Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , Dla tych co nie rozumieja ze jest bukkit 1.0.0 :

 http://ci.bukkit.org/job/dev-CraftBukkit/1465/ 

Sorki ze offtop, Lecz dla niech ze nie rozumieja zebys mial troche zycia prywatnego a nie marnujesz 4 sec zycia poto zeby im odpisac i Zacytowac ich posta.

Dziekuje, Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa pluginu to KiwiAdmin, w nim można czasowo banować, co do plików to ja żadnych błędów nie miałem, wszystko chodziło dobrze i dobrze działało . ;)

Opublikowano

Kurde mam błąd.

Każą mi iśc do pliku którego nie ma EPIC.

Pisze coś tam 5 sec i się wyłącza...

HELP ME !!

Opublikowano

Mam problem gdy wejdę na serwer wszystko ładnie (nawet bez lagów :D ) ale jak próbuje coś zniszczyć to nie pojawia się item a po chwili pojawia się znowu :(

 

 

PS: Mailem poprzednia wersje plików na 1.8.1 i wszystko działało. Tory miały laga ale tylko w niektórych miejscach.

 

Proszę o szybka pomoc dam plusa.

 

PS2: Uruchomiłem ponownie serwer 1.8.1 i pokazało się coś takiego

2011-11-22 20:18:52 [

INFO

] Startowanie serwera minecraft By Krzysztofa v6.1 PL

2011-11-22 20:18:52 [

INFO

] Ladowanie ustawien serwera

2011-11-22 20:18:52 [

INFO

] Startowanie serwera Minecraft na porcie ( moje ip mam wpisane i port jest )

2011-11-22 20:18:52 [

WARNING

] *****PROBLEM Z PRZEKIEROWANIEM PORTOW!

2011-11-22 20:18:52 [

WARNING

] Wyjatkiem jest: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

2011-11-22 20:18:52 [

WARNING

] Byc może serwer jest już uruchomiony na tym porcie?

Opublikowano

Odpalam server przez MC Server GUI i wyskakuje takie coś:

174 recipes

27 achievements

2011-11-22 20:18:52 [INFO] Startowanie serwera minecraft By Krzysztofa v7.0 PL na Minecrafta 1.0.0

2011-11-22 20:18:52 [INFO] Ladowanie ustawien serwera

2011-11-22 20:18:52 [INFO] Startowanie serwera Minecraft na porcie 5.59.244.222:25565

2011-11-22 20:18:52 [WARNING] *****PROBLEM Z PRZEKIEROWANIEM PORTOW!

2011-11-22 20:18:52 [WARNING] Wyjatkiem jest: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

2011-11-22 20:18:52 [WARNING] Byc może serwer jest już uruchomiony na tym porcie?

A kiedy wchodzę w minecraft pisze Outdated Server!

Co zrobić proszę o pomoc.

Masz za starą wersję albo plików albo minecraft :)

graphic.png

Opublikowano

Witam twoje pliki są genialne wielki + ( lubię to ) dla ciebie . Ale teraz mniej przyjemna rzecz jak zrobiłeś spolszczenie bukkit'a ?

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Weteran
Opublikowano

O Krzysztofa jeszcze siedzi, siemka siemka.

 

@Top

 

Pliki dobre, jak zwykle w twoim wykonaniu, pluginy na 1.0.0 też są. btw. masz jeszcze ten twój serwer?

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Czemu jak chce dodać parę prac w configu Jobs to za każdym razem mi się jak by to powiedzieć, psuje...

Kopiuje te już zrobione tylko zmieniam nazwę i za co będą dostawać kasę, więc powinno być dobrze...

Jak pomogłem daj + :)

Opublikowano

Ej krzysztofa mi wyskakuje system nie wyszukuje okreslonej sciezki :/

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano
Krzysztofa proszę dodaj plugin na banowanie na czas ... nazwa pluginu to chyba mcbans

 

Jest ten plugin, nazywa się kiwiadmin, komenda na ban na czas to:

o ile się nie mylę :)


/tempban nick czas

 

A co do serwera przeciązonego, to jestem pewien, że wcześniej też wam to pisało, tylko po angielsku i nie rozumieliście tego :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Wie ktos o co chodzi z tym System nie znajduje okreslonej sciezki

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

Wiec tak:

Proboje w jobs dodac jeszcze pare prac takich jak: Krol, Doradca, Kupiec itd. i za kazdym razem kiedy to robie to plugin mowi ze jest blad itd. ale ja skopiowalem z innych zawodow... Pomoze ktos?

 

Albo niech ktoś doda Krola , Doradce i Kupca.

Krol ma odstawac kase za Player'a 1000 kasy

Doradca tez za zabicie Player'a, ale 100kasy

a Kupiec za stawianie tabliczek i skrzynek okolo 200 kasy.

 

Bede bardzo wdzieczny:)

Jak pomogłem daj + :)

Opublikowano

Witam! Pliki jak zawsze spoko, ale mam pewien problem, którego nigdy wcześniej nie miałem. Zdaje mi się, że to z permissions. Gdy ktoś mówi jest mniej więcej tak:"[g] false(a powinna być nazwa grupy) JakiśNick(ale nie na kolorowo). Wie ktoś, przez co to?

Opublikowano

nie dziala mi jak w permissions ustawian sobie range to rangi mi sie wylaczaja . prosze o pomoc lub podeslanie tutaj jak to dobrze uzupelnic .

Opublikowano

Skopiowane z drugiego spoilera

 

NOWA METODA NADAWANIA RANG (Np. Admin)

 

Dodawanie do grupy:

 

 

/permissions nick w:world parents add grupa

 

 

 

 

Kasowanie z grupy:

 

 

/permissions nick w:world parents remove grupa

 

 

 

 

Lista istniejących grup na graczu:

 

 

/permissions nick w:world parents list

 

Czy to tak aż było trudne aby otworzyć jeden spoiler ??

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano
Do każdego dodaj jeszcze komendy/configi i będzie git.

narazie daje Lubię to, ale dodaj jeszcze komendy i config

 

Komendy i config? czyli co?

 

Podstawowe komendy masz w osobnym temacie, a pliki są skonfigurowane, poza tym config serwera jest już wytłumaczony.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Jak odbanować kogoś na tych plikach? zbanowałem kolesia z nickiem: Dami123XD minęły 3 dni i chcem go odbanować, ale jak go odbanowałem, to mi pisze, że nadal jest zbanowany, sprawdzam na konsoli i to prawda.

2011-11-28 14:56:59 [iNFO] Disconnecting Dami123XD [/5.210.49.104:1485]: You were banned.

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...