problemów ale wcześniej było masa bugów :D I jak wyłączyć potwory bo szukam plugina i znaleźć nie mogę :( na 4.2 jakoś znalazłem a teraz nie pamiętam

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Ja nie mam już problemów ale wcześniej było masa bugów :D I jak wyłączyć potwory bo szukam plugina i znaleźć nie mogę :( na 4.2 jakoś znalazłem a teraz nie pamiętam

 

Bez pluginu, można edytować plik : "server.properties" zmienić spawn-monsters=true na false ... i tyle :)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Jest na false i dalej są ale się upewnię

 

@EDIT

 

Przestawione na false i dalej są :/

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Witam.

Wie ktoś może jak zrobić na serwerze nowego warp'a ?? Próbowałem komendą /setwarp <nazwa> i pisało mi "Permission denied" :/

Proszę o pomoc.

banerwar2_nhhsxxr.gif


Opublikowano

Witam permissions w tych plikach jest dobry, wy pewnie zamiast w nowym folderze rozpakować pliki 6.1 to zamieniliście pliki z 6.1 :)

 

A tak poza tym to te pliki jak już mówiłem są ZBUGOWANE, ponieważ są jeszcze na nierekomendowanej wersji bukkita.

 

Aktualnie jestem w trakcie robienia paczki v7.0, w której będzie spolszczone "wszystko ?":)

 

Oraz będzie nowa metoda instalacji i naprawione wszelkie wasze poprzednie problemy które teraz macie, chociaż ja żadnych problemów przy testowaniu ich nie miałem.

 

Po1 to nie wiem po co wklejesz ta paczke ze warzy za 80 mb? i pliki tak obciarzaj i sa sbugowane wczesniejsze wersje byly lepsze ...

 

Czytaj @UP ważą 80 MB bo tyle mają ważyć jak nie chcesz to nie pobieraj nikt Ci tego nie każe :)

Cały mój czas oraz moja praca jest dla was za DARMO, więc nie marudź...

Równie dobrze mógłbym te pliki zrobić płatne na każde klucz oraz zabezpieczenia na 1 osobę, ale tego nie zrobie, bo to jest 4Fun :D

 

@Edit a tutaj macie ode mnie bonusa :)

 

AntyXray

/axr on - Włączenie pluginu.
/axr off - Wyłączenie pluginu.

 

AutoSave

 

/save - Zapis świata.

 

CommandBook

 

/give /item - Podarowanie dowolnemu itemu danej osobie.
/who - Lista graczy online na serwerze.
/kit - Startowe eq.
/setspawn - Ustalenie punktu spawnu na serwerze.
/time - Zmiana dnia lub nocy na serwerze.
/spawnmob - Spawnowanie danego moba.
/weather - Zmiana pogody.
/teleport /tp - Teleportowanie gracza.
/warp - Teleportowanie do danego punktu.
/setwarp - Ustalenie danego punktu do teleportacji.
/mute - Zakaz pisania dla danego gracza.
/broadcast - Wiadomość dla wszystkich na serwerze.
/kick - Wyrzucenie gracza.
/ban - Zbanowanie gracza.
/unban - Odbanowanie gracza.
/isbanned - Lista zbanowanych.

 

 

iConomy

 

/money - Sprawdzenie ilości pieniędzy na koncie.
/money pay - Przelanie pieniędzy na konto danego gracza.
/money set - Ustalenie ilości pieniędzy na koncie danego gracza.
/money reset - Zresetowanie konta danego gracza.
/money hide - Ukrycie konta danego gracza.
/money create - Stworzenie konta.
/money remove - Usunięcie danego konta.
/bank - Zbiór komend dotyczących banku.

 

iConomyChestShop

 

/buy - Kupowanie itemów.
/sell - Sprzedawanie itemów.

 

Jobs

 

/jobs browse - Lista dostępnych prac.
/jobs join - Dołączenie do pracy.
/jobs admininfo - Info o pracy danego gracza.
/jobs employ - Zatrudnienie gracza do pracy.
/jobs fire - Wyrzucenie gracza z pracy.
/jobs promote - Dodanie lvli do pracy.
/jobs demote - Zabranie danego levela z z pracy.
/jobs grantxp - Dodanie exp do pracy
/jobs removexp - Zabranie expa z pracy.
/jobs transfer - Przeniesienie z pracy do innej zachowując poziomy.

 

LWC

 

/cpublic - Stworzenie publicznego zabezpieczenia.
/cpassword - Zabezpieczenie na hasło.
/cprivate - Prywatne zabezpieczenie.
/cunlock - Odblokowanie.
/cinfo - Info o zabezpieczeniu.
/lwc - Zbiór reszty komend.

 

Magic Carpet

 

/mc - Włączenie/Wyłączenie dywanu.

 

Warpz0r

 

/warp - Lista dostępnych warpów.
/setwarp - Teleportacja do danego warpa.
/sethome - Ustalenie miejsca teleportacji do domu.
/home - Przeniesienie do domu.
/listwarps - Lista warpow.
/removewarp - Usuniecie warpa.

