Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Mam serwer postawiony na pliczkach Krzyśka. Serwer jest na moim komputerze ( Intel i5 4GB Ram). Na serwer przeznaczone 1GB Ram.

Gdy koledzy chcą sie zalogować na serwer to spadają ciągle w dół. Poradzcie czy to wina moja czy kolegów tzn czy ja mam coś zmienic czy oni.

Dziękuje z góry.

Opublikowano

No,no takie pliki to skarb. Dzięki Krzysztofa , już zassysam na dysk.

Plus ! :D

Zrozumiałem, że to co tu było , było oczojebne więc to usunąłem. :<

Opublikowano

Jak próbuje włączyć server przez gui to wyświetla się coś takiego:

[GUI] Server Jar file does not exist! please correct this in Server Config.

Przez .bat okienko pojawia się na 1 sec i znika... Co mam zrobić?

Opublikowano

Mi wyskakuje taki bląd jak robie to pudełko do robienia itemków

 

2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)
2011-10-15 14:03:03 [sEVERE] Unexpected exception
java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;
at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)
at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)
at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)
at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)
at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)
at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)

 

Jeśli coś jeszcze mam wkleić to piszczcie bo ja dopiero z mc zaczynam i nie ogarniam jeszcze ;D

 

ok. pobrałem wersje 6.1 i działa. Czas teraz na zabawę z edycją xD

Opublikowano

Zrób coś z tymi plikami, wo gule pvp nie działa z pluginem czy bez niego, z komendą pvp on czy bez niej ...

 

Zrób coś z tymi plikami, wo gule pvp nie działa z pluginem czy bez niego, z komendą pvp on czy bez niej ...

 

Dodatkowo wkurza Mnie to że gdy gracz wpisze weather, reload itp... wyskakuje komunikat: ,,Krzysztofa zabrania używania komend nieuprawnionym osobą :(" możesz go zmienić na np. ,,Ta komenda jest niedozwolona dla gracza!'' :angry:

sinsygn.gif

 

:* :*

 

 

 

Ach, zlituj się i naciśnij

axyc.png

 

 

Opublikowano

Ja proponuje przeczyścić 1 post Krzysztofa żeby był bardziej przejżysty ,bo np. niewieadomo co pokolei zrobić i wiele osób ma z tym błędy :) A przy okazji kiedy wyjdzie wersja 7.0??

1390144171-U592769.png


Opublikowano
-Dodany został 3 świat "niebo" wchodzi się do niego poprzez spanie w łóżeczku.

mi to nie działa jak to się robi?

Jeśli pomogłem DAJ Lubie to

76561198023839893.png

Opublikowano

Czemu gdy uruchamamiam server w gui wyskakuje mi to ? :

 

 

 

2011-10-17 15:39:31 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2011-10-17 15:39:31 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2011-10-17 15:39:31 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano
Dodatkowo wkurza Mnie to że gdy gracz wpisze weather, reload itp... wyskakuje komunikat: ,,Krzysztofa zabrania używania komend nieuprawnionym osobą :(" możesz go zmienić na np. ,,Ta komenda jest niedozwolona dla gracza!'' :angry:

 

Jak mi zapłacisz to Ci to zrobie, pliki są darmowe, więc mogę se wpisywać tam swój nick :)

 

Czemu gdy uruchamamiam server w gui wyskakuje mi to ? :

 

ZABLOKOWANE PORTy

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztowa skminilem na czym polega problem należy przeinstalować i zakutualizować WordEdit bo takto się serwer rąbie.

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Opublikowano

Jak mam dostać się do 3 świata: Niebo ??

 

Mógłby ktoś napisać wszystkie komendy ?? Bez nich nie da się być Administratorem na serwerze.

 

Proszę O Pomoc.

76561198034439306.png

Opublikowano

"Krzysztofa zabrania uzywania komend nieuprawnionym osobom" Powiesz w jakim to jest pluginie?

 

Permissions masz taki folder

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...