Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz odpalony serwer musisz zakonczyc dzialanie jawy i powinno ruszyc

Sat_L500_silver_Prod_Full_140x140_2009-11.jpg

 

Toshiba Satellite L500D-10R

 

•Procesor AMD Turion™ X2 Dual-Core Mobile RM-74 (2,2 GHz,1 MB )

•Microsoft Windows Vista Home Premium

•Ekran 15.6" 1366x768

•Pamięć 4GB

•Dysk 320GB

•Grafika ATI Mobility Radeon™ HD 4570 512 MB

•Napęd DVD+/-RW DL

•Złącza 3x USB

•czytnik kart 5w1

•WiFi

•HDMI

•Bluetooth

•e-SATA

•Wbudowana kamera + mikrofon

•Internet 5 MB

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pliki bardzo dobre tylko jak ustawić, żeby był na pirackim mc? xD

 

#Minecraft server properties

#Thu Nov 03 12:44:05 CET 2011

level-name=world

allow-nether=true

view-distance=10

spawn-monsters=true

online-mode=false

Opublikowano

masz odpalony serwer musisz zakonczyc dzialanie jawy i powinno ruszyc

 

Nie działa

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Jeżeli ktoś nie może nic budować, to:

 

plik bukkit.yml w głównym folderze serwera i skasuj całą zawartość i wklej to:

 

http://wklej.org/id/627744/

 

Na innej stronie przez przypadek zobaczyłem posta z takim problemem i jakoś tak napisałem, lecz powinno się przydać dla tych, co mają z tym problem.

 

jak zrobic aby podczas komendy /kit tools dawalo inne itemki i zeby nie mozna bylo brac tego non stop tylko 1 raz na godzinke ?

 

plik: comandbook/kits.txt

 

#

# To jest plik zestaw domyślnych CommandBook.

#

# Każdy zestaw wymaga commandbook.kit [name] uprawnień, takich jak.:

# Commandbook.kit.starter (jak poniżej).

#

# Nazwa elementy są nazwy, które można używać z / wierszu poleceń,

# Więc można zrobić krok: drewno, jeśli chcesz. Jeśli chcesz określić kwotę, wprowadź

# Liczby po przecinku, np. "wood,64".

#

# Jeśli umieścisz <name> = # do zestawu, można wybrać "ochłodzenia" okres

# W kilka sekund. Gracze muszą czekać, daną ilosc czasu zanim beda mogli tego uzyc.

# Korzystanie z określonego zestawu.

#

[tools=20]

woodpick

woodaxe

woodshovel

wood,64

 

no chcesz aby kit tools było co 1 godzinę to piszesz:

 

[tools=3600]

woodpick

woodaxe

woodshovel

wood,64

 

 

a zmieniasz zmieniając te nazwy: woodpick/woodaxe/woodshovel/wood,64

 

ilość danego przedmiotu piszesz po przecinku.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Witam mam taki problem poniewaz gdy wchodze na serwer wszystko jest ok ale gdy robi sie autozapis mapy wyskakuje takie cos

 

Conection Lost

internal exception:java.net.SocketException:Connection reset i tak caly czas jest

Opublikowano

pomocy nie moge na kogos serwa wejsc bo pisze "Outdated server!" pomuscie

Opublikowano

Fajne te pliki :D

 

Fajne te pliki :D

 

//warn

NBBRBxJ.png

Rejestracja:28.10.11.r

Szukasz Hostera?Napisz do Mnie!

:)

Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je w dupie. by Kwejk

^^

 

1323144096-U250803.png

Opublikowano

Hejka dzisiaj postaram się aktualizować pliki pod Minecraft 1.0.0

 

@Edit

 

pliki gotowe, linka zapodam na rano :D

 

DOWNLOAD:

http://www.multiupload.com/DFM5V1QO3U

 

 

Potem jeszcze postaram się estetykę tematu jakoś dopracować, bo z powodu nie wielkiej ilości wolnego czasu nie było kiedy to ogarnąć

:)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Super pliczki! <3

Pomogłem daj Lubię to!

Jeśli post wyżej jest reklamą proszę o usunięcie!I nie dawanie ostrzerzenia!Dziękuje!

Opublikowano

@UP

 

A ja dodam, że zanim coś pierdzielniesz to naucz się chociaż troszeczkę angielskiego, poza tym zobacz se pierw pliki a potem oceniaj.

To nie jest żaden virus, Możesz mi powiedzieć jakim sposobem mój prywatny serwer:

 

 

77.164.149.6

 

działa normalnie?

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Pomocy !!! Co mam zrobić u mnie na 7.0 wyskakuje cały czas komunikat "Serwer jest bardzo przeciążony", przez co skutkiem jest lagowanie... Na wersji 6.2 tego nie było. Co jest przyczyną co robić ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...