 

WorldEdit

 

//wand - Podstawowa komenda do zaznaczania terenu.
//expand - Rozszerzenie terenu.
//set - Zaznaczenie terenu danym blokiem.
/up - Podnoszenie gracza wyżej o daną ilość bloczków.
Wszystkie komendy worldedit są dostępne tutaj: http://wiki.sk89q.com/wiki/WorldEdit/Reference

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Zamiast Lwc jest Lockette ale myślę ze lwc jest lepsze ponieważ w lockette trzeba stawiać tabliczki przed skrzynią z tego co się zdążyłem zorientować, ale lwc nie wiem czy już wyszło nie jestem na bieżąco

 

//expand x y tez coś nie działa teraz jakoś inaczej to trzeba zaznaczac ale nie wiem jak

 

iConomyChestShop tego pluginu nie widziałem ale moim zdaniem chestshop jest lepszy :)

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Ponawiam pytanie.

Włączam serwa i gdy odpalam Mc multiplayer i wpisuje ip mojego kompa to mam błąd : User not premium

 

@edit

Już sobie poradziłem ;) Wystarczyło zmienic w server.properties z linijki :

 

online-mode=true

 

na

 

online-mode=false

 

;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Krzysztofa a mozesz dodać takie coś, że jak się rozwali drzewo to robi sie w jego miejscy następne tzn. taka sadzonka i rośnie dalej ; P

Oraz jak możesz to zrób prostą mape tzn płaską na działki czy też na miasto jak to zrobisz będzie mega + ;)

Opublikowano

niedziala mi permission jak weide to niemoge sie dodac jako gracz admin itp i jak wide w plugins/permission/world/users i zmienie z ustawienia gracz ktore tesz niedziala bo jak hce dac jakom kolwiek komende niedziala na wlasciciel tesz niedziala hodzi mi głównie o to by dla graczy dzialalo bo ja moge se dac op ale kazdemu na serwie op niedam

sr za ortografie

Opublikowano
Krzysztofa a mozesz dodać takie coś, że jak się rozwali drzewo to robi sie w jego miejscy następne tzn. taka sadzonka i rośnie dalej ; P

Oraz jak możesz to zrób prostą mape tzn płaską na działki czy też na miasto jak to zrobisz będzie mega + ;)

 

Dobry pomysł zrobię to tak, że będzie już gotowe miasto z Cuboidami i działkami w dużej ilości z drogami itp :)

 

Ale pamiętajcie, że to dopiero w wersji 7.0 nad którą trochę muszę popracować, ponieważ moje plany co do tej wersji są dosyć spore :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztofa!, jak chce coś postawić klocek to on znika i tyle. Nie mogę nic postawić, zniszczyć, ani otworzyć jak temu zaradzić?

 

Na 99% stoisz obok spawnu odejdź od spawnu około 20 klocków i zobacz ; >

 

Krzysztofa i jak możesz to zrób jakieś warpy na mapie, kopalnie, lasek ,pustynie jakieś fajne centrum czy coś i myślę, że pliki będą bardzo fajne ; >

Wiem, że będzie ponad 120 mb ale będzie fajnie ;>

I jeszcze jedno ( o ile możesz) zrób osobny link do tej mapki bo nie wszyscy będą chcieli a zapewne będzie dużo ważyła ;>

A i jeszcze jedno myślę, że jak zrobisz prostą mapkę oczywiście nie całą; > to na srodku zrob spawn i od niego drogi w 4 strony

i obok niego zrob np te centrum handlowe a delej nic nie rób tam będą działki np. A drogę zrób w wzorek np z wełny raz czerowna raz biala i tak cały czas jak nie będzie ci się chciało to napisz na gg (8131314) i pomogę ci to robić; )

Opublikowano

Sluchaj Krzysztofa, mam sprawe, moglbys upnac na jakis inny hosting bo z tym mam problemy, nie sciaga mi sie plik do konca ;/

Wiem ze troche to wazy i dlugo trwa uploadowanie, ale przydalyby mi sie te pliki :D

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano
Sluchaj Krzysztofa, mam sprawe, moglbys upnac na jakis inny hosting bo z tym mam problemy, nie sciaga mi sie plik do konca ;/

Wiem ze troche to wazy i dlugo trwa uploadowanie, ale przydalyby mi sie te pliki :D

 

Ogólnie Mi to szybko się upa, ale nie ma takiej możliwości, wszystko upam na fileserve i jest dobrze, a Ty nie zgrywaj, że coś Ci nie do końca czy coś, bo Jak i w Holand i w Polsce normalnie zasysam ponad 1200 Kb/s.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztofa ale naprawdę nie wiesz co może być przyczyną tego ciągłego resetu na servie co 5 sec? ; <

Pliski są super ale ten 1 bug...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...